Zakłady długoterminowe Fortuna, STS – warto czy nie warto?

Kursy na zakłady długoterminowe dostępne są w ofercie każdego bukmachera z licencją w Polsce, a my postanowiliśmy wziąć je pod lupę w naszym najnowszym poradniku typera. Na czym polegają zakłady długoterminowe? Gdzie je obstawiać? Jakie zalety, a jakie wady posiada taki sposób typowania kuponów? Za kilka minut poznacie odpowiedź na każde z tych pytań. 

Zakłady długoterminowe Fortuna, STS - warto czy nie warto?
Zakłady długoterminowe Fortuna, STS – warto czy nie warto?

Zakłady długoterminowe – co to takiego?

Internetowe zakłady bukmacherskie dostępne na stronach legalnych operatorów z polską licencją dzielą się na kilka rodzajów. Mamy zatem zakłady przedmeczowe, w których zadaniem gracza jest przewidzenie wyniku meczu, walki lub wyścigu na dzień lub dwa przed rozpoczęciem wydarzenia. Mamy również zakłady na żywo, gdzie typer musi obstawić zwycięski zakład w trakcie trwania danej imprezy. Wreszcie, mamy również zakłady długoterminowe. Na czym one właściwie polegają?

To całkiem proste (przynajmniej na papierze). Zadanie gracza polega wówczas na wytypowaniu jakiegoś rozstrzygnięcia, triumfatora lub wyniku końcowego danego wydarzenia na długo przed jego rozpoczęciem. Ile dokładnie? To zależy, zazwyczaj jest to od kilku miesięcy wzwyż, nierzadko nawet na rok lub dwa przed startem imprezy. 

Bylibyście jednak w sporym błędzie sądząc, że zakłady długoterminowe dotyczą jedynie imprez sportowych. Legalni bukmacherzy stają na głowie, aby wystawiać swoją ofertę i kursy na znacznie szerszy wachlarz wydarzeń. Jakich? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

STS zakład bez ryzyka kod do wpisania
STS zakład bez ryzyka kod do wpisania

Czego dotyczą zakłady długoterminowe u bukmachera?

Oczywiście, dla żadnego typera nie będzie większym zaskoczeniem fakt, że najczęściej zakłady długoterminowe dotyczą sportu i to właśnie takie rynki cieszą się największą popularnością wśród graczy. Co dokładnie można typować? To zależy od pomysłowości analityków zatrudnionych przez dany serwis, natomiast powszechnie spotykane zakłady długoterminowe to m.in.:

Rodzaj zakładuOpisPrzykład
Zwycięzca turniejuTypowanie zwycięzcy ligi piłkarskiej lub turnieju tenisowegoFrancja wygra piłkarskie Euro 2024
TOP 3Typowanie trzech najlepszych drużyn w danej lidze piłkarskiej lub turnieju tenisowymAtletico Madryt zakończy sezon w La Liga w TOP 3
H2HTypowanie drużyny lub indywidualnego sportowca, który osiągnie wyższą pozycję w danym turniejuBartosz Zmarzlik zakończy sezon w Speedway Grand Prix wyżej, niż Patryk Dudek
DegradacjaTypowanie drużyn, które spadną z danej ligi piłkarskiej lub turnieju tenisowegoModena spadnie z Serie A
Król strzelcówTypowanie piłkarza, który strzeli najwięcej goli w danym turnieju lub lidze piłkarskiejLewandowski zostanie królem strzelców MŚ 2026

Podsumowując, zakłady długoterminowe w firmach bukmacherskich oferują wiele różnych typów obstawiania, od typowania zwycięzcy turnieju po typowanie króla strzelców. Gracze muszą dokładnie przeanalizować sytuację, aby dokonać trafnego typu, a także muszą mieć cierpliwość, ponieważ wyniki tego rodzaju zakładów zazwyczaj nie są znane przez długi czas.

Tyle o długoterminowych zakładach sportowych. Kolejnym rodzajem tego typu rynków są wydarzenia polityczne. Takie zakłady znajdują się zazwyczaj w ofercie każdego z legalnych bukmacherów, a do dyspozycji graczy są nie tylko kursy na wybory prezydenckie i parlamentarne, ale można również wytypować kandydatów poszczególnych partii. 

Sporą popularnością wśród graczy cieszą się także długoterminowe rynki zakładów dotyczących szeroko pojmowanej rozrywki oraz świata showbiznesu. Co można wytypować? Chociażby triumfatorów Oscarów, Grammy lub zwycięzców popularnych programów telewizyjnych (np. Tańca z Gwiazdami).

Ostatnia kategoria zakładów długoterminowych to kursy na wydarzenia społeczne, ekonomiczne i gospodarcze. Jakie rynki wpisują się w ten schemat? Jest ich całkiem sporo, a w zależności od pomysłowości bukmachera można typować m.in. triumfatorów Nagrody Nobla, kurs Bitcoina za jakiś czas, pogodę w Boże Narodzenie w Warszawie lub państwo, które jako pierwsze opuści szeregi Unii Europejskiej. 

Kod bonusowy w Betclic? KODBET!
Kod bonusowy w Betclic? KODBET!

Zakłady długoterminowe Fortuna, STS, Betclic – przykłady od legalnych bukmacherów

Teoria teorią, natomiast aby jeszcze łatwiej było Wam zrozumieć istotę obstawiania zakładów długoterminowych warto poprzeć nasz poradnik typera konkretnymi przykładami od legalnych bukmacherów. Wyjęliśmy zatem z oferty serwisów z polską licencją kilka losowych rynków długoterminowych, natomiast nie publikujemy kursów, gdyż większość ww. zakładów będzie aktualna jeszcze przez długie miesiące, natomiast kursy już niekoniecznie i uznaliśmy, że publikowanie przeliczników mija się z celem. 

BukmacherZakładOpis
FortunaZwycięzca Tańca z GwiazdamiTypowanie zwycięzcy najbliższej edycji programu Tańca z Gwiazdami
STSKról strzelców La LigaTypowanie Roberta Lewandowskiego jako króla strzelców La Liga
SuperbetOdzyskanie pasa UFCTypowanie, że Jan Błachowicz odzyska pas w UFC do końca 2023 roku
FuksiarzNajlepszy drugoroczniak NBATypowanie, że Jeremy Sochan zostanie najlepszym drugoroczniakiem w NBA
BetfanŚrednia temperatura w październikuTypowanie, że średnia temperatura w październiku będzie wyższa w Krakowie, niż w Katowicach
EtotoLiczba bramek LewandowskiegoTypowanie, że Robert Lewandowski strzeli co najmniej 51 goli w La Liga
GoBetKolejny prezydent USATypowanie, kto zostanie kolejnym prezydentem USA
forBETZdobywca Złotej PiłkiTypowanie, kto zdobędzie nagrodę Złota Piłka France Football w tym roku

Zalety i wady zakładów długoterminowych 

Podobnie jak i wszystkie inne rynki dostępne w ofercie kursowej od legalnych bukmacherów, tak samo zakłady długoterminowe mają sporo zalet, jednak nie ustrzegły się kilku wad. Jakie są główne plusy gry u bukmachera w ten właśnie sposób, a jakie mankamenty posiadają zakłady na wydarzenia oddalone w czasie? Sprawdzamy. 

Jeśli chodzi o zalety, to z pewnością zakłady długoterminowe odznaczają się znacznie niższym stopniem losowości, niż ma to miejsce w przypadku rynków przedmeczowych lub na żywo. W obu ostatnich przykładach kontuzja kluczowego gracza, czerwona kartka lub przypadkowy gol sprawia, że kupon ląduje w koszu. Natomiast w zakładach długoterminowych liczy się równa forma przez cały sezon, a topowe zespoły zazwyczaj potwierdzają swoją klasę. 

Kolejna kwestia to przyjemność i wygoda płynąca z typowania zakładów długoterminowych. Doskonałym przykładem są tutaj topowe ligi piłkarskie lub wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Wystarczy obstawić kupon u progu sezonu, a później można cieszyć się kibicowaniem swojej ekipie bez konieczności analizowania poszczególnych meczów. 

Zakłady długoterminowe - zalety oraz wady
Zakłady długoterminowe – zalety oraz wady
ZaletyWady
Możliwość uzyskania wysokich wygranychRyzyko długotrwałego oczekiwania na wynik
Duża liczba opcji do wyboruBrak elastyczności w zmianie typu zakładu
Możliwość skorzystania z wysokich kursówRyzyko, że zawarty zakład może okazać się przegrany
Możliwość śledzenia i analizy rozwoju sytuacjiBrak możliwości zakładania na krótkoterminowe wyniki
Często dostępne w ofercie bukmacheraWymaga cierpliwości i dokładnej analizy sytuacji

Zakłady długoterminowe Fortuna, STS – jakie kursy?

Pisząc o zaletach zakładów długoterminowych nie można nie wspomnieć o atrakcyjnych kursach, jakie oferują tacy bukmacherzy jak Fortuna, STS czy Betclic. Oddsmakerzy ustalający przeliczniki dla najlepszych firm bukmacherskich doskonale wiedzą, że gracze dość niechętnie zamrażają środki na pół roku lub dłużej i dlatego kuszą ich sporym kursem na zdecydowanego faworyta. 

I właśnie zamrożenie środków jest jedną z największych niedogodności związanych z typowaniem zakładów długoterminowych. Większość mniej doświadczonych graczy nie dysponuje na tyle stabilnym budżetem, aby móc sobie pozwolić na zainwestowanie sporej jego części na dłuższy okres czasu. Młodzi typerzy są niecierpliwi i żądni emocji, a te w przypadku rynków długoterminowych są znacznie mniejsze, niż chociażby w sekcji LIVE, gdzie sytuacja zmienia się z minuty na minutę. 

Mniejsze emocje to jedno, a kolejna kwestia odróżniająca zakłady długoterminowe od rynków na żywo to konieczność przeprowadzenia rzetelnej, wnikliwej analizy. W sekcji LIVE czasami wystarczy rzut oka na kilka statystyk meczowych i przebieg boiskowych wydarzeń, aby znaleźć wartościowy kurs, który kilka minut później okazuje się poprawny. 

Nieco inaczej działa to na rynkach longterm, gdzie gracz musi rozebrać na czynniki pierwsze silne i słabe strony głównych kontrkandydatów, przeanalizować kalendarz rozgrywek, itd. Wymaga to sporej pracy, jednak ewentualna wygrana na kuponie sprawia, że jest to trud w pełni wynagrodzony. 

Wreszcie, decydując się na typowanie zakładów długoterminowych gracz musi pogodzić się z wydarzeniami losowymi. Nawet najlepszej ekipie piłkarskiej trudno będzie wygrać dany turniej, jeśli w pierwszych kolejkach kontuzję odniesie kilku kluczowych graczy. Inny bardzo dobry przykład to typowanie tenisa jeszcze przed losowaniem turniejowej drabinki, które jednym zawodnikom może utorować autostradę do wielkiego finału, podczas gdy inni będą musieli zmagać się z graczami z absolutnego topu, co w oczywisty sposób osłabi ich szanse na końcowy triumf.

STS zakłady długoterminowe – aktualna oferta

Co dokładnie ma dla graczy oferta na rok 2023 legalnego bukmachera STS w przypadku zakładów długoterminowych? Jest to miejsce, które bardzo często jest wybierane przez typerów do grania kuponów i nic dziwnego, że sporo osób w pierwszej kolejności pyta się właśnie o to, jakie są w STS zakłady długoterminowe.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Znalezienie zakładów długoterminowych w STS dla nikogo nie powinno być szczególnym kłopotem, chociaż bukmacher nie zdecydował się na to, by umieścić wszystkie propozycje tego rodzaju w jednym miejscu. To nic, ponieważ można sobie szybko z tym poradzić, przeglądając działy, które najbardziej nas interesują. Jeżeli planujemy granie na piłkę nożną, wybieramy zakładkę jej poświęconą i tak analogicznie przy każdej innej dyscyplinie.

W jaki sposób rozpocząć obstawianie zakładów długoterminowych w STS? Jeżeli jeszcze u tego bukmachera nie posiadamy konta, możemy utworzyć je za darmo w kilka chwil na stronie www.STS.pl. Świetna wiadomość jest taka, że na start możemy otrzymać pierwszy kupon bez ryzyka – dzięki niemu do odebrania jest nawet 100 PLN zwrotu w razie niepowodzenia w typerskim debiucie. Wystarczy podać przygotowany przez bukmachera kod promocyjny „BETONLINE”. A na tym nie koniec, bo można tutaj jeszcze otrzymać:

  • 100% od pierwszego przelewu do bukmachera – aż do 300 PLN
  • 50% wartości drugiej wpłaty maksymalnie do kwoty 500 PLN
  • 50% do 700 PLN przy depozycie numer trzy
  • 60 PLN za wykonanie kilku zadań dostępnych na koncie

Po utworzeniu konta w STS można przystąpić do obstawiania zakładów długoterminowych. W ostatnim czasie najpopularniejsze dotyczą zbliżających się mistrzostw Europy, które odbędą się w roku 2024.

Polska na Euro 2024 – zakłady długoterminowe w STS

Polska wygra Euro 2024 - kurs w STS
Polska wygra Euro 2024 – kurs w STS

Czy reprezentacja Polski znajdzie się w gronie zespołów, które występować będą podczas Euro 2024? Jak pójdzie naszej drużynie w tym turnieju? Wydawać by się mogło, że do tego wszystkiego jeszcze szmat drogi, ale rzeczywiście w STS można już stawiać właśnie na różne scenariusze związane z naszą kadrą narodową na Euro 2024.

Polska wygra Euro 202475.00
Polska zagra w finale Euro 202425.00
Polacy awansują do 1/2 finału ME 20249.00
Polska zagra przynajmniej w 1/4 finału3.75
Polska wystąpi w 1/8 finału1.75

Poszczególnych zakładów nie trzeba tutaj wyjaśniać. Pamiętajmy jednak o tym, że jeszcze wiele czasu to rzeczonego turnieju, a więc rozliczenie zakładu nie nastąpi zbyt szybko, jeśli uda nam się prawidłowo przewidzieć postawę Biało-Czerwonych.

W jaki sposób postawić ten rodzaj zakładu? Należy przejść do zakładki „Piłka nożna”, a następnie kliknąć „Reprezentacja Polski” i w końcu „Euro 2024”.

W jakim klubie zagra Messi? Zakłady STS do 01.09.2023

Leo Messi przez wiele lat występował w FC Barcelonie, by potem przenieść się do PSG. Argentyńczyk niekoniecznie musi w Paryżu zakończyć piłkarską karierę i dlatego cały czas pojawiają się spekulacje na temat tego, gdzie będzie grał. Nie mogło zakładów na to zabraknąć u legalnego bukmachera STS. Obstawianie polega na wskazaniu klubu, którego zawodnikiem będzie Messi w dniu 01.09.2023.

Messi w PSG2.50
Messi w Barcelonie2.75
Messi w lidze angielskiej6.75
Messi w lidze MLS8.00
Messi w Arabii Saudyjskiej10.00

Wiele z tych wariantów można uznać za prawdopodobne. M10 umieszcza się na liście życzeń wielu klubów. Jeżeli zawodnik wybierze duże pieniądze, prawdopodobnie przejdzie do Arabii Saudyjskiej lub zostanie w PSG. Może też postawić na sentyment i wybrać Barcelonę. Nie da się też wykluczyć, iż ostatnie chwile przed piłkarską emeryturą aktualny mistrz świata będzie chciał spędzić za oceanem – w MLS.

Messi wróci do Barcelony? Zakłady długoterminowe
Messi wróci do Barcelony? Zakłady długoterminowe

Zakłady długoterminowe STS na Igę Świątek 2023

Spotkania z udziałem Igi Świątek z zapartym tchem śledzą miliony Polaków. Wśród propozycji zakładów długoterminowych STS znaleźć można coś dla miłośników najlepszej tenisistki na świecie.

Iga Świątek straci pozycję numer jeden w rankingu w 20232.25
Świątek zakończy rok 2023 na 1. miejscu w rankingu1.60
Świątek wygra co najmniej dwa szlemy w 2023 roku3.00
Świątek wygra min. jednego szlema w 2023 roku1.50

Zakłady długoterminowe związane z Igą Świątek można znaleźć u bukmachera STS w dziale „Tenis” > „WTA” > „Iga Świątek”. Podobnie jest w przypadku kursów na innych zawodników i zawodniczki.

Kto wygra ligę NFL 2023/24 – kursy długoterminowe w STS

Wbrew temu, co niektórym mogłoby się wydawać, zakłady na futbol amerykański wcale nie są przez polskich typerów traktowane po macoszemu. Jeżeli ktoś chce, może już nawet przed sezonem znaleźć kursy na to, kto wygra zbliżający się sezon. Kursy są w wielu przypadkach bardzo pokaźne, a trzeba pamiętać, że w rozgrywkach futbolowych często wygrywają ci, na których początkowo się nie stawiało.

Kansas City6.50
San Francisco8.50
Buffalo9.00
Cincinnati9.25
NY Jets13.00

Kupon z zakładem na zwycięzcę NFL można postawić przed rozpoczęciem sezonu, natomiast rozliczenie następuje ponad pół roku później. To zdecydowanie coś dla bardzo cierpliwych.

Fortuna zakłady długoterminowe – aktualna oferta

Osoby chcące obstawiać u legalnego bukmachera Fortuna zakłady długoterminowe, powinny na samym początku pomyśleć o tym, by właśnie w tym miejscu utworzyć konto. Można to zrobić w parę chwil na www.eFortuna.pl. Obowiązuje w tym miejscu kod promocyjny „BETONLINE„, który może być podany przy rejestracji.

W pakiecie powitalnym bukmachera Fortuna na start zdobyć można 20 PLN bez depozytu, a więc środki, które otrzymuje się bez konieczności przelewania własnych pieniędzy. Oprócz tego bukmacher proponuje jeszcze trzy zakłady bez ryzyka, dzięki którym na konto w przypadku przegranej powędrować może nawet 600 PLN zwrotu.

Rejestracja w Fortunie jest procesem, który trwa tylko chwilę. Weryfikacji można dokonać natychmiastowo poprzez logowanie do bankowości internetowej. Ponad 600 PLN na start to na pewno coś, co sporo osób przekonuje do tej marki. Podobnie jest z zakładami długoterminowymi. Jest ich tutaj całkiem sporo. Jakie obecnie są najpopularniejsze?

Kto wygra najbliższy sezon F1? Zakłady 2023

Bonus bez bez depozytu na F1 w Fortunie
Bonus bez bez depozytu na F1 w Fortunie

Kalendarz wyścigów F1 to wiele naprawdę dobrze zapowiadających się wydarzeń. U bukmachera Fortuna można w dowolnym momencie sezonu (a także przed jego startem) znaleźć zakład na zwycięzcę klasyfikacji generalnej.

Warto mieć na uwadze fakt, że w przypadku zakładów długoterminowych na zwycięzcę F1 kursy aktualizowane są po każdym GP, a więc zmieniają się w trakcie sezonu. Rozliczenie następuje znacznie później, niż doszło do zawarcia zakładu.

Sezon F1 wygra M. Verstappen1.13
S. Perez wygra klasyfikację generalną F1 202315.00
F. Alonso zostanie mistrzem F1 w roku 202318.00
L. Hamilton wygra sezon F1 202322.00
G. Russel zostanie zwycięzcą F1 202345.00

W przypadku niektórych zakładów potencjalna wygrana może być naprawdę duża. Niestety, trzeba przy tym zwrócić uwagę na fakt, że w F1 wiele zależy od technologii zastosowanej w samochodach i tym samym trudno jest niektórym kierowcom w ogóle walczyć z najlepszymi.

Kto wygra Euro 2024? Fortuna ma już kursy!

Jeszcze przed końcem eliminacji Euro 2024 dostępne były u bukmachera Fortuna kursy na to, kto wygra ten turniej. Wśród faworytów Polski nie było i trudno się było spodziewać innego scenariusza. A na kogo kursy są najniższe?

Niemcy wygrają Euro 20246.50
Francja zostanie mistrzem Europy 20246.50
Anglia mistrzem Europy 20247.50
Hiszpania zwycięży Euro 20248.50
Włochy triumfują na Euro 202410.00

Aktualną ofertę kursową na triumfatora mistrzostw Europy w roku 2024 można znaleźć w zakładce poświęconej piłce nożnej.

Kto wygra Euro 2024? Kursy bukmacherskie
Kto wygra Euro 2024? Kursy bukmacherskie

Długoterminowe obstawianie tenisa w Fortunie – oferta 2023

Interesujący się tenisem na pewno nie przejdą obojętnie obok bardzo bogatej oferty zakładów długoterminowych na tenis w portalu www.eFortuna.pl. Stawiać można zarówno na rywalizację kobiet, jak i mężczyzn.

Nie sposób wymienić wszystkie dostępne propozycje kursowe w Fortunie. W tym miejscu wymieniamy te najciekawsze.

Polski zawodnik wygra min. 1 turniej wielkoszlemowy w singlu (2023)1.52
Dowolny zawodnik wygra min. 2 turnieje wielkoszlemowe w 2023 (singiel)1.37
Świątek przynajmniej raz przegra w finale turnieju wielkoszlemowego 20232.40
W min. 1 finale wielkoszlemowym wystąpią zawodnicy z tego samego kraju4.60
Żaden mecz na Wimbledonie nie zostanie przerwany z powodu deszczu5.50

Zakłady długoterminowe na tenis u bukmachera Fortuna mają to, czego typerzy szukają najczęściej. Chodzi o dość prawdopodobne wydarzenia, na które przygotowano solidne kursy. Oferta nieustannie jest aktualizowana i dodawane są do niej nowe propozycje. W tym przypadku na pewno każdy może coś dla siebie znaleźć.

Ktoś z Polski wygra turniej wielkoszlemowy w 2023?
Ktoś z Polski wygra turniej wielkoszlemowy w 2023?

Zakłady długoterminowe – gdzie obstawiać?

Jacy są najlepsi bukmacherzy do typowania zakładów długoterminowych? Tego typu ofertę kursową posiadają wszystkie firmy z polską licencją, natomiast my w naszym rankingu postanowiliśmy wyróżnić dwóch operatorów. 

Pierwsza to legalny bukmacher STS, jeden z absolutnych liderów na polskim rynku zakładów online. Klienci STS dostaną do ręki nie tylko gigantyczną paczkę kursów na rozstrzygnięcia w rozmaitych wydarzeniach sportowych (m.in. można wytypować triumfatorów niższych lig piłkarskich w Polsce), ale również sporo zakładów dotyczących świata showbiznesu oraz polityki (np. kandydat SLD w wyborach prezydenckich). 

Sporo podobnych rynków zakładów długoterminowych odnajdziecie również w Betfan, jednak nie to jest specjalnością nr 1 tego legalnego bukmachera. Są nimi fenomenalne zakłady specjalne, z których sporo rozstrzygnie się za jakiś czas. Przykłady? 

  • W którym polskim mieście będzie większa prędkość wiatru w danym miesiącu? 
  • W którym polskim mieście będzie wyższa temperatura dobowa w danym miesiącu? 
  • Czy Korea się zjednoczy? 
  • Kiedy Polska wyjdzie z Unii Europejskiej?
Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Zakłady długoterminowe od bukmacherów – warto, czy nie warto?

Podsumowując – jak zwykle kluczowe pytanie z perspektywy typerów brzmi, czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tego typu rynkami zakładów, czy lepiej skupić się na wydarzeniach tu i teraz, czyli obstawiać kursy przedmeczowe, ewentualnie na żywo. Odpowiedź w dużej mierze zależy od samego gracza, jego preferencji oraz budżetu, jakim dysponuje. 

Jeśli bowiem typer zgromadził na tyle pokaźne środki na koncie gracza, wówczas obstawienie zakładu długoterminowego nie powinno być złym pomysłem i należy go traktować jako długofalową inwestycję (rzecz jasna poprzedzoną rzetelną analizą i określeniem wad i zalet poszczególnych stron zakładu). 

Jeśli jednak dopiero co rozpoczęliście swoją przygodę z zakładami sportowymi, to być może bardziej optymalną strategią będzie skupienie się na zakładach przedmeczowych, a także aktywne korzystanie z bonusów i promocji, dzięki którym przy odrobinie szczęścia uda się zgromadzić solidny budżet, który następnie będzie można wykorzystać w kontekście jakiegoś długoterminowego “pewniaczka” po atrakcyjnym kursie. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 55

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x