Wygrana dnia w Fortunie. Zagrał jeden mecz i zarobił 15.000 PLN!

Nie dla wszystkich typerów wynik meczu Kazachstan – Dania oznaczał zaprzepaszczenie szansy na dużą wygraną. Pewien klient Fortuny postawił na żywo po kursie 400.0 na gospodarzy tego starcia i udało mu się zarobić ponad 15.000 PLN już po odjęciu wszystkich podatków!

Wygrana dnia w Fortunie. Zagrał jeden mecz i zarobił 15.000 PLN!
Wygrana dnia w Fortunie. Zagrał jeden mecz i zarobił 15.000 PLN!

Klient Fortuny zamienił 50 PLN na ponad 15.000!

Duńczycy nie rozpoczęli spotkania wyjazdowego z Kazachstanem w tak piorunujący sposób, jak Czesi przeciwko Polakom. Już nieco po półgodzinie gry prowadzili jednak na trudnym terenie 2:0 i taki stan utrzymywał się aż do 73. minuty. Potem przyszedł karny dla gospodarzy i gol kontaktowy, a między 86. a 89. minutą padły dwie kolejne bramki, które przyniosły wstydliwą porażkę Skandynawom, a Kazachom – powód do domu.

Wczorajszy rezultat w spotkaniu reprezentacji Danii dla wielu grających typy u bukmacherów oznaczał brak mniejszych lub większych zysków. Tymczasem w internecie jeden z graczy Fortuny pochwalił się kuponem, który pozwolił mu zarobić na czysto ponad 15.000 PLN.

Fortuna Strefa Typera kod promocyjny
Bonus bez depozytu w Fortunie – kod promocyjny „BETONLINE”

Długie omawianie kuponu nie jest w tym przypadku konieczne, ponieważ zagrany został tylko jeden typ. W dziale Live przy stanie meczu 0:2 dla Danii postawione zostało 50 PLN na to, że Kazachstan wygra. W tamtym momencie kurs na gospodarzy wynosił aż 400.0!

Typ🇰🇿 Kazachstan wygra z Danią (live) 🇰🇿
Kurs✅ 400.0 ✅
Stawka💳 50 PLN 💳
Wygrana💰 17 600 PLN, 15 840 PLN po opodatkowaniu 💰
Bukmacher 💻 www.eFortuna.pl 💻

To, co działo się później prawdopodobnie zaskoczyło nawet samego grającego opisywany kupon (potwierdza to forum bukmacherskie). Mimo że bramka na 1:2 mogła dawać mu jakąś nadzieję, warto pamiętać, że gol wyrównujący padł dopiero w samej końcówce, a w takiej sytuacji zdobycie jeszcze jednej bramki przez Kazachów i tak wydawało się mało prawdopodobne.

Ostatecznie jednak Kazachstan wygrał z Danią, a ten, kto postawił na taki scenariusz po kursie 400.0 mógł po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się wygraną 17.600 PLN za zainwestowane 50 PLN. Po odjęciu podatku zysk z kuponu wyniósł 15.840 PLN.

Wygrany kupon w Fortunie po meczu Kazachstan - Dania
Wygrany typ na Kazachstan – Dania (fot. Grupa FB: „Pokaż kupon – Typy bukmacherskie”)

W tym przypadku nie było do skorzystania z dodatkowych ofert promocyjnych, które mogłby powiększyć wygraną. Mimo to, zysk końcowy robi piorunujące wrażenie i jest obecnie jednym z hitów internetu.

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze przez internet, ma możliwość założenia konta u dowolnego legalnego bukmachera w każdej chwili. Na naszej stronie można sprawdzić ranking stron do obstawiania, by wybrać dla siebie możliwie najlepszą opcję.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 245

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x