Walka Usyk – Dubois we Wrocławiu już 26 sierpnia!

Wrocław będzie świadkiem historycznej walki wagi ciężkiej między Oleksandrem Usykiem a Danielem Duboisem. Mistrz świata z Ukrainy zmierzy się z obecnym czempionem regularnym WBA. Gala boksu, zorganizowana przez K2 Promotions we współpracy z Knockout Promotions i Skill Challenge Promotions, odbędzie się 26 sierpnia w Arenie Tarczyński we Wrocławiu.

Walka Usyk – Dubois we Wrocławiu już 26 sierpnia!

Usyk – Dubois: Wrocław, 26.07.2023

Usyk, który rozpoczął swoją wielką karierę w Polsce, zdobywając w naszym kraju pas mistrza świata kategorii junior ciężkiej, powraca do polskiego ringu, tym razem jako zawodnik wagi ciężkiej. Walka będzie kolejnym krokiem w jego drodze do zdobycia pełnej kolekcji pasów mistrzowskich, brakuje mu jedynie pasa WBC, należącego obecnie do Tysona Fury’ego.

Jego rywal, 25-letni Daniel Dubois, promowany przez Franka Warrena i Queensberry Promotions, ma imponujący rekord 19 zwycięstw, z czego 18 przez nokaut. Jego jedyna porażka z Joe Joyce’em była po przerwaniu walki z powodu kontuzji oka, mimo że Dubois prowadził na kartach punktowych.

100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!
100 PLN na konto główne za obronę tytułu Zmarzlika!

Dubois zdobył pas mistrza świata WBA Regular w walce z Trevorem Bryanem, a następnie skutecznie go obronił. Jego celem jest zdobycie tytułów WBO, WBA i IBF, a walka z Usykiem daje mu szansę na osiągnięcie tego sportowego celu.

Gala boksu w Wrocławiu będzie miała ogromne znaczenie dla obu zawodników i przyciągnie uwagę fanów boksu z całego świata. Organizatorzy spodziewają się około 45 000 widzów na stadionie, a walka będzie transmitowana na całym świecie.

To wydarzenie bokserskie staje się kolejnym rozdziałem w historii polsko-ukraińskich relacji i stanowi unikalne święto dla fanów boksu obu narodów. Zwycięzca tej walki będzie miał szansę zmierzyć się z Tysonem Fury’m w starciu o unifikację tytułu niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej.

Usyk: Dziękuję Polakom za wsparcie

Chciałbym podziękować Polakom, którzy tak bezinteresownie pomagają Ukrainie. Gościliście setki tysięcy moich rodaków w Waszym wspaniałym kraju. Dlatego mam nadzieję, że ta walka stanie się kolejną okazją dla Ukraińców i Polaków do zjednoczenia się i umocnienia wspólnej przyjaźni – powiedział Usyk po ogłoszeniu jego pojedynku we Wrocławiu.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Frank Warren z Queensberry Promotions jest przekonany, że Daniel Dubois wywróci do góry nogami wagę ciężką, zdobywając tytuł mistrza świata organizacji WBO, WBA i IBF. Warren podkreśla, że mimo iż Dubois jest uważany za outsidera, ma ogromne zaufanie do jego umiejętności i wierzy, że sprawi wielką niespodziankę swoim fanom we Wrocławiu.

Menadżer Oleksandra Usyka, Egis Klimas, nie kryje swojego entuzjazmu przed nadchodzącą walką. Podkreśla, że wszystko zostało podpisane i potwierdzone, a Usyk jest już na obozie treningowym, przygotowując się do walki. Klimas jest świadomy siły i umiejętności Duboisa, dlatego podchodzą do niego z należytym poważaniem. Ich głównym celem jest zdobycie tytułu niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej, a zwycięstwo nad Duboisem przybliży ich do unifikacji tytułu z Tysonem Fury’m.

4.9 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x