Ładowanie...

Colorado Rapids - CF Montreal: Typy bukmacherskie

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

MLS
Colorado Rapids
vs
CF Montreal
niedziela, 13 września 2026
Główny typ
1Colorado Rapids wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 75/100.

59%
Kurs
1.57
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

Powyżej 2.5 gola

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
Colorado Rapids
Prognoza
1:0
Colorado Rapids wygra • 59%
CF Montreal
Typ: Colorado Rapids wygraSzansa: 59%Kurs główny: 1.57
Prawdopodobieństwo wyniku
Colorado Rapids 59%Remis 22%CF Montreal 19%

Colorado Rapids - CF Montreal - analiza przedmeczowa

Colorado Rapids przystępują do tego spotkania jako wyraźny faworyt, co potwierdzają zarówno kursy bukmacherskie, jak i statystyki domowe. Gospodarze zdobyli na własnym terenie aż 24 z 31 posiadanych punktów, co czyni Dick's Sporting Goods Park prawdziwą twierdzą. Choć ich ostatnia forma strzelecka była nieco ograniczona (4 gole w 5 meczach), to ogólna dyspozycja w ostatnich tygodniach – trzy zwycięstwa przy dwóch porażkach – jest znacznie lepsza niż w przypadku gości.

Montreal znajduje się w głębokim kryzysie defensywnym, tracąc średnio ponad 2,5 bramki na mecz w ostatnich pięciu występach. Dodatkowo zespół z Kanady fatalnie radzi sobie w delegacjach, wywożąc zaledwie siedem punktów z dwunastu wyjazdowych spotkań. Mimo absencji kluczowego bramkarza Zacka Steffena oraz kreatywnego Yassine'a Maziza, Rapids posiadają większą głębię składu i lepszą organizację defensywną.

Montreal, mimo obecności takich graczy jak Piette czy Osei Owusu, nie potrafi zachować balansu między atakiem a obroną. Czynnikiem ryzyka jest osłabienie kadrowe Colorado, które obejmuje czterech zawodników, oraz fakt, że Montreal potrafi być groźny w ofensywie, co pokazało sześć zdobytych bramek w ich ostatnich pięciu meczach. Niemniej jednak, przewaga własnego boiska i fatalna postawa Montrealu w obronie powinny przeważyć na korzyść gospodarzy.

Dodatkowe typy na mecz

  • Powyżej 2.5 gola: Montreal stracił aż 13 bramek w ostatnich pięciu meczach, co przy solidnej grze Colorado u siebie zwiastuje kilka trafień. Goście mimo porażek regularnie znajdują drogę do siatki, co zwiększa szansę na wysoki wynik punktowy.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: Colorado Rapids (1.57). Rynek daje tej stronie wyraźną przewagę.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz Colorado Rapids - CF Montreal odbędzie się niedziela, 13 września 2026. Spotkanie rozgrywane jest w ramach MLS.