Transmisja High League 5 za darmo. Gdzie oglądać? (10.12.22)

Transmisja High League 5 za darmo. Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać High League 5 bez opłat w internecie? Sprawdź już teraz wszystkie szczegóły. Start gali już 10.12.22!

Transmisja High League 5 za darmo. Gdzie oglądać? (10.12.22)
Transmisja High League 5 za darmo. Gdzie oglądać? (10.12.22)

Gala High League 5 za darmo w internecie

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że fanów sportów walki w sobotni wieczór będzie interesować najbardziej transmisja High League 5. Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, a jej początek zaplanowany został na godzinę 20. Jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się na trybunach, by zobaczyć freak fighterów na własne oczy, pozostanie mu do wykorzystania transmisja High League 5. Czy taka będzie dostępna, w jaki sposób można z niej skorzystać?

Obstawianie High League 5 tylko w Fortunie!
Obstawianie High League 5 tylko w Fortunie!

Warto mieć na uwadze, że transmisja High League 5 za darmo rozpocznie się wcześniej, niż cała gala, ponieważ jeszcze przed pojawieniem się fighterów w oktagonie będzie można zobaczyć studio. Wśród zaproszonych gości na pewno nie zabraknie gwiazd internetu oraz osobistości, które być może już wkrótce pojawią się przy okazji najbliższych imprez federacji High League.

Wydarzenie🥊 High League 5 🥊
Gdzie?🏟️ Atlas Arena (Łódź) + transmisja online 💻
Kiedy?📆 10.12.22 (sobota) 📆
Kto walczy?Main event: Alberto Simao – Paweł „Tybori” Tyburski

To już potwierdzone, iż będzie można zobaczyć galę High League 5 za darmo i to w oficjalnych źródłach. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku innych imprez z tego cyklu, studio przed pierwszym pojedynkiem, a także walka numer jeden i dwa, pokazane będą w serwisie YouTube. Poniżej można będzie obejrzeć cały materiał. Kiedy tylko pojawi się już gala High League 5 online, od razu zostanie ona opublikowana właśnie w tym miejscu:


To dobra wiadomość dla tych, którzy chcieli obejrzeć High League 5 za free w internecie. Mówimy tutaj jednak tylko i wyłącznie o początku wydarzenia. A co potem? Warto dowiedzieć się, czy będzie także udostępniona gdzieś High League 5 cała gala za darmo.

Transmisja High League 5. Cała gala za darmo online?

W walce wieczoru High League 5 dojdzie do pojedynku Alberto Simao vs Paweł „Tybori” Tyburski. Przed bohaterami main eventu w klatce będzie można zobaczyć chociażby Damiana Janikowskiego czy Mateusza Murańskiego. Jedna walka odbędzie się na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach, natomiast aż trzy pojedynki przewidziano w formule K-1. Tym samym nie ma tu mowy tylko i wyłącznie o MMA.

Wiadomo już, że będzie udostępnione High League 5 za darmo w skróconej formie w internecie. A czy cała gala również będzie gdzieś do obejrzenia bez jakichkolwiek opłat? Nie ma co ukrywać, iż jest to dla wielu osób kluczowa kwestia. Pytanie brzmi zatem, jak oglądać High League 5 za darmo w internecie. Istnieje na to jakiś niezawodny sposób czy raczej nie ma co na to liczyć?

High League 5 cała gala za darmo – to z pewnością byłby hit sieci. Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób właśnie takiego materiału szuka przy okazji tej gali. Czy i tutaj będziemy mieli dobre wiadomości, czy raczej wręcz przeciwnie?

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Potwierdzone jest już to, jakie walki będzie można zobaczyć. Transmisja High League 5 to okazja do zobaczenia następujących starć:

  • Kamil „Hassi” Hassan – Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
  • Przemysław „Sequento” Skulski – Andrzej „Andrew” Gazda
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Vaso „Psycho” Bakovević (K-1 w małych rękawicach)
  • Dawid „Diables” Porwisiak – Paweł „Leh” Lehmann (Boks w małych rękawicach)
  • Jakub „Holak” Krawczyk – Maciej „Zony” Zoniuk
  • Maja Staśko vs Maria „Masza” Graczykowska (K-1 w małych rękawicach)
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – Damian Janikowski
  • Mateusz Murański – Paweł „Scarface” Bomba (K-1 w małych rękawicach)
  • Agata „Fagata” Fąk – Natalia „Natsu” Karczmarczyk (CO-MAIN EVENT)
  • Alberto Simao – Paweł „Tybori” Tyburski (MAIN EVENT)
Transmisja High League 5 - kogo będzie można obejrzeć?
Transmisja High League 5 – kogo będzie można obejrzeć?

Właśnie tak wygląda rozpiska całej gali High League 5. Transmisja z tego wydarzenia będzie bardzo chętnie oglądana i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na fighterów, którzy wystąpią w trakcie imprezy, aby przekonać się, iż organizatorzy postawili na dobrze sprawdzające się do tej pory połączenie występów celebrytów z osobami, które kojarzone są stricte ze sportem.

Gdzie oglądać High League 5 za darmo w internecie lub TV?

Jesteśmy przekonani o tym, że wiele osób chciało poznać odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać High League 5 za darmo nie tylko w kontekście jednego pojedynku oraz studia wstępnego, ale również i pozostałej części gali. Czy jest jakiś sposób na to, by rzeczywiście to wydarzenie można było zobaczyć bez opłat?

O ile UFC za darmo rzeczywiście można w naszym kraju oglądać, z galami freak fightowymi jest dużo większy kłopot. Wszystkie bazują na modelu PPV, a więc oglądanie możliwe jest dopiero po wykupieniu wirtualnej wejściówki dającej dostęp do relacji wideo.

UFC za darmo w STS
UFC za darmo w STS

Jeżeli chodzi o dostępne na High League 5 PPV, kosztuje ono w podstawowej wersji niecałe 35 złotych i umożliwia oglądanie transmisji w jakości 720p. A co z galą za darmo?

Nie trzeba pieczołowicie przyglądać się temu, co pojawia się w internecie, aby przekonać się, że nie brakuje stron, które reklamują się tym, iż udostępniają High League 5 bez opłat. Można przeczytać na ich, że będzie można zobaczyć całą galę, a więc zaplanowane na High League 5 wszystkie walki za darmo. Czy jest to prawda? Każdy, kto już przeczytał u nas o tym, że tylko PPV jest w tym przypadku jedyną legalną opcją, na pewno nie ma wątpliwości, iż wszystkie strony rzekomo oferujące transmisję High League 5 za darmo są oszustwem i niczym więcej.

Nie ma żadnej możliwości, by móc obejrzeć galę High League 5 bez opłat w internecie. Transmisja gali od początku do końca jest możliwa tylko i wyłącznie po zdecydowaniu się na zakup PPV.

Na pewno bardzo duży dylemat, co oglądać w weekend będą mieli ci, którzy lubią piłkę nożną. Na sobotę zaplanowano bowiem Anglia – Francja na MŚ 2022. Początek tego starcia o godzinie 20.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 532

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x