Szybkie 600 jak grać żeby wygrać w Lotto?

Szybkie 600 to loteria będąca częścią składową usługi Lotto świadczonej przez Totalizator Sportowy – spółkę skarbu państwa, która jako jedyna jest uprawniona do organizowania gier losowych. Jest ona opcją dla osób nielubiących czekać, oczekujących – jak sama jej nazwa może sugerować – szybkich wygranych.

jak skutecznie grać w szybkie 600
Szybkie 600 skuteczne wygrywanie pieniędzy w Lotto

Szybkie 600 – zasady gry

W loterii Szybkie 600 losowane jest 6 liczb z puli 32 – całość działa więc bardzo podobnie do pozostałych loterii Totalizatora Sportowego, przynajmniej jeżeli chodzi o tę podstawę. Największą wygraną można zatem uzyskać typując poprawnie 6 z 6 liczb. Loteria ta ma to do siebie, że w przypadku postawienia 10-krotnie większej niż ta podstawowa stawki, jest się w stanie wygrać 10 razy więcej. Wygrane można odzwierciedlić w pięciu stopniach:

 1. 6/6 trafień – otrzymujemy 600 złotych co tydzień przez rok, albo 6000 złotych co tydzień przez rok (w przypadku większej stawki).
 2. 5/6 trafień – otrzymujemy 250 złotych lub 2500 złotych, jednorazowo.
 3. 4/6 trafień – otrzymujemy 50 złotych lub 500 złotych, jednorazowo.
 4. 3/6 trafień – otrzymujemy 4 złote lub 40 złotych, jednorazowo.
 5. 2/6 trafień – otrzymujemy 2 złote lub 20 złotych, jednorazowo.

Warto wspomnieć, że w każdym losowaniu istnieje możliwość otrzymania premii – więcej na jej temat mówimy poniżej. Losowania Szybkie 600 odbywają się co 4 minuty, codziennie, od 6:36 do 23:52.

Betfan cashback bonus
Nowa oferta bonusów na start w Betfan online

Premie w loterii Szybkie 600

Przed właściwym losowaniem w Szybkie 600 odbywa się tak zwane losowanie premiowe, mające na celu ustalenie premii. Ta przydzielana jest któremuś z pięciu wyżej wspomnianych przez nas stopni i rozdzielana jest równomiernie między wszystkich graczy, którzy osiągnęli liczbę trafień odpowiadającą temu poziomowi. Jeżeli zatem premia została przydzielona pierwszemu stopniowi, wszyscy gracze, którzy prawidłowo obstawią 6 liczb z 6, dostaną też premię.

Premia ulega stałej kumulacji do momentu, kiedy nie zostanie przekazana. Jeżeli więc w losowaniu ze wspomnianym wyżej przydziałem (premia dla osób z „szóstką”) żadnej osobie nie uda się jej pozyskać, ta zostanie dołożona do puli przeznaczonej na kolejną premię. 

UWAGA: Nowe kody promocyjne bukmacherów dostępne na naszej stronie głównej.

Szybkie 600 – fakty, o których warto wiedzieć

 • Losowania w Szybkie 600 odbywają się codziennie, co 4 minuty, w godzinach od 6:36 do 23:52.
 • Wziąć w udział w losowaniu możemy w sieci lub w punktach przyjmowania kuponów.
 • Wygrana jest możliwa do odebrania we wszystkich punktach Lotto i Oddziałach Totalizatora Sportowego.
 • W punktach Lotto możliwe jest odebrani wyłącznie wygranych poniżej 2280 złotych. Celem odebrania tych większych trzeba udać się do Oddziału.
 • Większe niż 2280 złotych wygrane podlegają ewidencji i opodatkowaniu – Totalizator Sportowy sam płaci za nas podatek, jednak pobiera go od naszej wygranej i wypłaca nam środki pomniejszone o niego (polskie prawo ustaliło go na poziomie 10%).
 • Po zakupie kuponu konieczne jest zachowanie go – jest on jedynym dowodem na naszą wygraną i to jego musimy pokazać celem wypłacenia należnej nam wygranej. Jeśli go zgubimy, wygrana też przepadnie.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button