Keno online – wyniki, zasady gry, opinie ile można wygrać?

Keno online – wyniki, zasady gry, ile można wygrać? Keno to gra losowa, która od wielu lat bije rekordy popularności na całym świecie. W Polsce pierwsze losowanie w jej ramach odbyło się 26 maja 2008 roku o godzinie 7:00 rano – od tego czasu kolejne losowania rozgrywają się z dużą regularnością praktycznie przez cały dzień. Jest to jedna z gier, które nie wymagają od osób grających mnóstwa funduszy na grę, a które gwarantują możliwość szybkich wygranych. Jedno losowanie odbywa się bowiem co cztery minuty.

keno online wyniki
Keno online – wyniki, zasady gry, opinie (foto: se.pl)

Keno istnieje jednak od znacznie dłuższego czasu. Szacuje się, że powstało w XVI wieku w Genui. Tam też wcale nie było traktowane jako gra losowa, a raczej sposób na dobieranie brakujących rajców miejskich. Na przestrzeni wieków więc mocno ewoluowała i zmieniła swoją formę.

W naszym serwisie internetowym skupiamy się na Keno online, a zatem internetowej wersji tej właśnie gry (niczym nie różni się ona od tej dostępnej w kolekturach). Przedstawiamy dokładne jej zasady i opisujemy wszystko to, co może mieć znaczenie przy podejmowaniu decyzji na temat zagrania w nią. Włącznie z zaproponowaniem alternatyw dla niej.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Czym tak właściwie jest Keno online?

Keno to gra losowa, która jest w Polsce oferowana przez Lotto w trzech jego kanałach dystrybucyjnych – w stacjonarnych kolekturach (dostępnych w formie samodzielnej, ale też w galeriach handlowych i większych sklepach), online w jego serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Jej głównymi cechami charakterystycznymi są regularność i wysoka częstotliwość losowań. Te odbywają się co cztery minuty. Jeden zakład w tej grze kosztuje zawsze dwa złote – jeżeli jednak chce się wygrać więcej, można dodatkowo zwielokrotnić własną stawkę (a tym samym i wygraną). Gra jest dostępna w godzinach 6:34 – 23:54, a losowania odbywają się każdego dnia tygodnia. Keno wyniki wyświetlają się na ekranach w kolekturach stacjonarnych, w Internecie lub aplikacji mobilnej. W tym ostatnim przypadku możemy ustawić przypomnienie, które poinformuje nas (za pośrednictwem powiadomienia PUSH) o wyniku losowania, w którym wzięliśmy udział.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Musimy pamiętać, że Keno online to hazard i musimy być osobami pełnoletnimi, by móc legalnie uczestniczyć w kolejnych losowaniach. Cała formuła zasadami swojego działania przypomina zakłady bukmacherskie. Z tym jednak, że w Keno obstawiamy wyniki losowań, a nie spotkań sportowych.

Zasady gry w Keno online

Zasady gry w Keno online nie należą do najbardziej skomplikowanych. Jeśli już graliśmy w Multi Multi (również dostępne w ofercie Lotto), powinniśmy się w nim doskonale odnaleźć – gra ta różni się od niego bowiem zaledwie kilkoma aspektami. Na czym więc polega?

 1. Losowanie obejmuje 20 kul – dokładnie tyle jest losowane spośród 70 dostępnych.
 2. Jako gracz jesteśmy w stanie wybrać od jednej do dziesięciu liczb – to od nas zależy, jak duże ryzyko podejmiemy. Musimy jednak pamiętać,  że jednocześnie możemy skreślić maksymalnie trzy zakłady (nic jednak nie stoi na przeszkodzie w tym, żeby skreślić więcej niż jeden blankiet). Jeżeli gramy w kolekturze lub w Internecie, możemy postawić opcję chybił-trafił.
 3. Na końcu określamy, czy chcemy zdecydować się na opcję dodatkowego mnożnika. O ile opłata za jeden zakład to 2 złote, za dodatkowy mnożnik będziemy musieli zapłacić tyle samo.
sts online bonus free

Jeżeli postawimy na zakład z opcją mnożnika, wcale nie będzie on nam zagwarantowany. System mnożnik wybiera losowo spośród kilku opcji. W przypadku mnożnika x1 (a zatem braku mnożnika) prawdopodobieństwo wystąpienia wynosi 46,40%. Jeżeli chodzi o mnożnik x2, spada ono do 28%, przy x3 wynosi ono 15,20%, przy x4 zaledwie 6%. Mnożnik x5 trafia się przy około 3,20% losowań, a x10 – przy 1,20%. Opcja dodatkowa to zatem dodatkowe ryzyko, które jednak może popłacić. Jeśli oczywiście wygramy.

Musimy pamiętać, że choć obstawić możemy dziesięć liczb, nie zawsze jest to opłacalne. Największą wygraną osiągniemy oczywiście przy prawidłowym obstawieniu wystąpienia każdej z dziesięciu wytypowanych liczb. Jeżeli jednak wytypujemy dziesięć liczb, a trafimy dwie, trzy lub cztery, nie wygramy absolutnie nic. Co bardzo interesujące, wygrać możemy również wtedy, gdy nie trafimy żadnej liczby – tak jest w przypadku typowania dziesięciu, dziewięciu i ośmiu liczb. W sytuacji wytypowania dziesięciu liczb, zgarniemy trzykrotność naszej stawki. W dwóch kolejnych sytuacjach odzyskamy stawkę.

Jednocześnie możemy obstawić (tymi samymi liczbami) aż pięćdziesiąt kolejnych losowań.

Keno wyniki – jakie padły liczby?

Keno wyniki online - dzisiejsze wyniki i archiwum na Sport.pl!
Keno wyniki online – dzisiejsze wyniki i archiwum na Sport.pl!

Najbardziej interesującą grających w Keno wyniki, jakie padły podczas ostatniego losowania. Bez względu na to, czy zagraliśmy na próbę, czy namiętnie stawiamy liczby od kilku ładnych lat, zawsze zależy nam na tym, aby zarobić jak najwięcej.

Najwięcej przez internet w Keno online udało się wygrać komuś aż 2 miliony złotych. To zawrotna kwota, która robi piorunujące wrażenie. Nikogo nie powinno zatem dziwić to, że ludzie chcą znać bieżące z gry Keno wyniki, aby mogli sprawdzić, czy i do nich tym razem nie uśmiechnął się los.

Jeżeli ktoś gra online, pod tym względem na zdecydowanie wygodniej w porównaniu z osobami, które wybierają tradycyjne typowanie. Dlaczego? Po losowaniu na skrzynkę e-mailową przychodzi powiadomienie o tym, iż udało się trafić jedną z nagród. To może być więcej lub mniej, jednak każdy sukces sprawia, że pojawia się na twarzy uśmiech.

Warto przypomnieć, że główna wygrana w Keno może wynieść nawet 20.000.000 złotych. Tyle na co dzień do wygrania nie jest w najpopularniejszych grach od Lotto online. A przecież w Keno wyniki padają co cztery minuty, czyli po postawieniu zakładu nie jest konieczne czekanie dnia lub dwóch na sprawdzenie swojego szczęścia. To kolejna z zalet tej gry, która sprawia, że tak dużo osób właśnie ją wybiera spośród wszystkich propozycji od Totalizatora Sportowego.

Na naszej stronie internetowej każdego dnia możesz sprawdzać, jakie w konkretnym losowaniu liczby były trafiane. W Keno online można sporo wygrać, a zasady są banalnie proste, dzięki czemu śledzenie rozstrzygnięć nie jest niczym, co dla kogokolwiek stanowiłoby jakąś ogromną przeszkodę.

Keno wyniki losowania dzisiaj [Keno dzisiejsze wyniki]

W ciągu każdej doby odbywają się losowania Keno. Jakie wyniki dzisiaj padły? Możesz dowiedzieć się tego wszystkiego po sprawdzeniu okna zamieszczonego powyżej. Pokazuje on aktualne losowania Keno, a także wszystkie poprzednie, które miały miejsce. To znakomite narzędzie dla tych, którzy grają właśnie w tę grę.

Z gry Keno wyniki dzisiejsze i archiwalne są dla graczy czymś bardzo istotnym, ponieważ to one dają im odpowiedź na pytanie, czy udało im się coś zarobić, czy nie, a także ile ostatecznie zyskali. Nie są w tym przypadku potrzebne żadne specjalne wyszukiwania – wszystko dostępne jest w jednym okienku.

W przypadku popularnego konkursu Loteriada trzeba niekiedy sporo czekać na rozstrzygnięcie. Tutaj takiej potrzeby nie ma. W Keno wynik pojawia się od razu. Co cztery minuty ktoś ma szansę wygrać – od małych kwot do naprawdę ogromnych!

Tym samym nie trzeba już sprawdzać na oficjalnej stronie, jakie w Keno wyniki dziś padły. Na naszej stronie szybko można się tego dowiedzieć. Doskonale działa to nie tylko na komputerze, ale także i urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet. Warto być z nami na bieżąco! Na pewno dodatkowym atutem jest tutaj fakt, że wyświetlić można też Keno wyniki archiwum. Narzędzie do sprawdzania poprzednich losowań przyda się bardzo wielu osobom.

Keno wyniki tabela. Ile i za co można zdobyć?

Znając to, jakie padły w Keno wyniki tabela możliwych zysków jest czymś kolejnym, co powinno przykuć naszą uwagę. To właśnie ona odpowiada nam na pytanie dotyczące tego, ile można zarobić za poprawne wytypowanie danej liczby wirtualnych kul. Jak już pisaliśmy, nagroda główna to nawet 20.000.000 złotych, ale wiele zależy od tego, jaki będzie mnożnik w danym losowaniu.

Jak czytać pokazane poniżej zestawienie? W jednej osi znajdują się informacje o liczbach wytypowanych przez gracza, a w drugiej – o trafieniach. Wniosek nasuwa się sam i jest dość oczywisty – najlepiej trafić jest trafić wszystko to, co znalazło się na naszym kuponie. Co godne odnotowania, drobną kwotę można też otrzymać za… nietrafienie ani jednej kuli!

Wytypowane
liczby
10987654321
10200 000 zł         
93 000 zł50 000 zł        
8250 zł750 zł10 000 zł       
732 zł100 zł300 zł1 500 zł      
66 zł10 zł44 zł66 zł500 zł     
52 zł4 zł8 zł8 zł54 zł250 zł    
42 zł2 zł4 zł6 zł18 zł60 zł   
32 zł2 zł4 zł4 zł18 zł  
22 zł4 zł14 zł 
12 zł3 zł
06 zł2 zł2 zł

Ogromna dysproporcja przy potencjalnych wygranych jest pomiędzy 10 trafionymi liczbami z 10, a 9 z 10. W tym pierwszym przypadku zdobyć można nawet 200.000 złotych, a w drugim – „zaledwie” 3000. Mimo wszystko, cały czas jest sporo do wygrania, a minimalna stawka jest na tyle niska, że w zasadzie przy niemal każdym zarobku wychodzi się przynajmniej na zero.

Śledźcie zatem uważnie właśnie u nas, jakie były w Keno wyniki i trzymajcie kciuki za swoje szczęście. Jeżeli tylko chcecie, możecie chwalić się wygranymi w komentarzach!

O czym warto pamiętać decydując się na zabawę w Keno online?

Keno online podobnie jak Eurojackpot jest grą, która bazuje na losowości i jako taka rządzi się swoimi prawami. Musimy pamiętać, że króluje w niej przypadek. Nie możemy więc oczekiwać, że wraz z kolejnym obstawianiem zwiększymy własne szanse na wygraną. O ile jest to po części możliwe przy graniu w gry karciane, które oferują polscy bukmacherzy (więcej na ich temat powiemy za chwilę), tutaj po prostu nie ma racji bytu. Pamiętajmy, że:

 • gra w tę grę wymaga od nas bycia pełnoletnimi – Keno to hazard i jako taki powinien być przez nas traktowany,
 • nie powinniśmy grać w Keno za więcej niż jesteśmy sobie w stanie pozwolić – choć stawka w grze jest niesamowicie niska, potrafi bardzo szybko uszczuplić nasz budżet – zwłaszcza przy nierozsądnym typowaniu,
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz
 • Keno w znakomity sposób przygotowuje do gry u bukmacherów – i odwrotnie; osoby posiadające już pewne doświadczenie w zakładach wzajemnych znacznie rozsądniej podchodzą do gry w Keno,
 • wyniki gry w Keno jesteśmy w stanie zobaczyć na jego oficjalnej stronie – co ciekawe, są na niej też dostępne symulacje aktualnego losowania. W ich trakcie zawsze najpierw losowany jest mnożnik, a dopiero potem wszystkie liczby, które są tymi wygranymi,
 • w razie potrzeby zawsze możemy przejrzeć losowania archiwalne – jeśli zaś postawiliśmy na takowe przez Internet, zostanie ono przypisane do naszego kuponu,
 • przy maksymalnej wygranej i maksymalnym mnożniku, jesteśmy w stanie wygrać nawet dwa miliony złotych – dzieje się tak w momencie, w którym poprawnie obstawimy każdą z dziesięciu liczb przy maksymalnym mnożniku,
 • w każdej chwili możemy zwiększyć naszą stawkę, nawet dziesięciokrotnie. Zwiększenie stawki to nie mnożnik. Można więc skorzystać z obu tych opcji,
 • każdego dnia odbywa się 261 losowań, a Keno wyniki każdego z nich możemy sprawdzać albo na monitorze w kolekturze, albo w sieci,
 • jeżeli przywiązaliśmy się do szczęśliwych liczb, możemy dodać je do ulubionych – zagrane już kupony jesteśmy w stanie powtarzać, ponownie stawiając zarówno na te same liczby, jak i na takie same opcje dodatkowe.

Alternatywy dla Keno Online

Jeżeli chcemy obstawiać w szybkiej formule zdarzenia o dużym współczynniku losowości, wcale nie jesteśmy skazani na Keno online. Zawsze możemy sięgnąć po świetną usługę dodatkową, jaką ostatnimi czasy przygotowali dla nas polscy bukmacherzy – gry karciane. U zdecydowanej większości z nich dostępna jest ona całodobowo. Jak sama jej nazwa może sugerować, w jej obrębie możemy obstawiać symulowane rozdania w najpopularniejszych (znanych chociażby z kasyna) grach karcianych. Chodzi między innymi o legalny poker, blackjacka i wojnę. Jedno rozdanie trwa zaledwie kilka minut, dzięki czemu zakłady cechują się tutaj bardzo dużym dynamizmem.

Tym, co odróżnia dostępne u bukmacherów online gry karciane od Keno jest sposób ich prezentacji. W ich przypadku mamy do czynienia z profesjonalnymi transmisjami na żywo – z udziałem prawdziwych krupierek. To one dbają o przebieg każdego z rozdań, rozdając karty wirtualnym graczom. Przy okazji są w stanie tłumaczyć zasady każdej z gier oraz wyjaśniać aktualną sytuację na stole. Aktualnie coraz więcej bukmacherów wprowadza do swojej oferty gry karciane. Do tych, na których powinniśmy zwrócić szczególną uwagę zaliczyć można:

 • STS (Betgames). STS jest bukmacherem, którego uznaje się za pioniera na rynku polskim jeżeli chodzi o gry karciane. Jest też operatorem, który podchodzi do tej usługi w najbardziej profesjonalny sposób. Kolejne rozdania w jego serwisie internetowym są utrzymane w atmosferze znanej z kasyna. Widać jest, że bardzo się do nich przyłożył. Aktualnie można w Betgames obstawić wojnę, dwie odmiany pokera, bakarat. Jako jeden z nielicznych bukmacherów, daje też dostęp do polskiego stołu pokerowego, w którym krupierka porozumiewa się z nami w rodzimym języku. Istnieje możliwość rozmowy z nią na wbudowanym czacie. Rejestracja z kodem „BETONLINE” na www.STS.pl.
 • Fortuna (Bet on Games). Fortuna w chwili obecnej oferuje możliwość typowania trzech różnych gier karcianych – pokera, wojny (w postaci gry Dragon Tiger) i bakaratu. Jako drugi pod względem popularności i wielkości bukmacher eFortuna, spisuje się świetnie pod tym względem, pozwalając nam na płynne obstawianie oraz korzystanie z wielu opcji bukmacherskich. Rejestracja z kodem „BETONLINE” na www.eFortuna.pl.
 • Superbet (Gry karciane). Z uwagi na współpracę ze znanym na rynku usługodawcą TVBet, Superbet daje nam dostęp do mnóstwa różnych gier karcianych. Do wyboru mamy dwie odmiany pokera, trzy odmiany wojny oraz blackjacka. Każda z gier w Superbet prowadzona jest w sposób w pełni profesjonalny, płynny – przy udziale świetnych krupierów. Co ważne, bukmacher bardzo szybko rozwija swoją usługę. Jeszcze do niedawna oferował w niej zaledwie dwie pozycje. Teraz ma ich już aż sześć i na pewno na tym nie poprzestanie. Rejestracja z kodem „BETONLINE” na www.Superbet.pl.
poker sts online
Legalny poker online w STS Betgames

Poza jednym wyjątkiem (bukmacherem Totalbet), wszyscy polscy bukmacherzy nie zajmują się przygotowywaniem transmisji, a zaledwie opatrywaniem ich ofertą bukmacherską. Same w sobie transmisje pobierają od podmiotów zewnętrznych, do których należy dbanie o ich przebieg, zatrudnianie krupierek i zapewnianie całej usłudze stabilności swojego działania. Decydując się na zakłady bukmacherskie właśnie na gry karciane, będziemy musieli posiadać konto u bukmachera. Będzie ono wspólne dla jego usług głównych oraz dodatkowych.

Co ciekawe, na gry karciane możemy stawiać minimalnie złotówkę. Zakłady mogą zatem odbywać się zarówno na bardzo niskich, jak i wysokich stawkach, w zależności od indywidualnych ustaleń. Gry karciane dają znacznie więcej możliwości obstawiania niż Keno online. Są też atrakcyjniejsze pod względem czysto technicznym – obstawiając je jesteśmy rzeczywiście zaangażowani w przebieg każdego z rozdań.

Keno online – opinie graczy

Opinie graczy na temat gry losowej Keno online, które pochodzą z forum BetOnline:

 1. „Keno to wciągająca i emocjonująca gra losowa, którą uwielbiam grać online. Bardzo łatwo jest obstawiać liczby i śledzić wyniki. Nie mogę się doczekać następnej rundy!”
 2. „Keno to fajna zabawa, ale trzeba uważać, bo szybko można stracić dużo pieniędzy. Lubię grać, ale staram się kontrolować swoje wydatki.”
 3. „Keno to świetna gra na czas, kiedy chcesz się zrelaksować i zagrać coś łatwego. Nie ma potrzeby używania strategii, wystarczy wybrać swoje ulubione liczby i czekać na wynik.”
 4. „Grałem w Keno przez wiele lat i online jest to jeszcze lepsze. Jestem zadowolony z szybkich wyników i łatwej obsługi. Jedynym minusem jest to, że wygrane są zwykle mniejsze niż w innych grach losowych.”
 5. „Nie jestem zbyt zadowolony z gry Keno online. Chociaż obstawianie jest łatwe, to wygrane są zbyt małe w porównaniu do ryzyka. Preferuję gry z większymi wygranymi.”
 6. „Uwielbiam grę Keno online! To łatwe i emocjonujące, a nagrody są w porządku. Grałem w wiele różnych gier losowych, ale Keno jest moim ulubionym wyborem.”

Oceny i opinie graczy na temat gry Keno online są różne i zależą od osobistych preferencji i doświadczeń. Niemniej jednak większość graczy uważa Keno za łatwą i emocjonującą grę, która może zapewnić godzinę rozrywki i szansę na wygraną.


5 / 5. Ocen: 55

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x