STS Voucher – Gdzie wpisać kod i jak dostać za darmo?

Bukmacherzy online w Polsce korzystają z bardzo wielu różnych sposobów na to, by zachęcić potencjalnych klientów do rejestracji w ich serwisach internetowych oraz oczywiście do obstawiania. Jedną z najstarszych, ale i najskuteczniejszych i najszerzej stosowanych obecnie metod jest proponowanie nowym użytkownikom specjalnych bonusów. Jednym z tych coraz chętniej wykorzystywanych jest kod promocyjny. Jak w STS voucher tego typu tak właściwie działa? Czym jest i w jaki sposób z niego skorzystać? Którzy inni bukmacherzy w Polsce pozwalają z niego skorzystać? O tym wszystkim mówimy w naszym serwisie internetowym.

sts online rejestracja z kodem promocyjnym
STS Voucher – Gdzie wpisać kod i jak dostać za darmo?

STS voucher za darmo – czym tak właściwie jest kod promocyjny?

Kod promocyjny to specjalny ciąg znaków, który jest w stanie odblokować dostęp do specjalnej oferty promocyjnej – pod warunkiem, że skorzysta się z niego w odpowiedni sposób i we właściwym momencie. Schemat jego działania jest prosty i przypomina kody udostępniane w sklepach internetowych. To tam zresztą są one wykorzystywane na największą skalę.

W STS kod promocyjny, który najlepiej jest wykorzystać to BETONLINE. Nie oznacza to jednak, że jest to jedyny kod promocyjny dostępny w Internecie. Te bowiem są rozpowszechniane przez współpracujące z bukmacherami (ale niepowiązane z nimi w sposób bezpośredni) serwisy internetowe o tematyce bukmacherskiej. Różne kody proponują różne bonusy – gorsze lub lepsze. Ten wskazany przez nas, po dogłębnym porównaniu wszystkich dostępnych na rynku, uznaliśmy za zdecydowanie najlepszy.

Kod promocyjny BETONLINE jest możliwy do wprowadzenia nie tylko w serwisie bukmacherskim STS. Jak się okazuje, działa u wielu innych bukmacherów. Wymienimy ich w dalszej części tego wpisu. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Kod promocyjny to forma bonusu na start (nie mylić z bonusem powitalnym), który może działać na kilka sposobów. Najczęściej przyznaje on osobie, która go wpisała, dodatkowe środki na obstawianie (tak zwany freebet). Zdarza się jednak i tak, że kod promocyjny podnosi wartość bonusu powitalnego. Wtedy też musimy z takowego również skorzystać. Kody promocyjne mogą też podnosić kursy na wybrane spotkania – takie jednak zdarzają się najrzadziej, przede wszystkim w momencie organizowania większych imprez sportowych (na przykład jako zachęta do rejestracji w czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej).

Kody promocyjne zazwyczaj nie narzucają wielkich wymagań. Właśnie ze względu na to są bardzo lubiane wśród ich odbiorców.

Jak wpisać kod promocyjny BETONLINE u bukmachera STS online?

Wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE u bukmachera STS nie należy do najtrudniejszych. Jest za to możliwe wyłącznie dla osób, które nie posiadają jeszcze u niego swojego konta. Jest to warunek niezbędny do spełnienia. Jak zatem wykorzystać w STS voucher? Wystarczy:

  1. Wejść na stronę główną www.STS.pl i kliknąć przycisk Załóż konto, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
  2. W polu Kod promocyjny pierwszego etapu formularza rejestracyjnego wpisać BETONLINE. Jeżeli wcześniej automatycznie wypełnił się tam inny kod, należy go usunąć. Jest on znacznie gorszy od tego podanego przez nas powyżej.
  3. Przejść przez całą resztę procesu rejestracyjnego. 

Choć proces ten został opisany z punktu widzenia osoby rejestrującej się u bukmachera STS kod promocyjny działa również u innych operatorów zakładów wzajemnych. Korzysta się z niego w dokładnie taki sam sposób – a zatem wpisując go w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego (niekoniecznie na pierwszym etapie rejestracji). Musimy pamiętać, że polscy bukmacherzy sami próbują „wcisnąć” nam swoje kody, zwykle mniej wartościowe. Zawsze więc w polu wpisujmy BETONLINE – wtedy też będziemy mieli pewność, że zyskamy najwięcej.

sts online voucher sts
Aktualna oferta darmowych bonusów w STS online

Istnieje alternatywna forma skorzystania z kodu promocyjnego, działająca w większości przeglądarek internetowych i u większości użytkowników. Jest wygodniejsza, bo wymaga tylko kliknięcia któryś z linków znajdujących się na łamach naszego serwisu internetowego. Ten od razu zabierze nas do rejestracji z już wpisanym kodem promocyjnym. Zanim jednak założymy konto, zawsze dwukrotnie upewnijmy się, że na pewno wpisaliśmy ten kod. Drugiej okazji na skorzystanie z niego mieć nie będziemy i nie otrzymamy bonusu bez depozytu na obstawianie zakładów na piłkę nożną, polityki, gier karcianych w Betgames STS czy rozrywki.

Kod promocyjny STS a inne bonusy bukmacherskie

Decydując się na to, by wykorzystać w STS voucher musimy mieć świadomość tego, że w żaden sposób nie oddziałuje on na inne promocje bukmacherskie. Możemy z nich korzystać dokładnie w taki sposób, w jaki robilibyśmy to bez skorzystania z kodu promocyjnego. Tyczy się to również bonusu powitalnego, na którego otrzymanie chęć musimy wyrazić również w trakcie zakładania swojego własnego konta.

Kod promocyjny w STS online czy innego buka często współgra ze wspomnianym bonusem powitalnym, wpływając na jego wartość. Wszystko zależy jednak tak od samego kodu, jak i od bukmachera, u którego chcemy go wykorzystać.

W każdej możliwej opcji kod jest czymś, po co warto sięgnąć. Nie blokuje i nie ogranicza, a pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie budżetu na zakłady bukmacherskie, jakim dysponuje się na start.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

O czym pamiętać sięgając po voucher i kod promocyjny BETONLINE?

Zanim tak właściwie wykorzystamy w STS kod promocyjny, a tak właściwie podejdziemy do tego kilkuetapowego procesu, powinniśmy wiedzieć parę rzeczy. Te najważniejsze przedstawiamy poniżej.

  • Kod promocyjny STS i inni bukmacherzy pozwalają wykorzystać tylko raz – dlatego tak istotne jest to, by wpisać ten właściwy. Później nie będzie okazji na naprawienie swojego błędu.
  • U bukmachera nie można skorzystać z kilku kodów – nie próbujmy więc wpisywać kodów po przecinku. W niektórych przypadkach możemy kompletnie pozbawić się wszystkiego, co płynie wraz z kodem promocyjnym.
  • Ten sam kod można wykorzystać u kilku bukmacherów – jeżeli więc planujemy posiadanie kilku różnych kont bukmacherskich, zakładając każde z nich możemy zawczasu zadbać o nasz budżet, wpisując kod promocyjny.
  • Kod możemy wpisać wyłącznie podczas zakładania własnego konta – jeżeli przegapimy ten moment, nie będziemy mieli kolejnej okazji na to.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Inni bukmacherzy online w Polsce – u którego z nich wykorzystamy kod promocyjny?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, z kodu promocyjnego BETONLINE skorzystać możemy nie tylko wtedy, gdy zakładamy własne konto u bukmachera STS online. Taką możliwość dają również inni bukmacherzy online działający na polskim rynku jak eFortuna online, Superbet czy Betfan. Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych z nich, zaznaczając, że jest ich więcej. Wystarczy przejrzeć dokładnie nasze serwis, by dowiedzieć się, o których jeszcze może chodzić.

Superbet kod promocyjny

Jako jeden z najświeższych bukmacherów na polskim rynku, Superbet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest dla niego walczenie o każdego nowego klienta. Dzięki artykułom pokroju naszego ten jest coraz bardziej świadomy tego, na co może liczyć od bukmachera na start i z jakich opcji promocyjnych mógłby skorzystać. Wpisując kod promocyjny BETONLINE w Superbet na oficjalnej stronie www.Superbet.pl, umożliwia nam zapewnienie sobie jeszcze lepszych warunków na obstawianie. Kod ten bowiem dorzuci nam nieco pieniędzy do budżetu, które wykorzystamy w absolutnie dowolny sposób.

Dlaczego warto skorzystać z tego kodu w Superbet? Po pierwsze dlatego, że to bukmacher bardzo konkurencyjny, prezentujący kursy w wielu przypadkach wyższe nawet od tych obecnych u największych rodzimych operatorów zakładów wzajemnych. Po drugie zaś Superbet jest jednym z najlepszych bukmacherów jeśli chodzi o ofertę promocyjną. Przygotował bonusy na każdy dzień tygodnia – każdy z nich zaś doskonale współgra z kodem promocyjnym, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będziemy mogli wykorzystać go do maksimum.

Superbet to też świetna oferta na zakłady na żywo, gry karciane, darmowe transmisje oraz newsy sportowe, statystyki i inne pomoce, które ułatwią obstawianie.

Betfan kod promocyjny

W Betfan kod promocyjny BETONLINE pozwoli nam zwiększyć dawany przez niego powitalny cashback aż do 600 złotych. Dzięki temu będziemy mogli z jeszcze większą pewnością obstawić swój pierwszy zakład, mając przy tym świadomość co do tego, że buk zwróci nam dużą część stawki, jeśli tylko ten okaże się przegrany.

Betfan na rynku istnieje już od kilku lat i choć nie jest najbardziej doświadczonym bukmacherem, na pewno jest tym zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się na tle innych. Uwagę przykuwa koleżeńskim podejściem do klienta, ale i swoją rozbudowaną i nietypową ofertą. Jak sam twierdzi, jest w stanie założyć się o wszystko. Potwierdza to swoją funkcjonalnością MyBET, w której klienci mogą sugerować mu swoje własne zakłady.

betfan bonusy na start
Nowa oferta bonusów na start w Betfan online

W Betfan mamy pewność, że będziemy obsłużeni na najwyższym poziomie, a kod promocyjny podczas rejestracji na www.Betfan.pl nie będzie jedyną rzeczą, która uatrakcyjni nam obstawianie i sprawi, że jeszcze lepiej wykorzystamy własny budżet na obstawianie.

Betcris kod promocyjny

Betcris to kolejny bukmacher, u którego jesteśmy w stanie wykorzystać kod promocyjny. Dzięki temu szybko zwiększymy nasze środki na typowanie, mogąc przeznaczyć je albo na większy zakład, albo też na kilka mniejszych.

Betcris jest bukmacherem nowym na polskim rynku. Jako taki musi wykazywać się, by zaskarbiać sobie sympatię graczy. Robi to nie tylko za pośrednictwem kodu promocyjnego BETONLINE, ale też wielu promocji, które na rynku polskim mogą uchodzić za nietypowe i unikalne. Uwagę zwraca również dostępnością ciekawych funkcjonalności, główną z których jest możliwość edytowania już zawartego zakładu, którą daje jako jedyny na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Betcris to także świetna oferta na wiele mniej popularnych dyscyplin sportu – przede wszystkim tych typowo amerykańskich, gdyż to właśnie w Ameryce Północnej bukmacher prowadził swoją działalność aż do momentu otwarcia swojego pierwszego serwisu w Europie (właśnie tego w Polsce).

Wykorzystując w Betcris kod promocyjny, ale i sięgając po kod promocyjny oraz korzystając z najlepszych kursów na baseball, rugby czy koszykówkę możemy tutaj naprawdę wiele zyskać. Wystarczy, że wpiszemy BETONLINE w czasie zakładania nowego konta na stronie www.Betcris.pl. Kod u tego bukmachera współdziała z innymi promocjami, w tym z codziennym zwrotem całości podatku (do 100 złotych), która jest jedną z cech i promocji charakterystycznych właśnie dla bukmachera Betcris, niedostępnych nigdzie indziej.


5 / 5. Ocen: 4

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: STS Voucher – Gdzie wpisać kod i jak dostać za darmo?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
P