Rekord frekwencji polskiej piłki klubowej w XXI wieku zostanie pobity?

Miłosz SojkaMiłosz Sojka
13 lutego 2025 22:00
Rekord frekwencji polskiej piłki klubowej w XXI wieku zostanie pobity?

Już 22 lutego o godzinie 14:30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się hit 21. kolejki Betclic 1 Ligi, gdzie zmierzą się dwie najbardziej utytułowane drużyny w Polsce. Chodzi tu konkretnie o Ruch Chorzów i Wisłę Kraków.

Sama sprzedaż biletów na wydarzenie jest rekordowa. Na dzień dzisiejszy sprzedano 47 000 biletów, a niewykluczone, że do końca weekendu zostanie przekroczona bariera 50 000 sprzedanych wejściówek. Aktualnie rekordem w największej frekwencji polskiej piłki klubowej w XXI wieku było starcie Ruch Chorzów - Widzew Łódź w PKO BP Ekstraklasie z dnia 20 kwietnia 2024 roku, gdzie wtedy na Stadionie Śląskim usiadło 50 087 widzów.

Co ciekawe oprócz samego meczu organizatorzy postanowili także przygotować dla wszystkich widzów wrażenia artystyczne. W przerwie spotkania na murawie Stadionu Śląskiego pojawi się jeden z najbardziej rozpoznawalnych polski DJ-ów - C-Bool.

Źródło: Ruch Chorzów/X.com

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!