PlusLiga i TAURON Liga z Grupą Polsat Plus aż do 2028 roku!

To już przesądzone! Plus będzie Sponsorem Tytularnym PlusLigi i Sponsorem Strategicznym TAURON Ligi do 2028 roku. Telewizja Polsat, czy szerzej Grupa Polsat Plus, zapewniła sobie prawa do transmisji obu lig siatkarskich aż do zakończenia sezonu 2027/2028 roku – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym.

PlusLiga i TAURON Liga z Grupą Polsat Plus aż do 2028 roku!

Grupa Polsat Plus z polską siatkówką do 2028 roku

Czego dokładnie dowiedzieliśmy się z oficjalnego komunikatu prasowego, który pojawił się zarówno na stronach internetowych Polskiej Ligi Siatkówki, jak i dotychczasowego nadawcy telewizyjnego PlusLigi i TAURON Ligi? Plus i Polsat jeszcze co najmniej przez kolejnych 7 lat będą wspierały polską siatkówkę. Plus będzie Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn – PlusLigi oraz Strategicznym ligi kobiet – TAURON Ligi. Telewizja Polsat nabyła dla swoich widzów prawa do pokazywania obydwu lig do 2028 roku. Nowe logo Plusa znajdzie się nowej identyfikacji wizualnej PlusLigi – m.in. na strojach drużyn, w halach oraz w logo samej PlusLigi.

„Plus, Polsat i siatkówka są nierozłączne. Jako Plus wspieramy siatkówkę od ponad 23 lat, a Polsat od kilkunastu lat jest głównym nadawcą telewizyjnym, który zapewnia Polakom możliwość je oglądania. I Plus i Polsat pomogły w stworzeniu z siatkówki królowej sukcesów polskich gier zespołowych na skalę światową. Jesteśmy dumni, że będziemy partnerami Polskiej Ligi Siatkówki co najmniej do 2028 roku” – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii, Cyfrowego Polsatu SA, dostawcy usług Polsat Box i Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Wspierana przez Plus i Polsat siatkówka, odnosi największe sukcesy w Polsce i na świecie wśród gier zespołowych. Zaangażowanie Plusa to wsparcie zarówno Reprezentacji Narodowych, jak i obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. Plus jest z siatkówką od samego początku powstania lig zawodowych, od wielu lat jest Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet. Polsat jest głównym i najważniejszym nadawcą telewizyjnym, pokazującym najlepszą siatkówkę na poziomie ligowym, pucharowym i reprezentacyjnym.

„Nasz wspólny czas – Polsatu, Plusa i siatkówki to najlepsze lata w jej historii – podwójne mistrzostwo świata drużyny męskiej, medale mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, fantastyczne wyniki pucharowe drużyn klubowych. W polskie lidze grają najlepsi na świecie siatkarze i siatkarki i to do Polski chcą wszyscy przyjeżdżać, żeby tu grać, bo tu siatkówka – również dzięki nam – ma swoje szczególne miejsce. Byliśmy, jesteśmy i będziemy nadal towarzyszyć milionom polskich kibiców we wspieraniu polskiej siatkówki” – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Przypominamy, że Plus jest Sponsorem Tytularnym „Ligi Mistrzów Świata” nieprzerwanie od sezonu 2008/2009, czyli biorąc pod uwagę nową umowę, obie strony łączyć będzie dwadzieścia wspólnych sezonów. Od nowego sezonu rozgrywki PlusLigi otrzymały nowy znak graficzny, w którym pojawiło się nowe logo Plusa. Nowe logotypy PlusLigi obowiązują od początku sezonu 2021/2022.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X