Jeremy Sochan: Typy, zakłady i kursy na występy Polaka w NBA

Jeremy Sochan będzie czwartym Polakiem, który wystąpi w NBA. Debiut Sochana w NBA jest tylko kwestią czasu. Bukmacherzy prognozują, że Polak ma ogromne szanse na debiut w NBA już w pierwszym meczu San Antonio Spurs.

Jeremy Sochan Zakłady, Kursy, Typy bukmacherskie

Jeremy Sochan: Zakłady bukmacherskie

Jeremy Sochan w barwach San Antonio Spurs zadebiutuje najprawdopodobniej 20.10.2022 roku w meczu z Charlotte Hornets. Będzie to drugi dzień nowego sezonu NBA 2022/23. Zakłady na NBA opisaliśmy w innym tekście. W poniższym skupimy się wyłącznie na kursach i zakładach związanych z Jeremy’m Sochanem.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta u jednego z niżej wymienionych bukmacherów, to podczas rejestracji wpiszcie kod BETONLINE, a zyskacie dodatkowe środki na obstawianie NBA oraz innych wydarzeń sportowych.

Jeremy Sochan: Kursy bukmacherskie

Zakłady na mecze Sochana

U bukmachera BETFAN możemy obstawiać m. in. to, czy Jeremy Sochan wystąpi w pierwszej piątce w meczu z Charlotte Hornets. Kurs na takie zdarzenie jest dosyć niski – wynosi 1.30. Bukmacherzy przygotowali też inne zakłady na występ Sochana w NBA.

TypKurs w BETFAN
Sochan wystąpi w pierwszej piątce z Charlotte Hornets1.30
Sochan nie wystąpi w pierwszej piątce z Charlotte Hornets3.20
Kursy z dn. 19.10.2022

Z kolei bukmacher STS oferuje wiele ciekawych typów na sam występ Polaka. Ciekawie wyglądają m. in. kursy na to, ile punktów Polak zdobędzie w debiutanckim meczu NBA, czy na to, ile asyst i zbiórek zaliczy.

Dodatkowo polecamy granie NBA u bukmachera STS, ponieważ posiada naszym zdaniem najlepsze bonusy, co szerzej opisaliśmy w rankingu najlepszych bukmacherów. Z naszym kodem promocyjnym zyskacie w STS dodatkowe środki na grę – aż 1660 PLN.

TypKurs w STS
Sochan zdobędzie mniej niż 5.5 punktów2.25
Sochan zdobędzie więcej niż 5.5 punktów1.60
Sochan zdobędzie więcej niż 7.5 punktów2.00
Sochan zdobędzie więcej niż 9.5 punktów2.50
Sochan zaliczy powyżej 4.5 zbiórek1.60
Sochan zaliczy powyżej 1.5 asysty2.25
Kursy sprawdzone 19.10.2022

Bardzo ciekawe zdarzenia oraz ciekawe kursy na występy Sochana, posiada rzecz jasna bukmacher eWinner. W eWinner z kodem BETONLINE zyskacie aż 610 zł bonusów, więc warto zainteresować się założeniem konta u tego bukmachera.

Sochan Typy

W eWinner możemy typować nie tylko najbliższy występ Sochana w barwach San Antonio Spurs, ale również zakłady długoterminowe, na cały sezon NBA.

TypKurs w eWinner
Sochan rozegra min. 41 meczów jako starter1.55
Sochan zdobędzie min. 20 punktów w jednym meczu1.65
Sochan zaliczy 6 fauli w jakimkolwiek meczu NBA1.30
Średnia minut Sochana na mecz – powyżej 28.51.85
Średnia punktów na mecz Sochana – powyżej 11.51.85
Skuteczność rzutów osobistych Sochana – powyżej 61.5%1.85
Kursy sprawdzone 19.10.2022

Jeremy Sochan: Typy bukmacherskie

Jeremy Sochan Typy

Co warto typować na najbliższy mecz Sochana w NBA? Naszym zdaniem obie drużyny nie zdobędą łącznie więcej niż 218.5 punktów. Ani San Antonio Spurs, ani Charlotte Hornets nie grzeszyły skutecznością w meczach pre-season, toteż sądzimy, że osiągnięcie 3-cyfrowej liczby punktów przez każdą z drużyn, jest mało prawdopodobne.

Typ redakcji: Poniżej 218.5 punktów

Kursy zarówno na ekipę Spurs, jak i Hornets są u bukmachera eWinner identyczna. Na każdą z nich bukmacher oferuje kurs 1.98. Naszym zdaniem drużyna Sochana wygra to spotkanie.

Typ redakcji: Zwycięstwo San Antonio Spurs

O ile kibicujemy Sochanowi, o tyle nie sądzimy, że Jeremy zdoła rzucić więcej niż 7 punktów. Chętnie się pomylimy, natomiast kurs na takie zdarzenie w eWinner – że Sochan zdobędzie mniej niż 7 pkt. – jest zachęcający i wynosi 2.00

Typ redakcji: Sochan zdobędzie mniej, niż 7.5 punktów

UWAGA: Mamy dobrą wiadomość dla kibiców najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, Polski bukmacher STS oferuje graczom transmisje z NBA za darmo! Wystarczy konto na www.STS.pl z kodem BETONLINE.


4 / 5. Ocen: 19

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x