Move Federation 2 – kiedy, gdzie, kto wystąpi? Oto wszystko, co wiadomo!

Za nami pierwsza odsłona imprezy organizacji Move. Kiedy, gdzie i kto wystąpi podczas Move Federation 2? W jednym miejscu można sprawdzić wszystkie aktualne informacje na ten temat!

Move Federation 2 - kiedy, gdzie, kto wystąpi? Oto wszystko, co wiadomo!
Move Federation 2 – kiedy, gdzie, kto wystąpi? Oto wszystko, co wiadomo!

Move 2 – kiedy się odbędzie? [Data i godzina]

Od początku ogłoszenia projektu Move Federation można było spodziewać się dużego zainteresowania ze strony kibiców. Tym bardziej, iż tym razem przygotowano coś nie dla fanów MMA, ale miłośników piłki nożnej, a więc dyscypliny zdecydowanie najpopularniejszej w naszym kraju. Możliwość oglądania gwiazd internetu czy również freak fightów w roli piłkarzy to coś, co od razu można było uznać za hit.

Nie mogło być inaczej – od razu po gali numer jeden rozpoczęto poszukiwania informacji, Move Federation 2 kiedy się odbędzie oraz w jakim miejscu. Widać wyraźnie, że całe wydarzenie podobało się oglądającym i spełniło ich oczekiwania.

Move Federation obstawianie w Fortunie
Move Federation obstawianie w Fortunie

Podczas pierwszej edycji można było oglądać w akcji zespoły, które zobaczymy w trzeciej odsłonie cyklu Move Federation. Oznacza to, iż podczas Move 2 uczestnicy będą zupełnie inni. Organizatorzy dokładnie wyjaśnili to, kto wystąpi na Move Federation 2, a także o co toczy się cała gra.

Celem każdego zespołu piłkarskiego składającego się z celebrytów jest zdobycie wejściówki do Big Final, czyli finału imprezy. Zobaczymy w nim najlepsze ekipy z dwóch edycji – łącznie cztery zespoły męskie oraz dwa mieszane. Nawet więc jeśli jeszcze nie było wiadomo tego, Move Federation 2 kiedy będzie, pewne było, że zobaczymy w tym turnieju zupełnie innych zawodników, niż w pierwszej odsłonie.

Kibice ciekawi byli tego, kiedy będzie Move 2 i zastanawiali się, w jaki sposób zostanie ogłoszona Move Federation 2 data. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem było powiadomienie kibiców podczas turnieju numer jeden, ale tak się nie stało. Pod koniec imprezy potwierdzono jedynie, że w planach jest druga edycja, ale dodano także, iż szczegóły będą dopiero ogłaszane. Nie pozostaje zatem nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkretne dane.

Prawdopodobna przygotowana na Move Federation 2 godzina będzie dokładnie taka sama, jak przy pierwszej imprezie, a więc start nastąpi punktualnie o 20.

Wydarzenie ⚽️ Move Federation 2 ⚽️
Data🗓️—–🗓️
Godzina startu⏱️—–⏱️
Miejsce🏙️—–🏙️

Move Federation 2 – gdzie? [Miejsce]

Wydarzenie inaugurujące rywalizację w Move Federation miało miejsce w Arenie Gliwice. Osoby mieszkające daleko od tego obiektu bardzo liczyły na to, że tym razem organizatorzy zdecydują się na inną miejscówkę – obecnie dużych hal widowiskowych w naszym kraju nie brakuje, dlatego też na pewno jest w czym wybierać.

Czy wiadomo już więcej o tym Move Federation 2 gdzie się odbędzie? To jedna z kluczowych informacji o tym wydarzeniu. Szczególnie ważne jest to dla osób, które chcą zobaczyć uczestników imprezy na żywo i planują kupić bilety.

Ten materiał jest aktualizowany na bieżąco. Kiedy już tylko pojawi się informacja o tym, w jakim mieście odbędzie się Move Federation 2, zostanie dodana tu odpowiednia adnotacja.

Spekulowano na temat tego, na jakie zdecydują się miejsce organizatorzy Move 2. Wejściówki w Gliwicach nie rozchodziły się w zatrważająco szybkim tempie, dlatego niektórzy uważali, że federacja zdecyduje się na wybranie mniejszego obiektu.

Gdzie będzie Move Federation 2? Najważniejsze informacje:

Obiekt—-wkrótce—-
Adres—-wkrótce—-
Pojemność—-wkrótce—-
Rok oddania do użytku—-wkrótce—-

Kto wystąpi na Move Federation 2? [Uczestnicy]

Podczas Move Federation 2 uczestnicy będą rywalizować o miejsce w turnieju finałowym. Po raz kolejny będzie można obejrzeć zespoły zarówno męskie, jak i mieszane.

Drużyny mieszane grają tylko ze sobą, a więc zwycięzcy pojedynku rozgrywanego w turnieju numer jeden od razu przechodzą do Big Final, gdzie zmierzą się z triumfatorem meczu odbywającego się podczas Move Federation 2. W przypadku męskich ekip wygląda to następująco:

  • Drużyna z najwyższą punktacją danego turnieju automatycznie przechodzi do Big Final
  • Drużyny, które wygrały pierwsze mecze, ale w rankingu punktacji znalazły się na miejscu 2. i 3., walczą ze sobą o miejsce w imprezie finałowej

Tym samym z każdej imprezy awansują do Big Final po trzy ekipy, z czego dwie będą to składy całkowicie męskie.

Move Federation drabinka - kto wystąpi?
Move Federation drabinka – kto wystąpi?

Wiemy już, że z pierwszej odsłony Move do Big Final dostały się ekipy Team Crusher oraz Team Boxdel, natomiast Team Natsu World wystąpi w pojedynku finałowym zespołów mieszanych.

Kto wystąpi na Move Federation 2? Na pewno sporo osób będzie chciało dowiedzieć się o uczestnikach możliwie jak najwięcej. Pewne jest to, że kolejna edycja znowu nie będzie do oglądania za darmo, ale za to o występujących zawodnikach można zebrać sporo informacji.

Gdy tylko zostaną ujawnione szczegóły na temat tego, kto będzie występował na Move 2, poinformujemy o tym właśnie tutaj. Śledźcie ten wpis uważnie, aby nie przegapić niczego, co jest istotne do przeżywania piłkarskich emocji z gwiazdami Move Federation!

Wkrótce po ogłoszeniu składów można spodziewać się, że przygotowane zostaną kursy przez bukmacherów. Do odebrania będą też za pewne darmowe bonusy. Gdzie i jak obstawiać? Odpowiedzi znaleźć można chociażby w rankingu firm bukmacherskich.

4.9 / 5. Ocen: 316

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x