Maciej Rosołek nowym graczem Piasta Gliwice

Miłosz SojkaMiłosz Sojka
25 lipca 2024 16:31
Maciej Rosołek nowym graczem Piasta Gliwice

22-letni polski napastnik-Maciej Rosołek po dziewięciu latach pobytu w Legii Warszawa opuszcza stołeczny klub i przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do drużyny Piasta Gliwice prowadzonego aktualnie przez byłego trenera "Wojskowych" - Aleksandra Vukovicia.

Rosołek podpisał z Niebiesko-Czerwonymi umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku z opcją jej przedłużenia. W minionym sezonie młody piłkarz rozegrał dla pierwszego zespołu Legii Warszawa, licząc wszystkie rozgrywki 46 spotkań, zdobywając finalnie 3 bramki i notując 4 asysty. Przez dziewięć lat pobytu w stołecznym klubie Rosołek łącznie 131 meczów, w których zdobył 17 bramek oraz zanotował 12 asyst.

-Jestem szczęśliwy, że podjąłem taką decyzję i trafiłem do Piasta. Jestem też podekscytowany, bo to dla mnie duża szansa na to, aby dalej się rozwijać i "łapać" regularną grę. To był dla mnie główny cel, dokonując tego ruchu - powiedział Maciej Rosołek po podpisaniu kontraktu.

Źródło: Piast Gliwice

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!