Kto premierem – Morawiecki, czy Tusk? Bukmacher STS już wie! 

Prezydent Andrzej Duda ogłosił datę wyborów parlamentarnych do Sejmu i Senatu w 2023 roku. Polacy pójdą do urn 15 października, a kluczowe pytanie brzmi następująco – która partia wygra wybory i kto stanie na czele nowego rządu? Pewne światło na tę kwestię postanowili rzucić analitycy legalnego bukmachera STS. 

Znamy datę wyborów parlamentarnych w Polsce

„Weź udział w wyborach!!! Kierując się treścią otrzymanej właśnie pozytywnej opinii Państwowej Komisji Wyborczej, co do proponowanego terminu wyborów do Sejmu i Senatu, podjąłem decyzję o zarządzeniu tych wyborów na dzień 15 października 2023 roku. Przyszłość Polski jest sprawą każdego z nas! Korzystaj ze swoich praw!”

O takiej treści wpis pojawił się we wtorek 8 sierpnia w mediach społecznościowych prezydenta Andrzeja Dudy. Ten komunikat zakończył dyskusję odnośnie tego, kiedy Polacy pójdą do urn i zdecydują o kształcie nowego parlamentu. 

Jednocześnie oznacza to oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej i możemy być pewni, że od dziś aż do 15 października spór polityczny jedynie się zaostrzy i wszystkie chwyty będą dozwolone. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? Swoje przypuszczenia przedstawili właśnie analitycy bukmachera STS, którego jedną ze specjalności są znakomite zakłady specjalne dotyczące m.in. wydarzeń politycznych. 

Kto zostanie premierem nowego polskiego rządu? Zakłady bukmacherskie STS

Efektem pracy analityków bukmachera STS jest ciekawy rynek zakładów dotyczących jesiennych wyborów parlamentarnych w naszym kraju. Nam najbardziej do gustu przypadły dwa rynki kursowe, a mianowicie ten dotyczący zwycięskiej partii oraz nowego premiera. 

Jeśli chodzi o triumfatora wyborów parlamentarnych 2023 w Polsce, to zdaniem bukmachera STS zakończą się one zwycięstwem Prawa i Sprawiedliwości, które zdaniem oddsmakerów STS powinno zdobyć ok. 33% głosów. Patrząc na kursy od jednego z liderów polskiej sceny internetowych zakładów bukmacherskich wynik Koalicji Obywatelskiej powinien być o ok. 1,5% niższy i oscylować wokół 31,5% głosów wyborców. 

Znacznie bardziej przewidywalne jest zdaniem oddsmakerów bukmachera STS nazwisko nowego szefa polskiego rządu. Według analityków nowym – starym premierem zostanie Mateusz Morawiecki (kurs 1.22), który w notowaniach STS bije na głowę szefa Koalicji Obywatelskiej Donalda Tuska (kurs 4.00). 

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Na giełdzie nazwisk nie brakuje również kilku dość zaskakujących kandydatur, a typując tekę premiera dla Jarosława Kaczyńskiego lub Sławomira Mentzena można pomnożyć swój depozyt w STS po kursie 100.00, z kolei kandydatura Włodzimierza Czarzastego została wyceniona po kursie 250.00. 

Oferta powitalna dla nowych graczy w STS – pakiet bonusów na start aż do 1660 PLN

Oferta bukmachera STS to nie tylko znakomite zakłady stricte sportowe i mnóstwo rynków specjalnych dotyczących chociażby polityki. To także niezawodna aplikacja mobilna, wysokie kursy na większości rynków oraz jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych dla nowych graczy. 

Ten ostatni może być jeszcze wyższy, jeśli podczas rejestracji w STS gracz wykorzysta specjalny kod o treści BETONLINE. Każdy z takich graczy poza bonusami od trzech pierwszych depozytów oraz premią za zadania otrzyma także specjalny zakład bez ryzyka dostępny jedynie z kodem. Szukasz więcej szczegółów o pakiecie powitalnym STS? Odnajdziesz je na oficjalnej stronie bukmachera. 

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

0 / 5. Ocen: 0

Wojciech Szeląg

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x