Kolejka hitów w PlusLidze! (Zapowiedź i plan transmisji na 22-24.01.22)

Od soboty do poniedziałku włącznie rozgrywane będą mecze 17. kolejki sezonu 2021/2022 PlusLigi. Szczególnie interesująco powinno być w sobotę, kiedy czekają nas dwa szlagiery „Ligi Mistrzów Świata”, które odbędą się w Bełchatowie i Warszawie. Nie mniej interesujące powinny być również pozostałej pojedynki. Oby tylko planów nie pokrzyżował koronawirus, który coraz częściej miesza również w zmaganiach sportowców.

Hitowa kolejka w PlusLidze! (Zapowiedź i plan transmisji na 22-24.01.22) [Fot.: Piotr Sumara/PLS]

PlusLiga: Zapowiedź 17. kolejki

Ze względu na zmagania w 1/8 finału TAURON Pucharu Polski, 17. kolejka PlusLigi rozpocznie się dopiero w sobotę, ale jak się rozpocznie! Na dzień dobry czekają nas od razu trzy mecze, w tym dwa wielkie klasyki. Tak trzeba bowiem nazwać konfrontacje PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem oraz, może nieco na wyrost, Projektu Warszawa z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a na deser czeka nas jeszcze rywalizacja coraz lepszej Asseco Resovii Rzeszów ze Stalą Nysa, która niepodziewanie awansowała do ćwierćfinału krajowego pucharu.

Niedziela z PlusLigą to potyczki Aluronu CMC Warty Zawiercie z Indykpolem AZS Olsztyn, a także Ślepska Malow Suwałki z Cuprum Lubin. Wynik pierwszego z nich będzie istotny dla układu w górnej połowie tabeli. W drugim na ławce trenerskiej drużyny gospodarza zadebiutuje Dominik Kwapisiewicz, który zastąpił w roli szkoleniowca pierwszego zespołu Andrzeja Kowala.

Rywalizację w czwartej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2021/2022 PlusLigi zakończymy w poniedziałek 24 stycznia, kiedy to odbędą się dwa mecze. Wynik konfrontacji pomiędzy GKS-em Katowice a beniaminkiem LUK Lubin może zadecydować w końcowym rozrachunku, która z tych ekip zagra w play-offach. Mają na to chrapkę również siatkarze Trefla Gdańsk, którzy zmierzą się z Cerrad Enea Czarnymi Radom.

Plan transmisji 17. kolejki PlusLigi

Jak co tydzień wszystkie mecze danej kolejki PlusLigi transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polsat. W ten konkretny weekend, od piątku 22 do poniedziałku 24 stycznia, wszystkie siedem meczów będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

Fot.: PlusLiga/plusliga.pl (screen)

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X