Kiedy High League 5? Znamy datę i miejsce!

Wiemy, gdzie i kiedy High League 5. Podczas 4. edycji gali poinformowano, kiedy odbędzie się następna. Sprawdź już teraz!

Kiedy High League 5? Znamy datę i miejsce!
Kiedy High League 5? Znamy datę i miejsce!

Kiedy High League 5? Data już znana!

Kibice spodziewali się tego, że podczas wrześniowej gali High o numerze 4 zostanie ogłoszono to, kiedy High League 5 będzie miało miejsce. Organizatorzy nie zawiedli i podali pierwsze szczegóły. Mimo że na razie jest ich niewiele, już wiadomo to, jaka jest High League 5 data. Co za tym idzie – fani freak fightów mogą zarezerwować sobie wieczór na oglądanie celebrytów w oktagonie w akcji.

To bardzo dobra wiadomość, że wiadomo już jaka data High League 5. Prowadzący imprezę High League o numerze 4 poinformował kiedy High League 5 się odbędzie. I tutaj raczej nie powinno być szczególnego zaskoczenia, ponieważ po raz kolejny zdecydowano się na duży obiekt w znanym mieście.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Co wiadomo już teraz? Start gali High League o numerze 5 zaplanowany jest na 10 grudnia. Event będzie miał miejsce w Atlas Arenie w Łodzi. To pierwsza impreza z cyklu, która odbędzie się właśnie tutaj. Przypomnijmy, że do tej pory federacja High dwukrotnie pojawiała się w Ergo Arenie w Trójmieście oraz jeden raz w Tauron Arenie i Arenie Gliwice.

Kiedy High League 5?10 grudnia 2022 (sobota)
Gdzie High League 5?Atlas Arena, Łódź
Kto walczy na High League 5?Wkrótce więcej informacji!

High League 5 – miejsce. Gdzie będzie gala?

Atlas Arena to hala widowiskowo-sportowa, która jest do dyspozycji kibiców od trzynastu lat. To ogromny obiekt mieszący nawet ponad 13.000 osób. Wybór tego miejsca nie jest przypadkowy. To gdzie High League 5 się odbędzie, na pewno było w odpowiedni sposób przemyślany przez organizatorów.

Miejsce:Atlas Arena
Miasto i ulica:al. ks. bp. Wł. Bandurskiego 7, Łódź
Pojemność całkowita:13 806
Liczba miejsc siedzących:10 049

Łódzki obiekt, w którym rozegrane zostaną walki gali High numer 5, znajduje się przy alei ks. bp. Wł. Bandurskiego 7. Oficjalne otwarcie hali miało miejsce 26 czerwca 2009 roku. Właścicielem Atlas Areny jest miasto Łódź. Miejsc siedzących w obiekcie jest nieco ponad 10 tysięcy.

High League 5 – kto walczy?

Podczas High League 4 fani sportów walki mogli zapoznać się z pierwszymi informacjami na temat piątej edycji tego cyklu imprez freak fightowych. Czy ogłoszono, kto walczy na High League 5? To byłaby z pewnością znakomita wieść. Niestety, jak na razie High League 5 uczestnicy to tajemnica. Można jednak spodziewać się tego, że w najbliższym czasie zostaną podane kolejne szczegóły.

Na pewno przed High League 5 karta walk zostanie wypełniona. Można spodziewać się kolejnych mocnych nazwisk. Kto wie, być może wśród zakontraktowanych zawodników będzie Michał Materla, który gościł w studio przed czwartą galą.

Będziemy w tym wpisie informować na bieżąco o wszystkich nowinach związanych z galą High League 5.

4.8 / 5. Ocen: 415

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x