Don Kasjo - Adamek skrót walki - FAME 22 [31.08.2024]

Maksymilian KotowskiMaksymilian Kotowski
1 września 2024 09:18
Don Kasjo - Adamek skrót walki - FAME 22 [31.08.2024]

Podczas gali FAME 22 main eventem był pojedynek pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Tomaszem "Góralem" Adamkiem. Były mistrz świata w boksie zaprezentował pełnię swoich umiejętności, dominując przez wszystkie cztery rundy, które trwały po trzy minuty każda. Obejrzyj skrót walki - zobacz wideo!

Don Kasjo - Adamek skrót walki: Main event FAME 22 [WIDEO]

Od początku pierwszej rundy Adamek kontrolował walkę, zadając liczne ciosy na korpus i głowę Życińskiego, który starał się odpowiadać, ale często jego ataki kończyły się na gardzie rywala. Adamek, mimo że miał już 47 lat, pokazał, że doświadczenie i technika wciąż są na najwyższym poziomie. "Don Kasjo" próbował prowokować "Górala" do wymian, jednak Adamek pozostał niewzruszony, konsekwentnie punktując swojego rywala.

W drugiej rundzie Adamek nie zwolnił tempa, zadając kolejne mocne ciosy, które odrzucały głowę Życińskiego do tyłu. Kasjusz miał momenty, kiedy próbował kontratakować, jednak Adamek z łatwością unikał jego uderzeń i odpowiadał własnymi kombinacjami.

Trzecia runda to dalsza dominacja Adamka, który bawił się z przeciwnikiem, skutecznie unikając jego ciosów i kontynuując ofensywę. Mimo że "Don Kasjo" starał się nawiązać walkę, Adamek wyraźnie kontrolował przebieg starcia, raz za razem obijając jego korpus i głowę.

W ostatniej, czwartej rundzie, Adamek jeszcze bardziej zintensyfikował swoje ataki. Życiński próbował jeszcze prowokować rywala, jednak "Góral" nie dał się wyprowadzić z równowagi, kończąc walkę serią mocnych ciosów. Ostatecznie sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Tomaszowi Adamkowi, który po walce podkreślił, że świetnie się bawił w oktagonie.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!