Cała oferta Betcris bez podatku dla wszystkich!

Legalny bukmacher Betcris pozwala od teraz na obstawianie meczów bez podatku! Pozwala to graczom na zdobywanie większych pieniędzy, niż do tej pory.

Cała oferta Betcris bez podatku dla wszystkich!
Cała oferta Betcris bez podatku dla wszystkich!

Legalny bukmacher bez podatku to Betcris online

Dokładnie w piątek, 29 października, o godzinie 12.00 legalny bukmacher Betcris wprowadził do swojej oferty promocję o nazwie Totalny zwrot podatku. Pozwala ona na zdobycie freebetu o wartości 100% wartości zapłaconego podatku! Ile dokładnie można dzięki temu zyskać, jak to wygląda w praktyce? To pytania, na które każdy gracz powinien znać odpowiedź, jeśli planuje obstawianie właśnie tutaj!

Typerzy często zastanawiają się nad tym, gdzie obstawiać bez podatku, ponieważ pozwala to na zarobienie większych środków. Legalni bukmacherzy w swojej ofercie nie zawsze wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, ale cały czas znajdziemy w Polsce strony, na których rzeczywiście możliwe jest typowanie z wygranymi powiększonymi o 14%.

Fortuna bonus bez depozytu
Fortuna bonus bez depozytu

Zwrot podatku u bukmachera Betcris dostępny jest na stronie internetowej www.Betcris.pl. Osoby zarejestrowane w tym miejscu mogą każdego dnia stawiać kupony, za które przyznawane jest nawet 100 PLN.

Jak obstawiać bez podatku u bukmachera Betcris?

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze bez podatku w Betcris, musi najpierw założyć konto u tego bukmachera. Jak to zrobić? Wypełnienie formularza odbywa się na www.Betcris.pl, gdzie podaje się kilka informacji na swój temat. Natychmiastową weryfikacją nie trzeba się martwić!

W ramach oferty bez podatku liczą się tylko i wyłącznie kupony AKO spełniające konkretne kryteria. Chodzi o warunki podane poniżej:

  • Kupon z co najmniej trzema zdarzeniami
  • Stawka minimalna 10 PLN
  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.30

W przeciwieństwie do większości promocji dostępnych na polskim rynku, Betcris proponuje klientom nie bonus od wygranych, lecz freebet, a więc darmowy zakład w wysokości zapłaconego podatku. Taki prezent wykorzystać można, grając na stronie internetowej www.Betcris.pl. Postawić należy kupon AKO z minimum 3 typami o kursie wynoszącym co najmniej 1.30.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co bardzo ważne – dodatkowe środki zwrócone za płacenie podatku mogą być wykorzystane nie tylko w ofercie przedmeczowej ale także live. Nie bierze się tutaj pod uwagę jedynie sportów wirtualnych.

Bonus powitalny w Betcris. Jaka promocja dla nowych klientów?

Legalny bukmacher Betcris Polska
Legalny bukmacher Betcris Polska

Każda osoba, która chce zarejestrować się w Betcris, nie tylko może liczyć na zwrot podatku, ale również ma okazję odebrać aż dwie specjalne premie na start. Przy pierwszej wpłacie i kuponie numer jeden przygotowano zakład bez ryzyka. Jak on działa?

  1. Gracz rejestruje darmowe konto na www.Betcris.pl
  2. Stawia swój pierwszy kupon
  3. W razie przegranej odbiera 50% zagranej stawki do 50 PLN

Zakład bez ryzyka pozwala na otrzymanie zwrotu w postaci gotówki. To znaczy, że takie środki można przeznaczyć na dowolny cel – albo na obstawianie, albo też możliwe jest zlecenie wypłaty z konta bukmacherskiego.

A na tym wszystkim jeszcze nie koniec. W Betcris freebet powitalny to kolejna propozycja dla nowo zarejestrowanych. Dzięki tej specjalnej ofercie można otrzymać po zagraniu pierwszego zakładu nawet 200 PLN jako darmowy kupon!

Freebet na start w Betcris. Jak go odebrać?
💰 💰

  • Postawić pierwszy kupon
  • Kupon SOLO lub AKO
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Minimalny kurs 1.80

Freebet może być wykorzystany do postawienia kuponu z co najmniej trzema typami o kursie 1.30 lub wyższym.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betcris?

BETONLINE – to kod promocyjny w Betcris dający dodatkowe korzyści po rejestracji konta

Czy bukmacher Betcris jest legalny w Polsce?

Tak, Betcris posiada zezwolenie Ministra Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet.

Czy można w Betcris obstawiać bez podatku legalnie?

Nowa promocja w Betcris dotyczy typowania meczów bez podatku, szczegóły tej promocji znajdują się w artykule.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X