XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera z mistrzowską obsadą! [Drużyny, terminarz, bilety, transmisje]

W sierpniu w TAURON Arenie Kraków odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W 2023 roku impreza organizowana w celu uczczenia pamięci legendarnego szkoleniowca mistrzów olimpijskich i świata w piłce siatkowej mężczyzn będzie miała doprawdy mistrzowską obsadę. Jakie reprezentacje zawitają do stolicy Małopolski?

Fot.: FundacjaWagnera.pl via @MemorialWagnera on Twitter

Jakie drużyny zagrają w Memoriale Wagnera 2023?

W czwartek 9 lutego 2023, a więc na nieco ponad pół roku przed XX Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera, odbyła się oficjalna konferencja prasowa organizatorów tego wydarzenia. To właśnie podczas niej podano wszystkich uczestników jubileuszowego turnieju, który w świecie siatkówki uchodzi za najbardziej prestiżowy spośród wszystkich turniejów towarzyskich w sezonie międzynarodowym.

Poza Biało-Czerwonymi, którzy po wywalczeniu mistrzostwa świata w 2014 i 2018 roku na ostatnim mundialu zajęli drugie miejsce, w TAURON Arenie Kraków zobaczymy też najlepsze drużyny narodowe ze Starego Kontynentu, czyli: Francję (mistrzowie olimpijscy), Włochy (mistrzowie świata i Europy) oraz Słowenię (wicemistrzowie Europy z 2021 i 2019 roku oraz czwarty zespół MŚ 2022).

Kiedy odbędzie się Memoriał Wagnera 2023?

XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 2023 w TAURON Arenie Kraków. Tegoroczna edycja turnieju będzie dla wszystkich jego uczestników próbą generalną przed finałami CEV Mistrzostwa Europy – EuroVolley 2023. Europejski czempionat rozpocznie się tydzień po zakończeniu tegorocznej edycji Memoriału Wagnera, czyli w poniedziałek 28 sierpnia bieżącego roku i potrwa do soboty 16 września.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Terminarz Memoriału Wagnera 2023

Piątek 18 sierpień 2023:

  • Włochy-Francja
  • Polska-Słowenia

Sobota 19 sierpnia 2023:

  • Słowenia – Włochy
  • Polska – Francja

Niedziela 20 sierpnia 2023:

  • Francja – Słowenia
  • Polska – Włochy

KOD PROMOCYJNY: KODBET

BETCLIC CASHBACK 200 PLN

Memoriał Wagnera 2023: Sprzedaż biletów wystartowała

Bilety na Memoriał Wagnera 2023 są już w sprzedaży! Można je nabyć za pośrednictwem platformy internetowej Eventim.pl. Jakie ceny biletów na XX Memoriał H.J. Wagnera? Wejściówki sprzedawane są w siedmiu kategoriach cenowych. Te najtańsze za 39 PLN, najdroższe za 249 PLN. Więcej szczegółów na stronie dystrybutora.

Transmisja Memoriału Wagnera 2023 na żywo w Internecie i TV

Transmisje z jubileuszowego XX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera będą dostępne, tak jak w poprzednich latach, na sportowych antenach Telewizji Polsat. Mecze z TAURON Areny Kraków będzie można oglądać w Polsacie Sport oraz na platformie internetowej Polsat Box Go.

KOD PROMOCYJNY: BETONLINE

3754 PLN W SUPERBET

Źródło: volley24.pl/Fundacja Huberta Jerzego Wagnera (@MemorialWagnera on Twitter)

5 / 5. Ocen: 3

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button