Tłusty czwartek w GoBet: 20 PLN za samo utworzenie konta!

Wyjątkowa oferta specjalna przygotowana specjalnie na tłusty czwartek. Tylko w dniu 16 lutego można utworzyć konto u bukmachera GoBet, aby otrzymać 20 PLN za samo utworzenie konta – bez depozytu!

Tłusty czwartek w GoBet: 20 PLN za samo utworzenie konta!
Tłusty czwartek w GoBet: 20 PLN za samo utworzenie konta!

Masny czwartek, czyli 20 PLN od GoBet

W ramach oferty specjalnej o nazwie „Masny czwartek” każdy, kto założy konto na www.GoPlusBet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzyma premię 20 PLN bez depozytu. Bonus dostępny jest dla każdego, kto jeszcze nie miał okazji zakładać konta w tym miejscu.

Uwaga! Promocja obowiązuje tylko do godziny 23.00 w dniu 16 lutego 2023 (czwartek). Do tego czasu należy wykonać wszystkie przedstawione poniżej kroki, aby odebrać w GoBet premię bez depozytu. Na jedno konto przypada maksymalnie jeden prezent i jest to zawsze 20 PLN jako darmowy zakład.

Bonus:🌟 20 PLN bez depozytu 🌟
Bukmacher:💻 Go Bet 💻
Kod promocyjny:✅ BETONLINE ✅
Data ważności:⏰ 16.02.23, g. 23 ⏰

Jak odebrać 20 PLN w GoBet za samą rejestrację?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Wejście na www.GoPlusBet.pl
  2. Utworzenie konta za darmo z kodem „BETONLINE
  3. Wyrażenie zgód marketingowych
  4. Zweryfikowanie danych

Osoby, które spełnią podane wyżej kroki, otrzymają specjalny freebet w wysokości 20 PLN. Będą mogli wykorzystać go, stawiając na swoich faworytów – chociażby czwartkowych pojedynków w ramach europejskich pucharów, w tym hitu Barcelona – Manchester United!

Jak wykorzystać freebet od GoBet?

  1. Zalogowanie na konto
  2. Sprawdzenie dostępnych bonusów w odpowiedniej zakładce
  3. Dodanie do kuponu wybranych typów na dziś
  4. Przesunięcie suwaka „Stawka Freebet” przed zagraniem zakładu

Wystawiane przez graczy o GoBet opinie każdego powinny zapewnić o tym, że mowa o marce godnej zaufania. A przede wszystkim takiej, która działa w stu procentach zgodnie z przepisami!

Co dzisiaj można obstawiać? Hity wśród graczy to:

Promocja z okazji tłustego czwartku jest ważna tylko do 16 lutego. Kto ma już konto w GoBet, nie ma możliwości, by z niej skorzystać. Więcej na jej temat znaleźć można w regulaminie dostępnym na stronie oficjalnej bukmachera.

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

GO BET Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 29 listopada 2021 nr PA11.6831.11.2021. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x