Sebastian Baez zwycięzcą turnieju ATP 250 w Estoril!

Tomasz BysiewiczTomasz Bysiewicz
2 maja 2022 08:16
Sebastian Baez zwycięzcą turnieju ATP 250 w Estoril!

Argentyńczyk Sebastian Baez triumfował w turnieju ATP 250 w Estoril. W finale pokonał rozstawionego z nr 5 Amerykanina Francesa Tiafoe.

Baez triumfuje w turnieju w Estoril!

Baez zwyciężył w finale z Tiafoe dość gładko 6:3, 6:2. Argentyński tenisista zdobył swój pierwszy tytuł ATP Tour. Baez ma za sobą niezwykle udany turniej, gdyż w drodze do finału pokonał trzech byłych mistrzów turnieju w Estoril - Portugalczyka Jaoa Sousa w pierwszej rundzie, Francuza Richarda Gasqueta w ćwierćfinale i obrońcę tytułu Hiszpana Alberta Ramosa-Vinolasa w półfinale. W drugiej rundzie poradził sobie także z doświadczonym Chorwatem Marinem Ciliciem.

Zwycięstwo Baeza wieńczy dzień dla młodych gwiazd na trasie ATP po tym, jak Duńczyk Holger Rune świętował swój pierwszy tytuł na poziomie Tour w niedzielę w Monachium. Sebastian Baez był półfinalistą Intesa Sanpaolo Next Gen ATP Finals 2021.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!