Prime Show MMA 4 ważenie, trening, Zadyma Don Kasjo vs Popek – oglądaj na żywo!

Już 25.11.22 o godzinie 19.30 odbędzie się oficjalne ważenie oraz media trening przed galą Prime Show MMA 4. Oglądaj na żywo online właśnie teraz, a po wszystkim zobacz także Zadymę Don Kasjo vs Popek!

Prime Show MMA 4 ważenie, trening, Zadyma Don Kasjo vs Popek - oglądaj na żywo!
Prime Show MMA 4 ważenie, trening, Zadyma Don Kasjo vs Popek – oglądaj na żywo!

Gala Prime Show MMA 4 ważenie i media trening – relacja online

Zaledwie godziny dzielą fanów freak fightów od wydarzenia Prime Show MMA 4, które zaplanowane zostało na najbliższą sobotę, czyli 26 listopada. Mimo iż tego samego dnia dojdzie na piłkarskim mundialu do starcia Polska – Arabia Saudyjska, gala odbędzie się już wieczorem, gdy emocje po pojedynku Biało-Czerwonych zaczną stygnąć – oglądanie jednego wydarzenia nie będzie więc wykluczać śledzenia także tego drugiego!

Prime Show MMA 4 w Fortunie - zakłady online!
Prime Show MMA 4 w Fortunie – zakłady online!

Kto szuka typów na Prime Show MMA 4, będzie miał w piątek (25.11.22) ostatnią szansę na to, by zobaczyć, w jakiej formie znajdują się jego faworyci. Właśnie na ten dzień zaplanowane jest oficjalne ważenie oraz media trening. Transmisja jest do obejrzenia poniżej.

Podczas media treningu będą występować, między innymi, Kasjusz Don Kasjo Życiński, Paweł Popek Mikołajuw, Karolina Zusje Smogulecka i Esmeralda Godlewska. Oprócz tego również:

  • Michał Bagietka Gorzelańczyk
  • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak
  • Damian Stifler Zduńczyk
  • Adam Soroko
  • Piotr Ochroniarz Kałuski
  • Konrad Skolim Skolimowski

Nie musisz szukać miejsca, gdzie oglądać przed Prime Show MMA 4 ważenie za darmo. Relacja będzie pokazywana w materiale zamieszczonym tutaj:

WydarzeniePrime Show MMA 4🥊 ważenie + media trening
Kiedy25 listopada (piątek) 🗓️
O którejStart o godzinie 19.30 ⏱️
Gdzie oglądać za darmoTransmisja znajduje się powyżej ⬆️⬆️

Zadyma Don Kasjo vs Popek – oglądaj online za darmo!

Tuż po oficjalnym ważeniu będzie miała miejsce Zadyma Don Kasjo vs Popek. Osoby, które czekają na tę walkę, na pewno nie mogą przegapić również piątkowego wydarzenia!

Prime Show MMA 4 ważenie + media trening startują punktualnie o godzinie 19.30 w dniu 25.11.22. Oglądanie online na żywo dostępne właśnie w tym materiale!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x