Najman vs Fonfara: Cała walka. Oto powtórka main eventu Clout!

Wielu fanów sportów walki z niecierpliwością czekało na starcie Marcin Najman kontra Andrzej Fonfara. To starcie miało być nie tylko pojedynkiem fizycznych sił, ale także medialnym konfliktem między dwoma czołowymi postaciami polskiego sportu. Nie mogłeś obejrzeć jej na żywo? Najman vs Fonfara cała walka do obejrzenia w naszym serwisie. Starcie trwało zaledwie 15 sekund!

Najman vs Fonfara: Cała walka. Oto powtórka main eventu Clout!
Najman vs Fonfara: Cała walka. Oto powtórka main eventu Clout!

Main event zakończony po 15 sekundach

Andrzej Fonfara, znany jako „Polish Prince”, miał bogatą karierę bokserską, zdobywając wiele prestiżowych zwycięstw. Jego doświadczenie w ringu sprawia, że wielu fanów od razu stawiało na niego jako faworyta w starciu z Marcinem Najmanem. Fonfara pokonał takie sławy jak Glen Johnson, Nathan Cleverly i Chad Dawson, co dawało mu pewną przewagę pięściarską nad swoim przeciwnikiem.

Marcin Najman, z kolei, był bardziej znany jako showman niż jako utytułowany bokser. Jego kariera w boksie nie była imponująca, a porażki z amatorami nie dodawały mu pewności siebie. Niemniej jednak, zyskał ogromną popularność w świecie freak fightów i organizacji Clout MMA. Choć nie odnosił sukcesów w MMA, jego waleczność i charyzma przyciągały uwagę mediów i fanów.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Najman vs Fonfara: Cała walka online. Oto powtórka!

Od samego początku walki, Najman zaatakował swojego rywala, próbując go obalić. Niestety, jego nieudolne próby sprowadzenia Fonfary zakończyły się niepowodzeniem. To Fonfara okazał się bardziej zręczny, unikając obalenia i kontrując rywala.

Chwilę później, to Najman znalazł się na plecach, a Fonfara niezwłocznie zaczął wyprowadzać ciężkie ciosy na jego głowę. Bezradny Najman próbował ochronić się, ale był zmuszony czekać na przerwanie walki przez sędziego. Po zaledwie 16 sekundach pierwszej rundy, sędzia zdecydował się przerwać pojedynek, przyznając zwycięstwo Fonfarze przez techniczny nokaut.

Najman vs Fonfara: Powtórka walki. ZOBACZ WIDEO⤵️


Mimo porażki, Marcin Najman był zadowolony z tego, jak rozpoczął pojedynek w walce wieczoru Clout MMA. Miał jednak pretensje do siebie za popełniony błąd, który, według niego, podarował zwycięstwo rywalowi. Fonfara, z drugiej strony, nie czuł się całkowicie zasłużonym zwycięzcą. Najman twierdził, że to jego własny błąd przyczynił się do porażki, a nie umiejętności Fonfary.

Czy to starcie zakończyło medialny konflikt między Najmanem a Fonfarą? Czy zobaczymy ich ponownie w klatce Clout MMA? Tego dowiemy się w najbliższej przyszłości. Jedno jest pewne – starcie tych dwóch czołowych postaci polskiego sportu było wyjątkowe i zapadło w pamięć fanów sportów walki.


Materiał wideo przedstawiony powyżej nie jest własnością portalu Sport1.pl. Został znaleziony w sieci, a naszym Czytelnikom udostępniliśmy jedynie kod HTML do obejrzenia pojedynku.

4.9 / 5. Ocen: 281

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x