Clout MMA 1: Wyniki walk. Kto wygrał na gali? Relacja 05.08.2023

Sprawdź z gali Clout MMA 1 wyniki walk i przekonaj się, kto wygrał na gali w Warszawie. Relacja live startuje już 05.08.2023 tuż po godzinie 19! Śledź na bieżąco, co dzieje się na Torwarze i kibicuj swoim faworytom!

Clout MMA 1: Wyniki walk na żywo. Kto wygrał na gali? Relacja 05.08.2023
Clout MMA 1: Wyniki walk na żywo. Kto wygrał na gali? Relacja 05.08.2023

Nawet podczas gali możliwe jest typowanie walk Clout MMA 1. Jedynym bukmacherem oferującym zakłady na to wydarzenie jest Fortuna, który przygotowała dla śledzących tę relację specjalny bonus!

Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Clout MMA 1: Walka wieczoru🔥 Marcin Najman vs Andrzej Fonfara 🔥
Clout MMA 1: Hit wśród kibiców⚽️ Tomasz Hajto vs Zbigniew Bartman 🏐
Clout MMA 1: Gdzie typowaćFORTUNA
Clout MMA 1: Relacje live⏰ Start o 19! ⏰

W walce wieczoru kibice będą mieli okazję obejrzeć dwóch byłych bokserów – króla polskich freak fightów, Marcina Najmana, a także pięściarskiego czempiona, Andrzeja Fonfarę. Przed tymi zawodnikami do klatki wejdzie dwóch freakowych debiutantów – Zbigniew Bartman oraz Tomasz Hajto. Jeszcze wcześniej będzie można obejrzeć w akcji chociażby Tomasza Sararę, Denisa Labrygę i Dawida Załęckiego. W wydarzeniu weźmie udział też chociażby Dominik Pudzianowski!

Clout MMA 1: Wyniki walk na żywo

Clout MMA 1: Wyniki walkKto wygrał?
Wynik walki: Marcin Najman – Andrzej FonfaraAndrzej Fonfara
Wynik walki: Tomasz Hajto – Zbigniew BartmanZbigniew Bartman
Wynik walki: Jay Silva – Tomasz SararaTomasz Sarara
Wynik walki: Denis Labryga – Dawid Crazy ZałęckiDenis Labryga
Wynik walki: Błażej Augustyn – Dominik PudzianowskiBłażej Augustyn
Wynik walki: Ewa Mrs. Honey Wyszatycka – Paulina HornikPaulina Hornik
Wynik walki: Adrian Cios – Magical JrAdrian Cios
Wynik walki: Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Cezary Czarek Czaruje GołębiewskiCezary Czarek Czaruje Gołębiewski
Wynik walki: Nikola Nikita Alokin – Monika Najlepsza Polska Dziennikarka LaskowskaMonika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska
Wynik walki: Konrad Karwat – Michał WaleszczyńskiKonrad Karwat
Wynik walki: Piotr Lizakowski – Dominik SkowyraPiotr Lizakowski
Wynik walki: Piotr Pająk – Wojciech Rekordzista SobierajskiWojciech Rekordzista Sobierajski
Wynik walki: Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario SobczakMariusz Super Mario Sobczak

W tym miejscu możesz sprawdzać to, jakie miały miejsce podczas Clout MMA 1 wyniki walk. Co działo się podczas konkretnych z nich? Więcej informacji na temat poszczególnych starć można zobaczyć w opisach. Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo z gali, by nie przegapić żadnej istotnej informacji na temat zaplanowanych pojedynków!

🔥 500 PLN ZA WYGRANĄ Z ALBANIA 🔥

  1. Rejestracja za darmo z kodem „BETONLINE” na stronie www.Superbet.pl
  2. Wpłata co najmniej 50 PLN
  3. Zagranie za min. 2 PLN zakładu na wygraną Polski z ALBANIĄ
  4. Odebranie 400 PLN za triumf Biało-Czerwonych + 100 PLN za przewagę min. dwóch goli w dowolny fragmencie meczu!

Clout MMA 1 relacja na żywo: Opisy walk

Nasza z gali Clout MMA 1 relacja na żywo zawiera opisy wszystkich walk, które wpisane zostały do karty warszawskiej imprezy. Tylko w tym miejscu można sprawdzić z Clout MMA 1 przebieg walk i przekonać się o tym, co działo się na arenie na Torwarze.

Marcin Najman vs Andrzej Fonfara

Main event trwał… 16 sekund. Andrzej Fonfara pewnie zwyciężył z Najmanem! Całą walkę można zobaczyć poniżej:


Tomasz Hajto vs Zbigniew Bartman

Zbigniew Bartman zwyciężył przez duszenie w 2. rundzie.

Jay Silva vs Tomasz Sarara

Niespodzianką w tym pojedynku było jedynie to, że Jay Silva wytrzymał trzy rundy z Sararą. Polak poradził sobie z rywalem w K-1, co wydawało się być tylko formalnością.

Denis Labryga vs Dawid Crazy Załęcki 

Ze względu na głębokie rozcięcie nogi Załęckiego walka nie mogła być kontynuowana. Zwycięzcą został Denis Labryga.

Adrian Cios vs Magical Jr

Do tej walki miało dojść podczas gali federacji Prime. Co więcej, jej przedstawiciele uważają, że obaj zawodnicy nadal mają z nią ważny kontrakt. Czy sprawa rozstrzygnie się w sądzie? Jest to bardzo prawdopodobne. A jak było w oktagonie? Adrian Cios dominował od pierwszych sekund, ale dopiero w trzeciej rundzie udało mu się zakończyć starcie! Wygrał po gradzie ciosów, który przerwany został przez sędziego.

Błażej Augustyn vs Dominik Pudzianowski

Brat „Pudziana” miał zmierzyć się pierwotnie z Pawłem Bombą, ale do tego starcia nie mogło dojść ze względu na problemy z prawem tego drugiego. W ostatniej chwili zastępstwo wziął Błażej Augustyn, były piłkarz klubów Ekstraklasy oraz ligi szkockiej.

Dominik Pudzianowski zawiódł tych, którzy chcieli zobaczyć jego kolejną dobrą walkę. Brat znanego strongmana nie podołał wyzwaniu i był zdecydowanie słabszy od swojego przeciwnika. Augustyn pokazał się z bardzo dobrej strony. „Pudzian” na ostatniej prostej zaczął ryzykować, jednak jego starania nie pomogły i jednogłośnym zwycięzcą został Błażej Augustyn.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs Paulina Hornik

Paulina Hornik nacierała na rywalkę, a ta odpłacała się ciosami i kopnięciami. To były intensywne trzy rundy, w których lepsza – według sędziów – była Hornik. Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją.

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski

Czy iluzjonista znany z „Mam Talent” będzie w stanie sprostać wyzwaniu i wygrać z bardziej doświadczonym „Szalonym Reporterem”? Przed galą wydawało się, że nie, a tymczasem „Czarek Czaruje” pokazał się ze znakomitej strony. Co więcej – udało mu się pokonać dużo cięższego rywala przed czasem i to po nokaucie!

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Nikola „Nikita” Alokin vs Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska

Starcie dwóch debiutantek. Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska zwyciężyła po przerwaniu starcia przez sędziego. Po zakończeniu walki Nikola „Nikita” Alokin straciła przytomność i udzielana jej była pomoc medyczna.

Konrad Karwat vs Michał Waleszczyński

Konrad Karwat nie po raz pierwszy zmuszony był zmienić rywala na ostatniej prostej przed galą. Jarosława Sobonkiewicza – znanego jak „Ninja Jarek” – zastąpił Michał Waleszczyński. „Potężny tłumacz” nie zaliczył ani jednego celnego uderzenia – rywal szybko go powalił, znalazł się w dosiadzie i dokończył dzieła. Pojedynek trwał tylko 45 sekund!

Piotr Lizakowski vs Dominik Skowyra

„Lizak” na co dzień zajmuje się przede wszystkim tworzeniem materiałów do serwisu YouTube. Jest jednak też byłym zawodnikiem MMA w amatorskim wydaniu. Startował na wielu mistrzostwach i ma zdecydowanie większe doświadczenie od rywala. Jego doświadczenie było górą podczas walki z Dominikiem Skowyrą. Popularny „Lizak” zwyciężył przez poddanie.

Piotr Pająk vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Eksperci bukmacherscy wskazywali tutaj od początku na Pająka. „Rekordzista” utarł jednak im nosa i w 1. rundzie wygrał z rywalem przez nokaut!

Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

Super Mario rozpoczął bardzo agresywnie – od razu po rozpoczęciu walki ruszył do ataku i ciosami okładał rywala. Ludwiczek przetrwał ten opór, a potem udało mu się obalić rywala. Druga runda rozpoczęła się w parterze – zawodnicy ewidentnie chcieli w ten sposób odsapnąć po starciu numer jeden. Kiedy wydawało się, że Ludwiczek kontroluje to, co dzieje się na macie, Mariusz Sobczak zapracował na lepszą pozycję. Do samego końca zawodnicy walczyli o punkty, żeby przekonać do siebie arbitrów. Kto wygrał? Sędziowie jednogłośnie wskazali na Mariusza „Super Mario” Sobczaka.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

4.9 / 5. Ocen: 291

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x