Michał Probierz obejmie reprezentację Polski?

O tym, że Czesław Michniewicz stracił posadę trenera reprezentacji Polski dowiedzieliśmy się ze specjalnego komunikatu PZPN. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto go zastąpi na stanowisku. Jerzy Engel uważa, że nowym szkoleniowcem powinien zostać Polak, wskazał nawet konkretne nazwiska.

Michał Probierz obejmie reprezentację Polski?
Michał Probierz obejmie reprezentację Polski?

Kto przejmie reprezentację Polski? Jerzy Engel z jasnym stanowiskiem w tej sprawie

Wraz z końcem obecnego roku wygaśnie umowa Czesława Michniewicza z PZPN. Wśród polskich kibiców panuje opinia, że Cezary Kulesza powinien zatrudnić zagranicznego selekcjonera. Innego zdania jest Jerzy Engel, który na łamach Tvpsport.pl powiedział, że Michniewicza powinien zastąpić ktoś z naszego rodzimego podwórka.

Zawsze byłem i nadal jestem zwolennikiem tej opcji, żeby piłkarską reprezentację Polski prowadził selekcjoner z naszego kraju. Są w Polsce trenerzy, którzy potrafią zarządzać zespołami, nawet takimi, jak nasza reprezentacja. Tacy eksperci pracują, chociażby w naszym związku. Mam na myśli Michała Probierza. Jest też Jan Urban. Naprawdę prezes Cezary Kulesza ma z czego wybierać na naszym podwórku – powiedział.

Aktualnie nie wiadomo, kto zostanie nowym trenerem Biało-Czerwonych. Według nieoficjalnych informacji największe szansę na zdobycie tej posady mają Vladimir Petkovic oraz Nenad Bjelica.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x