Jest przeciek! Wiadomo, kto ma szansę zostać nowym trenerem Polaków!

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski zdradził, którzy trenerzy mają największe szansę na objęcie stanowiska trenera Biało-Czerwonych. Co ciekawe, w gronie wymienionych nazwisk brakuje Andrija Szewczenki.

Szef TVP Sport zdradził, kto ma największe szansę objąć reprezentację Polski
Jest przeciek! Wiadomo, kto ma szansę zostać nowym trenerem Polaków!

Szef TVP Sport zdradził, kto ma największe szansę objąć reprezentację Polski

Kontrakt Michniewicza z federacją obowiązywał do 31 grudnia bieżącego roku. W czwartkowe południe PZPN poinformowało, że umowa nie zostanie przedłużona. Na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym trenerem Polaków. Cezary Kulesza zdradził, że musi to być osoba potrafiąca zadbać o wizerunek drużyny narodowej oraz o kontakt z kibicami. Według „Weszło” na liście życzeń prezesa PZPN znajdują między innymi takie osobistości jak Herve Renard, Roberto Martinez oraz Vladimir Petkovic. Głos w tej sprawie zabrał również Marek Szkolnikowski, który wyjawił nazwiska dwóch trenerów posiadających najwyższe szansę na zdobycie stanowiska.

Odsiewając wszystkich egzotycznych prawdziwków, którzy zgłaszają swoją kandydaturę, przy każdej możliwej okazji, wysoko stoją akcję Petkovicia i Bjelicy. Ciekawy byłby Martinez jako dyrektor techniczny wszystkich reprezentacji. Bento raczej nie. Casting rozpoczęty, zabawa na całego – czytamy na Twitterze.

Vladimira Petkovicia nikomu przedstawiać nie trzeba. 59-letni Bośniak przez siedem lat trenował Szwajcarię. Pod jego wodzą drużyna awansowała na trzy duże imprezy i za każdym razem wychodziła z grupy. Stworzona przez niego reprezentacja charakteryzowała się dokładnością oraz balansem pomiędzy grą defensywną a ofensywną.

Nenad Bjelica jest natomiast szczególnie znany wśród kibiców PKO Ekstraklasy. Chorwat przez niespełna dwa lata pełnił funkcję trenera Lecha Poznań. W tym czasie „Kolejorz” rozegrał 78 spotkań, 41 wygrał, 21 zremisował i 16 przegrał.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x