Lukas Podolski zostaje w Górniku Zabrze na dwa kolejne sezony!!!

To już przesądzone! Lukas Podolski, piłkarski mistrz świata z 2014 roku, będzie nas cieszył swoją grą na polskich boiskach przez dwa kolejne sezony, o czym Górnik Zabrze poinformował za pośrednictwem serii filmików zamieszczonych w mediach społecznościowych.

Łukasz Podolski przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze (Fot.: Górnik Zabrze/Twitter)

Górnik Zabrze: Lukas Podolski przedłużył kontrakt

Na tę informację kibice 14-krotnych Mistrzów Polski czekali z utęsknieniem! Mistrz Świata z 2014 roku będzie reprezentował barwy Górnika Zabrze w kolejnych sezonach. „Poldi” związał się z ekipą „Trójkolorowych” nowym kontraktem, który będzie obowiązywał nie przez rok jak dotychczasowe umowy, a przez dwa najbliższe sezony, czyli do 30 czerwca 2025 roku.

Czytaj też: Transfery w PKO Ekstraklasie 2023/24!!!

Wiele wskazuje więc na to, że Lukas Podolski zdąży zagrać na zmodernizowanym w pełni stadionie, bo jego czwarta trybuna ma zostać wybudowana najdalej do końca 2024 roku.

Przypominamy, że w bieżącym sezonie Lukas Podolski zagrał w 27 meczach PKO Bank Polski Ekstraklasy, zdobywając w nich pięć bramek oraz notując aż dziewięć ostatnich podań. Przed rozpoczęciem przedostatniej serii gier „Poldi” jest liderem klasyfikacji asyst w całej lidze oraz liderem klasyfikacji kanadyjskiej w swoim zespole.

Podolski zawitał do Zabrza w 2021 roku i udowodnił, że nie przyszedł do Górnika tylko w celu odcinania kuponów od niezwykle bogatej kariery międzynarodowej. „Poldi” z miejsca stał się liderem drużyny z prawdziwego zdarzenia, a dodatkowo zaangażował się w pozyskiwanie sponsorów dla klubu oraz wzmocnił swoje zaangażowanie w przypadku Akademii.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Informacja o tym, że Lukas Podolski będzie występował na boiskach PKO Bank Polski Ekstraklasy do końca sezonu 2024/25, to świetna wiadomość nie tylko dla fanów Górnika Zabrze, ale też dla całych rozgrywek. Zwłaszcza, że „Poldi” słynie z fantastycznych bramek, które obiegają potem cały piłkarskie świat, promując nasze rodzime rozgrywki.

Źródło: meczyki.org/Górnik Zabrze

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X