ŁKS Łódź – Cracovia Kraków: Typy, kursy (23.09.2021)

Czwartek to ostatni dzień w tym tygodniu, gdzie rozgrywane są mecze w ramach Pucharu Polski. Na początek opiszemy mecz w Łodzi. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30. Czy podopieczni trenera Kibu Vicuni utrą nosa popularnym Pasom i awansują do kolejnej rundy?

ŁKS Łódź – Cracovia Kraków: Typy, kursy (23.09.2021)

Typy na mecz ŁKS Łódź – Cracovia Kraków: Typy, kursy (23.09.2021)

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.05 – 3.30 – 2.40 (STS)
  • 3.05 – 3.30 – 2.47 (Fortuna)
  • 3.05 – 3.40 – 2.35 (Betfan)

Być może wielu wskazuje Cracovie Kraków jako faworyta tego spotkania, my jednak idziemy w kierunku drużyny z Łodzi. Mimo średniej formy Łodzianie zajmują siódme miejsce w 1 lidze. Zawodnicy trenera Vicuni mimo, że tracą punkty to na boisku widać rękę hiszpańskiego szkoleniowca, który znany jest ze swojej „periodyzacji” taktycznej. Wszystkie drużyny, które prowadził jako pierwszy trener tak grały i nie inaczej jest w Łodzi.

Popularne Pasy w Ekstraklasie zajmują dopiero czternaste miejsce z ujemnym bilansem bramkowym. Na domiar złego grają obecnie bez napastnika, gdyż Alvarez ma kontuzje, a Rivaldinho jest w słabej formie, dlatego trener Probierz na pozycji numer dziewięć wystawia „dychę” Pelle van Amersfoorta. Cracovia ma problemy ze strzelaniem goli. Zaledwie średnio jedna zdobywana bramka na mecz, to słaby wynik.

Klub z Krakowa nie lubi grać z rywalem, który preferuje grę w piłkę. Woli grać z drużynami, które grają futbol agresywny i prosty w działaniu. Wydaje nam się, że ŁKS postawi się Cracovii i tego meczu nie przegra, mimo, że to Pasy są faworytem bukmacherów.

Typ na dziś: 1X (kurs 1.60 na www.betfan.pl).


0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: ŁKS Łódź – Cracovia Kraków: Typy, kursy (23.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P