KSW 70: typy i kursy bukmacherskie. Na kogo postawić? [Bonusy + gotowy kupon]

KSW 70 typy i kursy bukmacherskie, czyli aktualne informacje na temat tego, na kogo warto postawić. Jakie pewniaki są hitem, ile dokładnie można dzięki nim zarobić? Zobacz bonusy, gotowy kupon i nie tylko!

KSW 70: typy i kursy bukmacherskie. Na kogo postawić [Bonusy + gotowy kupon]
KSW 70: typy i kursy bukmacherskie. Na kogo postawić [Bonusy + gotowy kupon]

KSW 70 – wydarzenie pełne hitów

Organizowane co miesiąc gale KSW 70 nie są w stanie za każdym razem w takim samym stopniu zainteresować kibiców. Zdaje się jednak, że najbliższa Konfrontacja Sztuk Walki będzie jedną z najchętniej oglądanych w tym roku, chociaż z pewnością niefortunna data pokrywająca się z finałem Ligi Mistrzów może nieco organizatorom pokrzyżować plany.

W walce wieczoru gali KSW 70 dojdzie do pojedynku Pudzianowski – Materla. Dwie legendy polskiego sportu zmierzą się ze sobą w oktagonie, a ich szanse ocenia się 50 na 50 – za „Pudzianem” przemawia wyjątkowa siła, natomiast „Cipao” to doświadczony fighter, który wkrótce będzie obchodzić dwudziestolecie swojej kariery.

Przed main eventem kibice obejrzą aż dwie potyczki w wadze ciężkiej. W pierwszej z nich Marek Samociuk spróbuje po raz kolejny pokazać, że jest lepszy od Izu Ugonoha, natomiast tuż przed głównym daniem wieczoru Ricardo Prasel skrzyżuje rękawice z Danielem Omielańczukiem.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Ciekawie zapowiada się bez dwóch zdań również pojedynek Ivana Erslana z Rafałem Kijańczukiem. Obaj panowie zmierzą się w kategorii wagowej do 93 kilogramów. Kibice ostrzą zęby także na dokończenie starcia Alberta Odzimkowskiego z Tommym Quinnem – w Radomiu nie poznaliśmy lepszego, ale wszyscy mamy nadzieję, że w Łodzi będzie już inaczej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poniżej znajduje się pełna rozpiska wszystkich pojedynków, jakie organizatorzy KSW 70 przygotowali dla fanów MMA. Przypominamy, że początek imprezy zaplanowany jest na 28 maja na godzinę 19.

KSW 70 karta walk. Oni walczą w Atlas Arenie 28.05.22:

  • 120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski #2 (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla #4 (31-8, 11 KO, 13 Sub)
  • 120,2 kg/265 lb: Ricardo Prasel #3 (12-3, 4 KO, 8 Sub) vs Daniel Omielańczuk (25-12-1 1NC, 6 KO, 10 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Ivan Erslan #2 (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk #5 (11-4, 10 KO)
  • 120,2 kg/265 lb: Marek Samociuk (3-2, 1 KO) vs Izu Ugonoh (1-1, 1 KO)
  • 93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk #3 (5-0, 1 KO, 3 Sub) vs Bartosz Leśko (11-2-2, 2 KO, 6 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs Jason Wilnis (2-0, 1 KO)
  • 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus #1 (5-2, 2 KO) vs Roberta Zocco (3-3, 1 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-6 1NC, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5 1NC, 3 KO, 1 Sub)
  • 74 kg/163 lb: Łukasz Rajewski (11-7 1NC, 5 KO, 2 Sub) vs Francisco Barrio (9-2, 2 KO, 5 Sub)
KSW 70 karta walk
KSW 70 karta walk

KSW 70 – pewniaki na galę. Kto wygra, kto przegra?

Zakłady bukmacherskie na gale KSW cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Nie mogło być inaczej przy okazji imprezy o numerze 70. Najczęściej to te okrągłe eventy są wyjątkowe i bez wątpienia najbliższa gala udowadnia, że włodarze KSW nadal mają podobne podejście. A, jak wiadomo nie od dzisiaj, hitowe pojedynki w sportach walki to zawsze mnóstwo okazji do zarobienia.

Mamy takie walki, które dla wielu typerów oznaczają wręcz pewniaki na KSW 70. Pewni zawodnicy cieszą się ogromnym zaufaniem obstawiających. Są i tacy, którzy mogą pochwalić się tym, że wybrani zostali aż przez 95% grających!

Jeżeli chodzi o najczęściej obstawianie na galę KSW 70 typy bukmacherskie, można napisać tutaj chociażby o zakładzie na wygraną Bekus z Robertą Zocco. Polka to wybór 96% grających zakłady na jedyną walkę kobiet podczas KSW 70. Tylko trochę mniej osób wierzy w to, że sukces w najbliższą sobotę odniosą Odzimkowski i Omielańczuk. To kolejne nazwiska, jakie wpisać można do rozpiski pewniaków na 70. Konfrontację Sztuk Walki.

Na jakie pojedynki trzeba uważać, czyli które mogą być dość wyrównane? Wydaje się, że niekoniecznie wszystko da się przewidzieć w przypadku main eventu. Materla ma swoje argumenty, jednak skreślanie Pudzianowskiego byłoby odważnym krokiem. Trzeba też dobrze zastanowić się nad zagraniem na walkę Samociuk – Ugonoh, ponieważ ten drugi jak na razie nie miał wielu okazji do zaprezentowania się w oktagonie, a jego ostatni występ pozostawiał wiele do życzenia.

W dalszej części opiszemy kilka propozycji, które można określić jako przygotowane na KSW 70 typy. Warto na pewno wziąć pod uwagę wymienione walki, co nie oznacza, że wszystkie inne nie są propozycjami godnymi zainteresowania.

KSW 70 typy bukmacherskie. Na kogo postawić?

Michał Materla – Mariusz Pudzianowski

Nie brakowało głosów, że to będzie pojedynek jednostronny oraz nudny. Wydaje się jednak, że niekoniecznie taki musi być, ponieważ obie legendy na pewno dadzą z siebie wszystko podczas KSW 70. Pozostaje pytanie, kto tutaj będzie górą, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką. „Pudzian” to silny facet, który codziennie szlifuje formę. Materla także jest w ciągu treningowym, ale trzeba pamiętać, że dopiero od niedawna występuje w kategorii ciężkiej i może się okazać, że z byłym strongmanem łatwo mu nie pójdzie. Całkiem realny scenariusz jest taki, że Pudzianowski będzie chciał sprowadzić walkę do parteru. Uważamy jednak, że nawet w takiej sytuacji Materla będzie potrafił wyjść z tarapatów. Kto wygra? Typ naszej redakcji wędruje w kierunku „Cipao”.

Typ: wygra Materla – kurs 1.45

Ricardo Prasel – Daniel Omielańczuk

Ricardo Prasel - Daniel Omielańczuk
Ricardo Prasel – Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk ostatni raz stoczył walkę dla KSW blisko 13 lat temu. To niezwykle doświadczony zawodnik, którego nie trzeba nikomu szczególnie przedstawiać. Dla bukmacherów jest zdecydowanym faworytem i rzeczywiście wydaje się, że przeciwko rywalowi z Brazylia powinien odnieść kolejne zwycięstwo w karierze. Kto jednak uważa, że Prasel w tym starciu nie ma czym się pochwalić, może być w błędzie. Fighter pochodzący z Ameryki Południowej na KSW 68 pokazał klasę i pokonał Michała Kitę, dlatego też i Omielańczuk musi mocno na niego uważać.

Typ: wygra Omielańczuk – kurs 1.20

Marek Samociuk – Izu Ugonoh

Obstawianie KSW o numerze 70 to dla wielu stawianie na walki, które zapowiadają się najciekawiej. I wydaje się, że pojedynek Samociuka z Ugonohem właśnie taką walką jest. Ostatni raz starcie obu panów zakończyło się wycieńczeniem byłego boksera, który na wózku musiał opuszczać galę. Czy teraz będzie inaczej? Kondycyjnie Ugonoh na pewno się przygotował, ale to może być niewystarczające do tego, by pokonać swojego ostatniego kata. Samociuk w tej walce ma sporo do udowodnienia. Bije się też na pewno o kontrakt na kolejne walki, bo jego ostatnia przegrana z Kitą niewiele pomogła mu w pokazaniu się z dobrej strony. Kto wygra? Jeżeli Izu wróci do swojej bokserskiej formy, może Samociuka znokautować. I taki scenariusz jak najbardziej jest prawdopodobny.

Typ: wygra Ugonoh – kurs 1.45

Ivan Erslan – Rafał Kijańczuk

Ivan Erslan ma już za sobą trzy pojedynki dla KSW, z czego wygrał w dwóch i za każdym razem przez nokaut. Chorwat jest niezwykle groźny od pierwszego gongu, dlatego też Kijańczuk musi tutaj bardzo uważać. 30-latek z Zagrzebia każdą z ostatnich sześciu wygranych osiągał już w pierwszej rundzie.

Dobrymi liczbami przed najbliższym występem pochwalić się może także „Pijana”. 29-letni fighter z Chełma w KSW wystąpił po raz pierwszy na gali o numerze 68, a jeśli wygra na imprezie w Łodzi, to osiągnie czwartą wygraną z rzędu! Mimo wszystko, wydaje się, że to nie będzie miało miejsca. Erslan to naszym zdaniem faworyt do zwycięstwa.

Typ: wygra Erslan – kurs 1.30

Damian Piwowarczyk – Bartosz Leśko

Piwowarczyk przedstawiany jest jako odkrycie roku 2021 w polskim MMA, bo właśnie w tej kategorii zdobył statuetkę Heraklesa. Ten niepokonany jak do tej pory zawodnik ma podczas KSW 70 przywitać w organizacji Bartosza Leśkę. Kto tutaj powinien zwyciężyć? Nasz typ leci w kierunku „Damsyna”. Po tym jak pokonał Marcina Trzcińskiego i Marca Doussisa nie powinien mieć większych problemów z kolejnym oponentem.

Typ: wygra Piwowarczyk – kurs 1.40

Damian Piwowarczyk - Bartosz Leśko typy bukmacherskie
Damian Piwowarczyk – Bartosz Leśko typy bukmacherskie

Gotowy kupon bukmacherski na KSW 70. Zakład bez ryzyka + 1500 zł bonusu!

Na stronie internetowej www.STS.pl można odebrać ponad 1500 zł premii na start, z czego na dobry początek z kodem promocyjnym „BETONLINE” przygotowano 100 zł jako zakład bez ryzyka. Z kolei przy pierwszej wpłacie otrzymać można 100% do 300 zł. I właśnie za „trzy stówki” przygotowaliśmy na KSW 70 kupon, który może postawić każdy zainteresowany graniem zakładów na galę.

Kto znalazł się wśród typerskich wybrańców? Odzimkowski, Bekus, Materla, Ugonoh, Omielańczuk, Piwowarczyk oraz Erslan. Kursy poszczególnych typów pokazują, że to pewniaki, które nie powinny zawieść.

Kupon bukmacherski na KSW 70
Kupon bukmacherski na KSW 70

Można postawić także własne typy albo zmodyfikować gotowy kupon. Jednocześnie warto mieć na uwadze to, że można na www.STS.pl odebrać zakład bez ryzyka na start. Pozwala to na postawienie kuponu z możliwością zgarnięcia ewentualnego zwrotu do kwoty 100 zł.

Aby grać w STS przez internet, potrzebne jest darmowe konto. Na szczęście, można założyć je zupełnie za darmo.

KSW 70 bonusy bukmacherskie. Co dla obstawiających?

Nie tylko na stronie marki STS można otrzymać bonus, by zagrać typy KSW 70 na preferencyjnych warunkach. Ofertę specjalną znajdziemy także u oficjalnego bukmachera organizacji KSW, czyli www.eFortuna.pl. Sponsor zbliżającej się gali przygotował dla nowych klientów aż trzy premie na dzień dobry!

Jeżeli ktoś chce obstawiać walki KSW 70 w Fortunie, zarejestruje konto w ciągu kilku chwil. Od razu po zapisaniu się do gry i zweryfikowaniu danych otrzymuje się 20 zł bez depozytu. W pakiecie na start jest do zgarnięcia również zakład bez ryzyka aż do 600 zł, natomiast przy drugiej wpłacie zgarnąć można nawet 2000 zł ekstra na obstawianie – MMA, piłki nożnej oraz innych dyscyplin.

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Gdzie jeszcze można znaleźć na KSW 70 bonusy bukmacherskie? Tabela zamieszczona poniżej dokładnie pokazuje, w jakich miejscach są premie do zgarnięcia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Galę KSW 70 obstawiać można również na żywo. Jeżeli więc w jakimś pojedynku na pierwszy rzut oka nie jesteśmy przekonani co do tego, kto może wygrać, zawsze możemy poczekać na pierwsze sekundy starcia i dopiero potem wyciągać wnioski w sprawie potencjalnego zwycięzcy.

Warto pamiętać, by obstawiać KSW 70 tylko i wyłącznie na stronach legalnych, czyli z licencją Ministerstwa Finansów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 689

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x