Kolejny skandal wisi w powietrzu. Neymar i Vinicius mogą mieć problem!

Neymar od lat budzi kontrowersje zarówno na, jak i poza boiskiem. Ostatnio wraz z Viniciusem Juniorem wplątali się w kolejny skandal, który wstrząsnął Brazylią. Co się dokładnie wydarzyło?

Neymar niezadowolony w Arabii Saudyjskiej. Żąda zwolnienia trenera!
Kolejny skandal wisi w powietrzu. Neymar i Vinicius mogą mieć problem!

Neymar i Vinicius na wielkiej imprezie z kobietami

Według doniesień dziennikarza i prezentera Matheusa Baldi, po meczu reprezentacji Brazylii z Wenezuelą w Cuiaba miała miejsce wielka impreza, w której uczestniczyło wielu zawodników Canarinhos. Organizatorami tego spotkania mieli być trzej piłkarze: Neymar, Vinicius oraz Richarlison. „W jednym z przekazywanych przez WhatsApp nagrań kobieta twierdzi, że Neymar był z Rebecą Ribeiro, Vinicius Jr z Leticią Sogiro, a Richarlison z Ritą Lopes” – twierdzi Baldi.

Rebeca Ribeiro, która przed meczem zamieściła na swoim profilu zdjęcie z Neymarem, nazywając go „bratem”, po całym zamieszaniu opublikowała nagranie, w którym zapowiada podjęcie kroków prawnych w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji.

Betfan: 200 PLN za czyste konto Bułki!
Betfan: 200 PLN za czyste konto Bułki!

Kilka godzin później Sogiro potwierdziła, że posiada nagranie z Viniciusem. W kolejnym wpisie na Instagramie modelka podkreśliła, że rozmawiała z Viniciusem jak z przyjacielem i nie miało miejsce nic skandalicznego.

Oto fragment wpisu, w którym Leticia Sogiro wyjaśnia swoją stronę historii: „Nie zdradziłam nikogo! Informacje zostały złośliwie podane, i zaczęto mnie łączyć z wizerunkiem innego gracza, który jest żonaty. Ponieważ fakty były całkowicie przekręcane, postanowiłam potwierdzić prawdę, co się wydarzyło. Unikajmy oszczerstw! Nienawidzę kłamstw na mój temat i nigdy nie chciałam się narażać na takie sytuacje„.

Neymar znów „bohaterem” skandalu w Brazylii

Wiadomość o imprezie i związanych z nią romansach piłkarzy szybko obiegła media, a cała sytuacja wstrząsnęła opinią publiczną. Neymar i Vinicius stali się głównymi bohaterami kolejnego skandalu, który nie omieszkał wywołać burzliwych dyskusji i kontrowersji.

20 PLN bez depozytu w Fortunie
20 PLN bez depozytu w Fortunie

Wielu kibiców i ekspertów piłkarskich wyraziło swoje oburzenie i rozczarowanie zachowaniem zawodników. Zwracają uwagę na fakt, że reprezentanci Brazylii są wzorem dla młodych adeptów piłki nożnej i powinni zachowywać się odpowiedzialnie zarówno na, jak i poza boiskiem.

Skandal z udziałem Neymara i Viniciusa ma również konsekwencje dla reprezentacji Brazylii. Zawodnicy są kluczowymi postaciami w drużynie i ich obecność na boisku jest niezwykle ważna dla osiągnięcia sukcesu. Jednak kontrowersje, w które się wplątali, mogą zaszkodzić zarówno morale całej drużyny, jak i ich własnej kondycji psychicznej.

4.9 / 5. Ocen: 199

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x