Jak wygrać milion u bukmachera Superbet? Właśnie tak!

Kolejny gracz zakładów bukmacherskich stał się właśnie milionerem, obstawił u popularnego bukmachera Superbet aż 500 takich samych kuponów, po 8 zdarzeń na kuponie. Łącznie postawił 50.000 PLN, a wygrał 950.000 PLN!

superbet wygrane kupony
Jak wygrać milion u bukmachera Superbet? Właśnie tak!

Tak wygląda wygrany kupon w Superbet

Kupon w Superbet, który okazał się wygranym i dał graczowi prawie milion złotych (950.000 PLN) wygranej, składa się z 8 zdarzeń piłkarskich, większość z nich to tak zwane „pewniaczki”, zakłady z kursami od 1.22 do 1.70. Jednak przy takiej ilości zakładów, kurs poszybował do ponad 18, co ostatecznie dało ogromną wygraną.

To, co dodatkowo zwiększyło wygraną, to świetna promocja w Superbet, czyli „SuperBonus”, który w tym wypadku powiększył wygraną dokładnie o 160.595 PLN!

Czym jest promocja SuperBonus? W skrócie – powiększa ona wygrane od 7% do 100%! Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana dla gracza.

superbet superbonus
Tak działa SuperBonus u bukmachera Superbet

Oczywiście nie wiemy kim jest gracz, który wygrał prawie milion złotych, ani ile razy obstawiał podobne kupony, co ciekawe mówi się, że ten sam gracz obstawił takie same kupony jeszcze u innego bukmachera. Niemniej jednak trzeba mieć „jaja”, żeby obstawić 500 kuponów po 100 PLN każdy.

ZOBACZ: Jak wygrywają zawodowi typerzy?

Gratulacje dla zwycięzcy i dołączenia do listy bukmacherskich milionerów. Poniżej wygrany kupon (x 500) w Superbet, za prawie milion złotych.

superbet kupon milion złotych
Wygrany kupon za milion w Superbet

Co można kupić za milion złotych za wygraną w Superbet?

Za prawie milion złotych z wygranej od bukmachera można kupić wiele różnych ciekawych rzeczy, w zależności od tego, na co chcemy wydać swoje pieniądze. Oto kilka naszych propozycji:

PropozycjaPrzykład
NieruchomościDom, mieszkanie, grunt
SamochodyLuksusowe auta, sportowe auta
InwestycjeAkcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, nieruchomości
PodróżeLuksusowe wakacje, wycieczki dookoła świata, rejsy jachtem
SztukaObrazy, rzeźby, kolekcje
Biżuteria i zegarkiLuksusowe zegarki, biżuteria z kamieniami szlachetnymi
Charytatywne donacjeWsparcie dla organizacji charytatywnych, fundacji, inicjatyw społecznych
Zakłady bukmacherskieKolejne 500 kuponów

UWAGA: Dla nowych graczy specjalny bonus 3720 PLN + 34 PLN freebet – obowiązuje w Superbet kod promocyjny „BETONLINE”, rejestracja na stronie www.Superbet.pl.

5 / 5. Ocen: 56

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x