Gigantyczne zainteresowanie meczem Polska – Chile! Jak i gdzie kupić bilet?

Mecz towarzyski z drużyną narodowa Chile to próba generalna dla reprezentacji Polski przed FIFA Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze, gdzie na inaugurację Biało-Czerwoni zagrają z Meksykiem, które rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się na PGE Narodowym, ale w wyniku usterki obiektu w ostatniej chwili zostało przeniesione na stadion Legii Warszawa. Co to oznacza dla kibiców?

Gigantyczne zainteresowanie meczem Polska – Chile! Jak i gdzie kupić bilet? (Fot.: PZPN/materiały prasowe)

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Chile

Przypominamy, że w piątek 11 listopada Polski Związek Piłki Nożnej został poinformowany przez PL.2012+ Sp. z o.o., operatora stadionu PGE Narodowy, o tymczasowym zamknięciu obiektu ze względów bezpieczeństwa.

Podczas standardowego, corocznego przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej. W związku z wykryciem wady, po niezwłocznym uzyskaniu rekomendacji konstruktora przedmiotowej konstrukcji, firmy SBP z siedzibą w Stuttgarcie, jak i jej wykonawcy, włoskiej firmy Cimolai, a także po rekomendacji ekspertów i w trosce o bezpieczeństwo, operator PGE Narodowego podjął decyzję o tymczasowym wyłączeniu stadionu z użytkowania (…) – napisano w oficjalnym komunikacie spółki (via pgenarodowy.pl)

Z tego też powodu zaplanowane wcześniej spotkanie Polska – Chile nie może odbyć się na największym obiekcie piłkarskim w naszym kraju. PZPN podjął więc decyzję o przeniesieniu spotkania na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego.

Kibice, którzy zakupili bilety na PGE Narodowy otrzymają zwrot środków, bo nie dało się tego inaczej rozwiązać. Sprzedaż wejściówek zostanie przeprowadzona od nowa i właśnie ruszyła!

Polska – Chile: Jak kupić bilet?

Nowy proces sprzedaży biletów rozpoczął się w godzinach porannych we wtorek 15 listopada 2022 roku za pośrednictwem platformy bilety.laczynaspilka.pl. Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych (I – 240 zł, II – 180 zł, III – 120 zł). Z powodu zdecydowanie mniejszej pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek jest mocno ograniczona, a zainteresowanie jest gigantyczne, co można zobaczyć na poniższym obrazku.

Screen z bilety.laczynaspilka.pl

Fanom piłkarskiej reprezentacji Polski, którym nie dane będzie zasiąść na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, pozostaną transmisje telewizyjne.

Gdzie transmisja meczu Polska – Chile?

Mecz Polska – Chile o godzinie 18:00 w środę 16 listopada pokaże na żywo TVP 1. Spotkanie będzie dostępne również w TVP Sport, a także na kanale Polsat Sport Premium 1. Jak na XXI wiek przystało będzie można je zobaczyć także w Internecie. Na tradycyjnej stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacjach mobilnych i na Smart TV Telewizji Polskiej.

Źródło: meczyki.org

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x