Gdzie i czy odbędzie się MMA VIP 4?

Czy gala MMA VIP 4 odbędzie się po kontrowersjach, jakie wywołuje w ostatnim czasie? Jeżeli tak, to nadal nie wiadomo, gdzie. Czy po miastu Kielce zbuntują się także kolejne, a Marcin Najman będzie miał poważny problem?

Gdzie i czy odbędzie się MMA VIP 4?
Gdzie i czy odbędzie się MMA VIP 4?

MMA VIP a Słowik. O co chodzi w tej sprawie?

MMA VIP to organizacja, która specjalizuje się w tworzeniu imprez z freak fightami w rolach głównych. Od początku istnienia wywołuje sporo kontrowersji – najpierw za sprawą jej twórcy, Marcina Najmana, którego po niesportowym zachowaniu wyrzucono z FAME MMA, a potem chociażby za sprawą organizacji walk kobiet z mężczyznami. To, co jednak wydarzyło się przed galą MMA VIP 4 można nazwać rozpętaniem prawdziwej medialnej (i nie tylko) burzy.

Wszystko rozpoczęło się od pierwszej konferencji przed galą MMA VIP 4. Zaprezentowano na niej uczestników gali, a także przedstawiono pierwsze szczegóły na jej temat. Jednym z „detali” była postać nowego współwłaściciela federacji. Osobą występującą na scenie w smokingu z maską na twarzy okazał się być „Słowik„, czyli Andrzej Zieliński. Jeden z byłych przywódców gangu pruszkowskiego, przeciwko któremu nadal toczą się postępowania w sądzie, ogłoszony został „bossem organizacji MMA VIP”. To nie spodobało się wielu osobom, a także dotychczasowym partnerom biznesowym pomagającym Marcinowi Najmanowi przy organizacji gal.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Najman przed MMA VIP 4 traci partnerów

Marcin Najman prawdopodobnie nie spodziewał się aż takiej fali krytyki ze strony kibiców. Celowe wywoływanie kontrowersji jest czymś, z czego znany jest nie od dzisiaj, jednak dla wielu tym razem posunął się już za daleko. Do głównych krytyków jego najnowszego „projektu” zaliczyć można dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego. Jego film w internecie atakujący „El Tostosterona” oraz „Słowika” bije w ostatnim czasie rekordy popularności w naszym kraju jeśli chodzi o materiały sportowe na YouTube.

Po zaangażowaniu Słowika MMA VIP 4 straciło partnera w postaci Wodnej Służby Ratowniczej, która do tej pory zapewniała bezpieczeństwo uczestników podczas gal. Również portal o2 zrezygnował ze współpracy z organizacją Najmana (ostatnio okazało się, że Marcin Najman nie posiada w niej żadnych udziałów, więc tytuł właściciela organizacji jest tutaj nieuzasadniony formalnie, aczkolwiek nadal się go stosuje).

Kto będzie następny i czy MMA VIP 4 się odbędzie? Coraz więcej osób zaczyna zadawać te oraz podobne pytania. Organizatorzy wydają się być jednak ugięci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie odbędzie się MMA VIP 4?

Gala MMA VIP 4 będzie odwołana?
Gala MMA VIP 4 będzie odwołana?

Początkowo gala MMA VIP 4 miała odbyć się w Kielcach i tak też wynikało z konferencji prasowej, która została zorganizowana w styczniu. Miasto szybko wycofało się jednak z organizacji przedsięwzięcia, gdy wyszły na jaw powiązania Najmana ze „Słowikiem”. Tym samym na ten moment nie wiadomo gdzie MMA VIP 4 się odbędzie i czy w ogóle jest szansa, by miało to miejsce przy udziale publiczności.

Raczej mało prawdopodobne jest to, by organizacji MMA VIP 4 miasto w Polsce wydało pozwolenie na zorganizowanie imprezy w publicznym miejscu. Najmanowi pozostaje zatem poszukiwanie partnerów wśród prywatnych właścicieli dużych obiektów. Takich w Polsce, oczywiście, nie brakuje, jednak przeciwnicy tego, co ostatnio dzieje się w MMA VIP liczą na to, że dzięki rozgłosowi całej sprawy mało kto będzie chciał współpracować z organizacją, za którą stoi osoba powiązana ze światem przestępczym.

Pozostaje też wątpliwe czy będzie możliwe zorganizowanie gali MMA VIP 4 z publicznością. Przy aktualnym napięciu związanym z tą imprezą mogłoby dojść do zamieszek na trybunach lub innych tego rodzaju wydarzeń.

Nie zapominajmy też, że MMA VIP 4 data to 25 lutego, a do niej jest coraz mniej czasu. Gala tego rodzaju to spore przedsięwzięcie, dlatego nie ma możliwości, by wszystko przygotować w należyty sposób na ostatnią chwilę.

Przed całym zamieszaniem karta walk MMA VIP 4 prezentowała się następująco:

  • Marcin „El Testosteron”” Najman vs Mirosław „Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak vs Rafał Jackiewicz
  • Andrzej „Żurom” Żuromski vs Tomasz Chic
  • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Damian Nagana
  • Michał Pasternak vs Kacper Miklasz (walka o pas)
  • Roman „Bosski Roman” Lachowolski vs z Maciej „GSP” Gandziarowski
  • Michał „Polski Ken” Przybyłowicz vs Piotr „Mua Boy” Lisowski
  • Oliwia Sadkowska vs Paulina „Paris” Jarkulisz

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds