eWinner zamyka działalność. Co każdy gracz musi wiedzieć?

Legalny bukmacher eWinner poinformował, że kończy działalność. Co każdy z typerów powinien wiedzieć na temat tej sytuacji? Zbieramy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

eWinner zamyka działalność. Co każdy gracz musi wiedzieć?
eWinner zamyka działalność. Co każdy gracz musi wiedzieć?

Koniec bukmachera eWinner!

Firma bukmacherska eWinner to jedna z marek, do obecności których na rynku z pewnością polscy typerzy mocno się przyzwyczaili. Bukmacher znany był z organizowania promocji i przygotowywania różnego rodzaju interesujących bonusów. Swego czasu współpracował także chociażby Marcinem Gortatem, a także był sponsorem tytularnym piłkarskiej 2. ligi.

20 lutego pojawiła się smutna informacja – następuje koniec bukmachera eWinner. Zamknięcie działalności tej marki staje się faktem, o czym nasza redakcja została poinformowana drogą e-mailową. W mediach społecznościowych pojawiła się stosowna grafika o tej sytuacji.

Bukmacher eWinner: zamknięcie działalności. Co trzeba wiedzieć?

Wraz z dniem 31 marca 2023 roku bukmacher eWinner zaprzestanie przyjmowania nowych zakładów, a także nie będzie przyjmował nowych depozyt. Oczywiście, spodziewać się można, że do tego czasu już raczej niewiele osób będzie chciało korzystać z jego usług. Warto jednak tutaj podkreślić, iż firma nie kończy działalności z dnia na dzień.

Związane z marką eWinner zamknięcie działalności spadło na typerów jak grom z jasnego nieba, dlatego nie ma się co dziwić, że pojawia się wśród klientów bukmachera wiele pytań. W tym miejscu zbieramy odpowiedzi na najważniejsze z nich.

Czy to, że eWinner zamknięty oznacza, że nie można już u niego grać? W momencie tworzenia tego materiału gracze nadal mają możliwość zawierania zakładów. Wszystko dlatego, że eWinner zamyka się oficjalnie wraz z dniem 30 czerwca 2023 roku.

Najważniejsze daty, jakie trzeba znać w tej sprawie to:

  • 1 marca 2023 – wyłączenie możliwości otrzymania bonusu powitalnego dla nowych graczy
  • 31 marca 2023 – koniec możliwości zawierania zakładów oraz korzystania ze środków bonusowych
  • 27 kwietnia 2023 – ostatni dzień na wykorzystanie punktów w Klubie eWinner
  • 27 czerwca 2023 – ostatni dzień rozliczeń zakładów długoterminowych
  • 30 czerwca 2023 – ostatni dzień na złożenie przez graczy dyspozycji wypłaty pieniędzy zgromadzonych na koncie typerskim

eWinner zamknięty. Co z pieniędzmi?

To, że będzie bukmacher eWinner zamknięty, nie oznacza, że klienci tej firmy stracą pieniądze, które do niej wpłacili. Na każdym kroku firma uspokaja, iż każdy będzie mógł bez żadnego problemu wypłacić środki, które zgromadził na koncie i to bez względu na to, o jakich kwota mowa.

Dostępna w eWinner wypłata środków jest cały czas i będzie tak aż do 30 czerwca 2023. Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu sam nie zleci transferu pieniędzy, zostaną one automatycznie zwrócone na konto bankowe przypisane do konta typerskiego.

Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem

– poinformował nas przedstawiciel firmy bukmacherskiej eWinner.

eWinner nie działa. Co z bonusami?

Na ten moment strona marki eWinner jeszcze jest dostępna. Można już jednak powiedzieć, że eWinner nie działa, bo skoro kończy działalność, raczej nikt nie będzie z nim wiązał z nim jakiejkolwiek typerskiej przyszłości. Tym bardziej, ze tylko do 31.03.23 można zawierać zakład w tym miejscu.

A co, jeśli ktoś otrzymał w eWinner bonus? Dodatkowe środki przyznawane w różnego rodzaju promocjach będą aktywne na kontach do 31.03.23 i to właśnie do tego czasu muszą zostać wykorzystane. Bukmacher nie planuje wydłużenia tego czasu, co gracze muszą mieć na uwadze.

Jednocześnie należy podkreślić, iż bonusy powitalne oraz innego rodzaju premie dostępne w eWinner można odbierać tylko do dnia 01.03.23. Po tym czasie nie będzie to możliwe i tyczy się to także takich akcji jak gra bez podatku, doładowanie II wpłaty itp.

Klienci eWinner otrzymali e-mail z wyjaśnieniami

Sprawa zamknięcia działalności przez markę eWinner nie przypomina sytuacji, jaka ma miejsce z BestBet24. Każdy z klientów został poinformowany o tym, do kiedy będzie mógł złożyć zakład, a także w jaki sposób ma możliwość wypłaty pieniędzy. Bukmacher przygotował specjalną zakładkę na swojej stronie, gdzie można zasięgnąć informacji na ten temat. Wszyscy klienci mogą też kontaktować się e-mailowo w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Na każdym kroku spółka podkreśla, że w eWinner pieniądze są bezpieczne i wypłaty będą realizowane w normalnym trybie. W wysłanej do wszystkich klientów wiadomości e-mail bukmacher przedstawił istotne fakty punkt po punkcie, dzięki czemu nikt nie powinien czuć się zgubiony.

Treść wiadomości e-mail, jaką przysłano do klientów eWinner, można sprawdzić poniżej:

Ewinner zamyka działalność. Koniec bukmachera - wiadomość e-mail do klientów
Ewinner zamyka działalność. Koniec bukmachera – wiadomość e-mail do klientów

Jak wynika z treści powyższego e-maila, w przypadku zakładów długoterminowych wiążąca będzie data 27.06.23.

eWinner bankrut? W sieci roi się od plotek!

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze plotki na temat tego, że kolejny bukmacher w Polsce zamyka działalność. Co naturalne, pojawiają się sygnały, iż eWinner to bankrut i tym podobne. Biorąc pod uwagę okoliczności, nie jest tajemnicą, że bukmacher nie był zadowolony z osiąganych wyników finansowych. Na szczęście dla graczy – środki graczy są odpowiednio zabezpieczone i jesteśmy zapewnieni, że każdy pieniądze z konta otrzyma do banku tak, jak było to do tej pory w przypadku zlecenia wypłaty wygranej.

Jeżeli ktoś obawia się o to, że jego pieniądze wpłacone kiedyś do eWinner przepadną, ma możliwość zlecenia wypłaty nawet dzisiaj. Jak łatwo można samemu się o tym przekonać, nie jest to trudne. Jednocześnie dementujemy plotki o tym, że bukmacher eWinner zablokował możliwość wypłaty pieniędzy!

Bukmacher eWinner i jego koniec. Komentarze w internecie

Koniec eWinner odbił się szerokim echem w branży bukmacherskiej. Jakie komentarze w internecie w tej sprawie można przeczytać? Głos zabrał, między innymi, Mateusz Juroszek, prezes największego polskiego bukmachera – STS. Zarządca dominanta na polskim rynku napisał na Twitterze:

Pod postem eWinner, w którym firma napisała o planowanym zamknięciu działalności, nie brakuje reakcji graczy. Daje się jednak zauważyć to, że nie ma jak na razie żadnego głosu krytyki, co pokazuje, że firma wypełnia obietnice dotyczące bezproblemowych wypłat oraz rozliczeń kuponów.

Początek i koniec eWinner. Jak to wyglądało?

Nazwa eWinner w polskiej branży bukmacherskiej była obecna od października 2018 roku. To wtedy marka ta otrzymała licencje na przyjmowanie zakładów online. Od samego początku bukmacher ten działał jedynie w internecie – nie miał w planach otwierać punktów stacjonarnych.

Firma eWinner była od kwietnia 2020 roku sponsorem tytularnym 1. ligi żużlowej. Tytuł utraciła w minionym roku.

Kibice piłkarscy bukmachera z pewnością kojarzą chociażby również z tytularnego sponsoringu piłkarskich rozgrywek 2. ligowych. eWinner w momencie informowania o końcu działalności był też oficjalnym bukmacherem koszykarzy Trefla Sopot.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x