Bukmacherzy z Visa, Mastercard, PayU

Interesują cię bukmacherzy posiadający takie metody płatności jak Visa, Mastercard, PayU? Aktualna lista 2023 to zestawienie, które na pewno powinno być dla ciebie bazą cennych informacji.

Bukmacherzy z Visa, Mastercard, PayU - aktualna lista 2023
Bukmacherzy z Visa, Mastercard, PayU – aktualna lista 2023

Bukmacherzy z płatnościami Visa 2023

Jacy w Polsce są bukmacherzy z płatnościami Visa? Być może to właśnie ta metoda płatności interesuje cię najbardziej i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat. Poniżej przedstawiamy zestawienie zakładów bukmacherskich akceptujących karty Visa.

Bukmacherzy z VisaBonus powitalny
STS.pl1660 PLN
eFortuna.pl630 PLN
Fuksiarz.pl500 PLN
Betcris.pl1400 PLN
Betfan.pl300 PLN
Betclic.pl200 PLN
Superbet.pl3754 PLN
eWinner.pl610 PLN
LvBET.pl3333 PLN
GoPlusBet.pl1030 PLN
eToto.pl100 PLN
iForbet.pl3050 PLN

Lista, która pokazuje jacy są bukmacherzy z Visa cały czas jest przez nas aktualizowana i doglądana, dzięki czemu każdy może mieć pewność, iż otrzymuje mające potwierdzenie w rzeczywistości.

STS metody płatności
STS metody płatności

Bukmacherzy z Mastercard 2023

Jeżeli nie Visa, to bukmacherzy z Mastercard będą cię interesować, jeśli chcesz płacić kartą przed graniem zakładów na wydarzenia sportowe. Zestawienie zawiera najpopularniejsze firmy typerskie, gdzie jest możliwe doładowanie konta za pomocą kart Mastercard.

Bukmacherzy z MastercardBonus do odebrania
STS.pl1600 PLN
Fuksiarz.pl500 PLN
iForbet.pl3050 PLN
Betcris.pl1400 PLN
eFortuna.pl630 PLN
GoPlusBet.pl1030 PLN
Superbet.pl3754 PLN
Betfan.pl300 PLN
eToto.pl100 PLN
eWinner.pl610 PLN

Trzeba przyznać, że bukmacherzy z Mastercard pojawiają się w zasadzie na każdym kroku. Nie sposób w obecnych czasach znaleźć taką stronę internetową, gdzie nie można byłoby płacić kartami od tego wydawcy.

Metody płatności w Fortunie
Metody płatności w Fortunie

Bukmacherzy z PayU – aktualna lista 2023

Czy bukmacherzy z PayU to taki sam standard jak w przypadku omawianych przed chwilą kart? Tutaj już niekoniecznie, dlatego warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda aktualna lista 2023. Widnieją na niej zakłady bukmacherskie, które wśród metod płatności mają zatwierdzony sytem PayU.

Bukmacherzy z PayUBonus dla nowych
STS.pl1660 PLN
eFortuna.pl630 PLN
iForbet.pl3050 PLN
Fuksiarz.pl500 PLN
Betcris.pl1400 PLN

Trudno raczej sobie wyobrazić, by najlepsi bukmacherzy z PayU nie byli coraz szerszym gronem. Na razie lista nie wygląda szczególnie okazale, co nie znaczy, że nie zmieni się to za rok czy dwa. Aktualna zestawienie pokazuje jednak, że – mimo wszystko – najlepsze marki w Polsce starają się robić wszystko, aby dać graczom wpłacić pieniądze dosłownie każdą dostępną na rynku metodą.

Bukmacherzy metody płatności: Visa

Bukmacherzy metody płatności: Visa
Bukmacherzy metody płatności: Visa

W dzisiejszych czasach nikt z nas raczej nie wyobraża sobie życia bez płatności kartami. Jedni robią to tylko sporadycznie, ale dla innych gotówka w standardowym znaczeniu w zasadzie mogłaby przestać istnieć. Bukmacherzy metody płatności dostosowują do aktualnych treningów rynkowych i dlatego wśród nich nie mogło zabraknąć kart płatniczych Visa.

Bukmacherzy z Visa są przez typerów w naszym kraju bardzo często poszukiwani i to nie może być coś, co jest przypadkiem. Kiedy ktoś szuka dla siebie miejsca do obstawiania, bardzo często wybiera taki portal, do którego można wygodnie transferować pieniądze. Karty płatnicze idealnie się do tego nadają, ponieważ najczęściej sprowadza się wszystko do wpisania kilkudziesięciu cyfr i zatwierdzenia płatności w aplikacji bankowej (w zależności od tego, jak sobie to ustawiliśmy).

Visa to sieć płatności cyfrowych, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Wiele ma też wspólnego ze sportem, który klienci firm bukmacherskich obstawiają, a to dlatego, iż sponsoruje mnóstwo wydarzeń rangi międzynarodowej. Jeżeli nasz bank wydaje karty właśnie z logotypem spółki Visa, na pewno to właśnie bukmacherzy obsługujący tę metodę płatności powinni nas interesować.

Bukmacherzy metody płatności: Mastercard

Bukmacherzy metody płatności: Mastercard
Bukmacherzy metody płatności: Mastercard

Czy istnieje ktoś we współczesnym świecie, kto nie kojarzyłby przynajmniej z widzenia charakterystycznego logo składającego się z nakładających się na siebie kół w czerwonym i pomarańczowym kolorze? Zdaje się, że nie. Mowa tu, oczywiście, o Mastercard. To kolejna spółka wydająca karty płatnicze. Najczęściej sygnowane są one właśnie tą nazwą, chociaż zdarza się, że zobaczymy również w tym przypadku takie nazwy jak Maestro czy Cirrus.

Bukmacherzy z Mastercard to już standard czy jeszcze nowość? Na pewno bliżej aktualnej sytuacji do tego pierwszego. Tak jak płacenie kartą za zakupy staje się pomału codziennością, tak samo jest w przypadku doładowań salda bukmacherskiego za pomocą „kawałka plastiku” z dwukolorowym logotypem.

Jeżeli jakaś strona internetowa obsługuje klientów i chce zapewnić im najlepszą jakość usług, nie zapominając o ich wygodzie oraz bezpieczeństwie, w zasadzie nie może funkcjonować bez metody płatności opartej na kartach Mastercard. W tym materiale zajmujemy się tym, gdzie w zakładach online można właśnie tak zapewnić sobie środki na granie kuponów.

Bukmacherzy metody płatności: PayU

Bukmacherzy metody płatności: PayU
Bukmacherzy metody płatności: PayU

PayU to w Polsce bardzo popularna marka, która zajmuje się przetwarzaniem płatności internetowych. W naszym kraju stawiała pierwsze kroki, by ostatecznie stać się prawdziwym branżowym gigantem. Bardzo wielu typerów szuka informacji, jacy są bukmacherzy z PayU, a to świadczy o tym, że spółkę tę darzy się dużym zaufaniem, a także jest ona niemalże gwarancją sprawnej i bezproblemowej realizacji transakcji.

Klienci firm bukmacherskich chętnie korzystają z PayU na co dzień, ale czy te marki równie chętnie dołączają tę usługę do grona dostępnych metod płatności? Warto mieć w tym temacie pełne rozeznanie. I nie chodzi tutaj tylko o ogólnikowe dane, ale o bieżące informacje, które są zgodne ze stanem faktycznym.

Aktualna lista 2023, na której znajdują się bukmacherzy z Visa, Mastercard oraz PayU to gwarancja tego, że znajdziemy dla siebie miejsce, w którym dostępna będzie ta metoda płatności, na jakiej zależało nam najbardziej.

Płacenie kartą u bukmachera – wygoda czy nie?

Skąd wzięła się popularność kart płatniczych w branży bukmacherskiej? Prawdopodobnie z tego, że każdy z nas na co dzień ma do czynienia z tą metodą płatności i coraz bardziej się do niej przywiązuje. Płacenie kartą u bukmachera – na szczęście – nie jest już dzisiaj uznawane za zbędny luksus czy coś, co jest ukłonem w stronę klienta. W zasadzie każda firma, która chce być poważnie traktowana przez graczy, zdaje sobie sprawę z tego, iż musi oferować możliwie jak najwięcej metod płatności. Tylko w ten sposób zapewnia sobie uwagę również tych, co wybierają nieco mniej popularne rozwiązania w kwestii doładowania konta.

Czy płacenie kartą u bukmachera jest wygodne? Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę jest oczywista. Bądźmy szczerzy – dla nikogo już nawet tradycyjny przelew internetowy nie jest obecnie wystarczający. Każdy chce operować finansami w sposób ekspresowy – odbierać i wysyłać pieniądze, a także od razu widzieć tego efekty. To dobra wiadomość, że minęły już czasy, kiedy trzeba było kilka godzin czekać na księgowanie wpłat do firmy bukmacherskiej. Obecnie cała transakcja to sekundy od pierwszego kroku do ostatniego.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Nie ma chyba takiej osoby, która nie zgadzałaby się z tym, że karty płatnicze to komfortowe rozwiązanie. Zalet można wymieniać bardzo wiele, ale wydaje się, że z perspektywy typera najważniejsze są szybka realizacja zlecenia oraz prostota działania.

Masz przed sobą kartę, którą otrzymałeś z banku? Jeżeli tak, a konto w firmie bukmacherskiej już dawno założyłeś, tak naprawdę masz wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia typowania. Nie pozostaje ci nic, jak tylko zlecić transfer pieniędzy. To zajmuje sekundy!

Bukmacherzy z kartami Visa i Mastercard – zalety:

  • Realizacja transakcji to kwestia paru sekund
  • Do wszystkiego potrzebne są tylko dane z karty
  • Transakcja jest bezpieczna
  • Nie jest pobierana żadna prowizja – ani u bukmachera, ani w banku
  • Pełna kontrola nad finansami

Każdemu zależy przede wszystkim na czymś innym, więc trudno jest wymienić tak naprawdę wszystkie zalety, jakie są związane z płaceniem kartą u bukmachera. Pewne jest jednak na pewno to, że jest ich sporo i tak naprawdę są niezaprzeczalne.

Bukmacherzy z Visa, MasterCard, PayU – na co uważać?

Jak to w życiu bywa, wszystko ma dwie strony medalu. Nie jest inaczej w przypadku transakcji internetowych – czy to u bukmacherów, czy po prostu na stronach sklepów internetowych. Jeżeli bukmacherzy proponujący płacenie Visa, Mastercard oraz PayU są czymś, co nas bardzo interesuje, na pewno nie powinniśmy zapominać, że bardzo istotne jest, by każda transakcja przebiegała bezpiecznie.

Chcesz być pewny tego, że z twojego konta nie zniknie więcej pieniędzy, niż zleciłeś? Obawiasz się o to, że dane z karty mogą wpaść w niepowołane ręce? Tego typu myśli pojawiające się w głowie to absolutnie nic nadzwyczajnego. Pragniemy jednak uspokoić, że wystarczy tylko znać kilka zasad, aby zapewnić sobie względny spokój w kwestii bezpieczeństwa transakcji finansowych.

Płacenie kartą u bukmachera a bezpieczeństwo
Płacenie kartą u bukmachera a bezpieczeństwo

Na co trzeba uważać, kiedy płaci się u bukmachera kartą płatniczą czy też za pomocą usługi PayU? Najważniejsze jest to, by każdy transfer pieniędzy przeprowadzać tylko i wyłącznie na stronach z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Łatwo poznać zaufaną stronę – przy jej adresie internetowym w pasku w przeglądarce widnieje symbol kłódki.

Bukmacher nigdy nie wymaga od gracza tego, by podawał dane karty płatniczej w innym miejscu, niż w przeznaczonym do przelewów dziale na jego stronie internetowej. Jeżeli zatem otrzymamy podejrzanego e-maila, wiadomość SMS lub coś podobnego – pod żadnym pozorem nie róbmy tego, co jest nam „zalecane”. Najczęściej chodzi o to, by „dla bezpieczeństwa” podać swoje dane, by można było je zmienić. Tym samym chcąc chronić się przed złodziejami, stajemy się ich ofiarą.

Niestety, wyłudzenia pieniędzy w internecie są obecnie na porządku dziennym i dlatego tak ważne jest to, by korzystać jedynie z metod płatności, które są doskonale znane. Visa, Mastercard oraz PayU to gwarancja udanej transakcji, o ile tylko przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Płacisz kartą u bukmachera? Pamiętaj:

  • Nikomu nie podawaj swoich danych karty płatniczej
  • Kod zabezpieczający karty, a także wszystkie widniejące na niej informacje powinny być wpisywane tylko w odpowiednie miejsca u bukmachera
  • Nie reaguj na e-maile oraz SMS-y, które sugerują, że podzielenie się danymi z karty jest konieczne
  • Pracownik bukmachera nigdy nie zażąda od ciebie podania danych karty płatniczej – telefonicznie, w wiadomości internetowej czy też e-mailowo.

Warto uspokoić tych, którzy mogą teraz czuć się nieco niepewnie. Bukmacherzy z Visa, Mastercard oraz PayU to marki godne zaufania. Dzięki korzystaniu z usług legalnych firm bukmacherskich możemy być pewni, iż nie padniemy ofiarą oszustwa, o ile tylko korzystamy z wszystkiego z zachowaniem należytej niezbędnej ostrożności.

Mastercard, Visa, PayU u bukmacherów a prowizja

Metod płatności nie brakuje, ale – niestety – cały czas korzystanie z niektórych z nich wiąże się z prowizją od transakcji. Internauci zdają sobie z tego sprawę, a szczególnie, gdy zdarza im się płacić ekspresowo za rachunki domowe itp. Czy Mastercard, Visa oraz PayU u bukmacherów to coś, z czym wiążą się jakieś opłaty prowizyjne? Dobrze jest wiedzieć więcej na ten temat.

Firmom bukmacherskim zależy na tym, by gracze wpłacali pieniądze i obstawiali, dlatego też nie uświadczymy u nich informacji o opłatach za transakcje płatnicze. Tak jest w przypadku każdej dobrej marki, która działa legalnie na terenie naszego kraju. Co więcej, można obecnie znaleźć w sieci nawet strony, gdzie jest możliwe obstawianie bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14% względem standardowej oferty.

Bukmacherzy nie pobierają prowizji za korzystanie z kart Visa oraz Mastercard, a także usługi PayU, jeśli w ogóle jest dostępna. To znakomita wiadomość, która jasno informuje o tym, iż otrzymujemy do dyspozycji w zakładach online dokładnie tyle, ile przelaliśmy na konto typerskie. Nikt z nas nie lubi ukrytych opłat, kruczków i tym podobnych. W tym przypadku o niczym takim nie może być mowy.

Najważniejsze to znalezienie dla siebie odpowiedniego portalu, w którym do dyspozycji będzie taki sposób wpłacania pieniędzy, jaki najbardziej nam odpowiada. Dobrze jest – mimo wszystko – w zanadrzu mieć do dyspozycji kilka metod, aby w przypadku awarii jednej, można było skorzystać z innej. To jednak nie jest współcześnie większy problem, gdyż trudno o stronę, która akceptowałaby tylko jeden rodzaj transferu pieniężnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 195

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x