Ale wygrana! Klient STS postawił 2 złote i zarobił prawie 260.000

Gracz STS postawił zaledwie 2 złote, a teraz cieszy się wygraną wynoszącą dokładnie 259 724,14 zł! Ten niesamowity sukces osiągnięty został dzięki 58 zakładom, które – mogłoby się wydawać – nie mogą zostać trafione co do jednego!

Ale wygrana! Klient STS postawił 2 złote i zarobił prawie 260.000
Ale wygrana! Klient STS postawił 2 złote i zarobił prawie 260.000

Pokaźna wygrana w STS – „taśma” zagrana za 2 złote!

To był dzień, który zapadnie w pamięć jednego z klientów korzystających z oferty STS. Decydując się na postawienie zaledwie 2 złotych, typer dodał do kuponu aż 58 różnych zakładów w tym Niektórzy mogliby uznać to za niemożliwe zadanie i pewnie grający również nie do końca wierzył w swój sukces – ostatecznie jednak udało mu się zainkasować ogromną wygraną i to przy postawieniu niewielkich pieniędzy!

Szczęśliwy kupon postawiony został na www.STS.pl, gdzie teraz ze specjalnym kodem promocyjnymBETONLINE” otrzymać można na start zakład bez ryzyka. Taka promocja oznacza, że można postawić pierwszy kupon i odebrać wygraną lub zwrot stawki w razie porażki!

O sukcesie klienta poinformowało oficjalne konto STS na Twitterze. Poniżej post na ten temat:

Jak widać, gracz zdecydował się postawić na pewniaki z niewielkim kursem. 58 zakładów na jednej „taśmie” to jednak wystarczająco dużo, by ostateczny kurs całkowity wyniósł aż 163967.13!

Na kuponie znalazła się wygrana Borussii Dortmund z Werderem, Realu Sociedad z Mallorcą czy Napoli z Veroną. W przypadku niektórych pojedynków szczęśliwiec zdecydował się na zastosowanie „podpórek”.

STS rejestracja z bonusem

– Zakład bez ryzyka: 100 PLN
– Bonusy od depozytów: 1500 PLN
– Bonus za zadania: 60 PLN
– Kod promocyjny: BETONLINE

sts kod promocyjny betonline

A ile wam udało się wygrać najwięcej przy postawieniu zaledwie 2 złotych? Jeżeli szukacie darmowych typów, znajdziecie je każdego dnia na naszej stronie.

5 / 5. Ocen: 195

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x