Wisła Kraków – Ruch Chorzów Typy, kursy, zakłady

Historia bezpośrednich pojedynków pomiędzy Wisłą Kraków a Ruchem Chorzów sięga aż 1927 roku! W najbliższy piątek obu tym ekipom będzie dane ponownie stanąć naprzeciw siebie. Po raz pierwszy jednak w ramach rozgrywek zaplecza piłkarskiej Ekstraklasy. Która z ekip zachowa więcej zimnej krwi i rozstrzygnie losy tej rywalizacji na swoją korzyść?

1 liga fortuna typy
Wisła Kraków – Ruch Chorzów Typy, kursy, zakłady

Wisła Kraków – Ruch Chorzów zakłady w Fuksiarz

Każdy, kto ma choćby marginalne pojęcie o polskim futbolu, ten wie zapewne doskonale, jak zaszczytne miejsca w klubowej historii tej dyscypliny zajmują ekipy Wisły Kraków oraz chorzowskiego Ruchu. Gdyby zsumować ilość mistrzostw kraju obu tych drużyn, to licznik zatrzymałby się na liczbie 27. Imponujące, prawda?

Tak się jednak składa, że ostatnie lata zarówno w wykonaniu Białej Gwiazdy, jak i Niebieskich zdecydowanie nie należą do zbyt udanych. Los skrzyżował tym razem ich drogi na drugim poziomie rozgrywkowym.

UWAGA: Legalny bukmacher Fuksiarz oferuje: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrany zakład!), Cashback bez limitu (wypłata bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Pragnienie zwycięstwa w bezpośrednim meczu będzie bez wątpienia ogromne. Nie podejmujemy się jednak zadania związanego z wytypowaniem końcowego zwycięzcy. Bardzo interesująco wygląda natomiast zakład dotyczący dorobku bramkowego każdej z drużyn. Szanse na jego pozytywne rozstrzygnięcie są całkiem spore.

Wisła Kraków - Ruch Chorzów Typy, kursy, zakłady

Wisła Kraków – Ruch Chorzów zakłady w Fortuna

Nie tylko dużo wyższa pozycja w tabeli, lecz także zdecydowanie lepsza forma dają spore nadzieje na to, że chorzowianie zdołają zwyciężyć przynajmniej jedną z połów tego meczu.

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Kurs na takie zdarzenie jest co prawda stosunkowo wysoki, aczkolwiek podopieczni Jarosława Skrobacza podczas meczów wyjazdowych radzili sobie dotychczas wyjątkowo dobrze. Sposób na ich pokonanie znalazł tylko ŁKS Łódź. Wiślacy takiej metody raczej znaleźć nie powinni. 

Wisła Kraków - Ruch Chorzów Typy, kursy, zakłady

Wisła Kraków – Ruch Chorzów zakłady w Superbet

Choć istnieje wiele czynników, które różnią Wisłę oraz Ruch, to czysto statystycznie udało nam się znaleźć wspólny mianownik łączący obie te ekipy. 

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1560 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania
Fortuna
830 PLNKOD: BETONLINE
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebety
  • 200 PLN w bonusach

Na przestrzeni dziesięciu minionych kolejek ligowych udało im się zdobyć dokładnie czternaście goli. Osiem z tych trafień padało w drugich odsłonach spotkań. 

Wiara w utrzymanie tej tendencji ma więc solidne podstawy. Widać, że po przerwie mobilizacja wśród zawodników jest nieco większa. 

Wisła Kraków - Ruch Chorzów Typy, kursy, zakłady

UWAGA: Dla stałych graczy zakładów sportowych, nowi bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje i bonusy na start. Szczegóły na stronie głównej.

5 / 5. Ocen: 5

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x