Ładowanie...

Torino - AS Roma: Typy bukmacherskie

✓ Typ trafiony Mecz zakończony — nasz typ: 2 @ 1.50 (rozliczono 14.09.2026)

Rozliczamy publicznie każdy typ — trafiony czy nie. Poniżej pełna analiza przedmeczowa w oryginalnej formie.

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

Serie A
Torino
vs
AS Roma
poniedziałek, 14 września 2026•18:30
Główny typ
2AS Roma wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 75/100.

62%
Kurs
1.50
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

Powyżej 2.5 gola
BTTS Tak

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
Torino
Prognoza
0:1
AS Roma wygra • 62%
AS Roma
Typ: AS Roma wygraSzansa: 62%Kurs główny: 1.50
Prawdopodobieństwo wyniku
Torino 16%Remis 22%AS Roma 62%

Torino - AS Roma - analiza przedmeczowa

Roma wkracza w czwartą kolejkę Serie A jako jedna z najlepiej dysponowanych drużyn w lidze, co potwierdza komplet trzech zwycięstw i bilans bramkowy 10:1. Zespół prowadzony przez Gian Piero Gasperiniego dominuje nad rywalami pod względem posiadania piłki (średnio 62%) oraz liczby strzałów celnych, oddając ich blisko osiem na mecz. W świetnej formie znajduje się Donyell Malen, a stabilna sytuacja kadrowa pozwala na rotację nawet przy drobnych urazach, takich jak ten Manu Kone. Torino, mimo ostatniego zwycięstwa nad Fiorentiną, wciąż zmaga się z problemami w defensywie, tracąc średnio 1.20 gola na mecz w ostatnich pięciu występach.

Porażki z Milanem i Sassuolo na początku sezonu pokazały, że ekipa Ignazio Abate ma trudności z utrzymaniem koncentracji w końcówkach spotkań. Dodatkowo, sygnały o absencjach Che Adamsa i Giovanniego Simeone drastycznie ograniczają siłę ognia gospodarzy, którzy i tak oddają o połowę mniej strzałów niż ich poniedziałkowy rywal. Historia bezpośrednich starć również przemawia za gośćmi, którzy wygrali osiem z ostatnich jedenastu meczów przeciwko Granacie.

Ryzykiem dla tego typu może być zmęczenie Romy po środowym występie w Lidze Mistrzów oraz fakt, że Torino na własnym stadionie potrafi grać bardzo ambitnie, co pokazało w poprzednim sezonie, remisując z rzymianami 1:1.

Dodatkowe typy na mecz

  • Powyżej 2.5 gola: Roma w trzech kolejkach zdobyła dziesięć bramek, a Torino w każdym z dotychczasowych meczów ligowych notowało wyniki 2:1 lub 1:2, co sprzyja scenariuszowi z przynajmniej trzema golami.
  • BTTS Tak: Torino strzelało bramkę w każdym z trzech meczów Serie A w tym sezonie, a Roma mimo solidnej obrony, może odczuwać skutki gry co trzy dni, co stwarza szanse dla Che Adamsa.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: AS Roma (1.50). Rynek bardzo wyraźnie ustawia tę drużynę w roli faworyta.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz Torino - AS Roma odbędzie się poniedziałek, 14 września 2026 o godzinie 18:30. Spotkanie rozgrywane jest w ramach Serie A.