Ładowanie...

RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach: Typy bukmacherskie

✓ Typ trafiony Mecz zakończony — nasz typ: 1 @ 1.57 (rozliczono 29.08.2026)

Rozliczamy publicznie każdy typ — trafiony czy nie. Poniżej pełna analiza przedmeczowa w oryginalnej formie.

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

Bundesliga
RB Lipsk
vs
Borussia Mönchengladbach
sobota, 29 sierpnia 2026•15:30
Główny typ
1RB Lipsk wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 80/100.

61%
Kurs
1.57
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

BTTS Nie

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
RB Lipsk
Prognoza
1:0
RB Lipsk wygra • 61%
Borussia Mönchengladbach
Typ: RB Lipsk wygraSzansa: 61%Kurs główny: 1.57
Prawdopodobieństwo wyniku
RB Lipsk 61%Remis 21%Borussia Mönchengladbach 18%

RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach - analiza przedmeczowa

RB Lipsk wchodzi w nowy sezon Bundesligi jako wyraźny faworyt starcia z Borussią Mönchengladbach. Przemawia za tym przede wszystkim miażdżący bilans historyczny na własnym stadionie – goście nie wygrali na Red Bull Arena ani razu w dziesięciu dotychczasowych podejściach, notując tam aż sześć porażek. Nowy szkoleniowiec gospodarzy, Martin Demichelis, błyskawicznie poukładał zespół, co potwierdziło rozbicie Eintrachtu Trier 6:0 w DFB-Pokal, gdzie bramki zdobywało sześciu różnych zawodników.

Taka wszechstronność w ataku będzie trudna do powstrzymania dla defensywy Gladbach, która w ubiegłym sezonie Bundesligi straciła aż 47 goli. Goście z kolei fatalnie radzą sobie w delegacjach; ich seria jedenastu wyjazdowych meczów bez wygranej w lidze (w tym siedem porażek) sugeruje, że mają ogromny problem z punktowaniem poza własnym obiektem. Choć Lipsk stracił Yana Diomande, ich potencjał ofensywny pozostaje na poziomie top 4 ligi, podczas gdy Gladbach w poprzedniej kampanii zdobyło aż o 13 bramek mniej niż rok wcześniej.

Ryzykiem dla tego typu jest absencja Christopha Baumgartnera oraz fakt, że Eugen Polanski ustabilizował defensywę gości, co poskutkowało serią czystych kont w ostatnich meczach, w tym w pucharowym starciu z Schott Mainz.

Dodatkowe typy na mecz

  • BTTS Nie: Borussia Mönchengladbach nie potrafiła zdobyć bramki w pięciu z ostatnich jedenastu wyjazdowych meczów Bundesligi, a Lipsk w końcówce poprzedniego sezonu u siebie zachowywał czyste konta w starciach z wymagającymi rywalami.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: RB Lipsk (1.57). Rynek daje tej stronie wyraźną przewagę.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach odbędzie się sobota, 29 sierpnia 2026 o godzinie 15:30. Spotkanie rozgrywane jest w ramach Bundesliga.