Ładowanie...

Nashville SC - Minnesota United: Typy bukmacherskie

Archiwalna analiza. Typ i kurs pochodzą z zapisu przy publikacji.

MLS
Nashville SC
vs
Minnesota United
niedziela, 8 marca 2026
Główny typ
1Nashville SC wygra
Szanse wg kursów

Ocena autora: 72/100.

59%
Kurs
1.56
STS

STS — legalny bukmacher

Oferta może zmienić się przed pierwszym gwizdkiem.

Zobacz ofertęReklama • 18+ • Graj odpowiedzialnie

Dodatkowe typy

BTTS Tak
Powyżej 2.5 gola

Prognoza i szanse wg kursów

Wg kursów bukmacherskich
Nashville SC
Prognoza
1:0
Nashville SC wygra • 59%
Minnesota United
Typ: Nashville SC wygraSzansa: 59%Kurs główny: 1.56
Prawdopodobieństwo wyniku
Nashville SC 59%Remis 22%Minnesota United 19%

Nashville SC - Minnesota United - analiza przedmeczowa

Mecz na GEODIS Park zapowiada się jako starcie dwóch odmiennych filozofii i aktualnych dyspozycji. Nashville SC przystępuje do tego spotkania w roli faworyta, co potwierdzają nie tylko kursy, ale przede wszystkim ich solidna postawa na własnym obiekcie. W ostatnich pięciu ligowych występach gospodarze zanotowali trzy zwycięstwa i dwie porażki, co pokazuje, że potrafią seryjnie punktować, choć brakuje im jeszcze pełnej stabilizacji.

Kluczowym czynnikiem przemawiającym za Nashville jest ich intensywność w grze u siebie oraz umiejętność narzucania tempa od pierwszych minut. Z kolei Minnesota United przyjeżdża z serią meczów bez porażki – w ostatnich pięciu starciach trzykrotnie remisowali i dwa razy wygrywali. Choć ich forma wydaje się stabilniejsza, to często mają problem z domykaniem meczów na wyjazdach, co przy agresywnym stylu Nashville może okazać się decydujące.

Gospodarze są zmotywowani, by piąć się w górę tabeli Konferencji Wschodniej i wykorzystać atut własnego boiska przeciwko rywalowi z Zachodu. Spodziewamy się, że Nashville zdominuje środek pola i dzięki większej determinacji w ofensywie zdoła przełamać defensywę gości, inkasując komplet punktów w tym prestiżowym starciu MLS.

Dodatkowe typy na mecz

  • BTTS Tak: Obie drużyny regularnie trafiają do siatki w ostatnich tygodniach, a Minnesota United w swoich wyjazdowych meczach często idzie na wymianę ciosów. Nashville u siebie rzadko zachowuje czyste konto przeciwko solidnym rywalom, co czyni opcję goli z obu stron bardzo prawdopodobną.
  • Powyżej 2.5 gola: Biorąc pod uwagę ofensywne nastawienie Nashville i fakt, że Minnesota potrafi skutecznie kontratakować, linia 2.5 bramki powinna zostać przekroczona. Statystyki ostatnich spotkań obu ekip sugerują otwarte widowisko z dużą liczbą sytuacji podbramkowych.

Czy kursy pasują do tego, co widać na boisku?

Sygnały mieszane
Rynek

Najniższy kurs: Nashville SC (1.56). Rynek daje tej stronie wyraźną przewagę.

Forma

Brak wystarczającej próbki ostatnich meczów, żeby uczciwie porównać formę obu drużyn.

H2H

Brak istotnej próbki H2H dla mocnego wniosku.

Redakcja Sport1.pl

Typy bukmacherskie

Typ powstaje na podstawie statystyk meczu, formy drużyn i kursów bukmacherów. AI pomaga w analizie, redakcja czuwa nad publikacją.

44%
Skuteczność
632
Rozliczonych typów
280
Trafionych

Wynik redakcji z rozliczonych typów (ostatnie 180 dni).

Zobacz typy dnia →

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Najczęściej zadawane pytania

Mecz Nashville SC - Minnesota United odbędzie się niedziela, 8 marca 2026. Spotkanie rozgrywane jest w ramach MLS.