TVP pokaże oba mecze Legii z AEK Larnaka

Maksymilian KotowskiMaksymilian Kotowski
4 sierpnia 2025 14:38
TVP pokaże oba mecze Legii z AEK Larnaka

Telewizja Polska poinformowała, że będzie transmitować oba spotkania Legii Warszawa z AEK Larnaka w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.

Gdzie oglądać mecze Legii z AEK Larnaka?

Telewizja Polska rozwiała wątpliwości kibiców Legii Warszawa – fani stołecznego klubu będą mogli obejrzeć na żywo oba spotkania z AEK Larnaka w ramach III rundy eliminacji Ligi Europy UEFA. Publiczny nadawca oficjalnie potwierdził, że transmisje zaplanowano zarówno w klasycznej telewizji, jak i w kanałach online.

To ważna informacja dla sympatyków „Wojskowych”, którzy jeszcze do niedawna nie mieli pewności, czy spotkanie wyjazdowe z cypryjskim zespołem trafi do ramówki. Teraz wszystko jest jasne – kibice obejrzą pełny dwumecz bez dodatkowych opłat.

Spotkania pojawią się na antenie TVP 2 oraz TVP Sport. Równolegle dostępna będzie transmisja w internecie – na platformie TVPSPORT.PL, a także w aplikacji mobilnej i na telewizorach Smart TV.

Pierwsze starcie z AEK Larnaka zostanie rozegrane w czwartek 7 sierpnia. Mecz odbędzie się na Cyprze, a więc na trudnym i gorącym terenie. Rewanż zaplanowano na tydzień później, 14 sierpnia, na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.

Legia Warszawa bardzo solidnie prezentuje się w tej edycji eliminacji Ligi Europy. W pierwszej rundzie wyeliminowała FK Aktobe, wygrywając oba mecze po 1:0. W drugiej rundzie przyszło jej się mierzyć z Banikiem Ostrawa – po emocjonującym remisie 2:2 w Czechach, warszawianie zapewnili sobie awans zwycięstwem 2:1 w rewanżu. Teraz poprzeczka idzie wyraźnie w górę, bo AEK Larnaka to zespół mający doświadczenie w europejskich pucharach, który wyeliminował niedawno słoweńskie NK Celje.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!