Samobój Benzemy w meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów! [WIDEO]

Maksymilian KotowskiMaksymilian Kotowski
23 lutego 2024 09:01
Samobój Benzemy w meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów! [WIDEO]

Karim Benzema swojego ostatniego meczu w Azjatyckiej Lidze Mistrzów nie będzie wspominał najlepiej. Znany francuski napastnik wpisał się na listę strzelców, ale jako zdobywca samobója. ZOBACZ WIDEO!

Samobój Benzemy w meczu z Navbahorem

W spotkaniu przeciwko uzbeckiemu zespołowi Navbahor, Benzema zdobył gola samobójczego. Był to kolejny raz, kiedy francuski napastnik wpakował piłkę do własnej bramki w barwach Al Ittihad.

"Karim Benzema jest znanym piłkarzem, ale ostatnio nie ma szczęścia do strzeleckich akcji. Wcześniej zdobył gola samobójczego w innej sytuacji" - powiedział trener Al Ittihad.

Na szczęście dla Benzemy, jego drużyna zdołała odrobić straty i wygrać mecz. Sam Benzema udzielił asysty przy bramce wyrównującej. W ćwierćfinale Al Ittihad zmierzy się z Al Hilal, liderem saudyjskiej ligi, a jednocześnie faworytem do zdobycia mistrzostwa kraju i kontynentu. Jeśli obie drużyny awansują, to Benzema i Cristiano Ronaldo zmierzą się ze sobą w półfinale.

Benzema w Arabii Saudyjskiej - na razie zostaje

Karim Benzema dołączył do Al Ittihad w Arabii Saudyjskiej w zeszłym roku. Od tamtej pory zdobył 12 goli i zaliczył 6 asyst w 22 występach. Jednak nie wszystko układało się po myśli francuskiego napastnika. W styczniu miał on trudności w relacjach z trenerem drużyny. Ignorował on okres przygotowawczy przed sezonem, nie pojawiając się na treningach przez 6 dni. Pojawiły się nawet plotki o możliwym odejściu z klubu.

Wydaje się jednak, że w chwili obecnej temat przejścia Benzemy do innego klubu nie jest aktualny. Można spodziewać się, że zmieni się to dopiero po sezonie.

Zobaczcie już teraz, jak Benzema trafił samobója w swoim ostatnim występie w Azjatyckiej Lidze Mistrzów:

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!