Piłkarze nie poddali się kwarantannie. Służby przerwały mecz Brazylia – Argentyna [VIDEO]

Piłkarze nie poddali się kwarantannie. Służby przerwały mecz Brazylia - Argentyna [VIDEO]
Piłkarze nie poddali się kwarantannie. Służby przerwały mecz Brazylia – Argentyna [VIDEO]

Służby w Brazylii przerwały hitowe starcie między zespołem Brazylii a Argentyny w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022. Wszystko przez to, że w meczu występowali zawodnicy, którzy powinni podać się kwarantannie po przekroczeniu granicy.

Według najnowszych ustaleń, przedstawiciele reprezentacji Argentyny nie podali odpowiednim służbom informacji o tym, że niektórzy zawodnicy w ostatnim czasie przebywali na terenie Wielkiej Brytanii. Zgodnie z przepisami obowiązującymi aktualnie przepisami, tacy piłkarze powinni poddać się kwarantannie, a ostatecznie tego nie zrobili i brali udział w spotkaniu Brazylia – Argentyna w ramach eliminacji do MŚ 2022 w Katarze.

Dziennikarze w Ameryce Południowej, powołując się na różne źródła, informują, że argentyńscy piłkarze byli świadomi tego, w jakiej sytuacji się znajdują. Mimo to, postanowili zaryzykować i jednocześnie liczyli na to, że brazylijskie służby nie podejmą wobec nich żadnych działań w trakcie spotkania, co mogłoby wywołać spory skandal na skalę światową.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy mecz będzie mógł się odbyć i jak do całej sytuacji odniosą się odpowiednie federacje. Na pewno w najbliższym czasie możemy spodziewać się stosownych oświadczeń. Nie jest też wykluczone, że Brazylii zostanie przyznany walkower.

Wideo z całego zajścia można obejrzeć TUTAJ:

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Piłkarze nie poddali się kwarantannie. Służby przerwały mecz Brazylia – Argentyna [VIDEO]

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P