Paul Pogba stracił ogromne pieniądze. Nie uwierzysz, ile teraz zarabia!

Paul Pogba obecnie nie może liczyć na ogromną pensję, jaka jeszcze do niedawna trafiała na jego konto bankowe. Obecnie zawodnik inkasuje w Juventusie zaledwie 2000 euro miesięcznie! Dlaczego?

Paul Pogba stracił ogromne pieniądze. Nie uwierzysz, ile teraz zarabia!
Paul Pogba stracił ogromne pieniądze. Nie uwierzysz, ile teraz zarabia!

Pogba zarabia teraz 2000 euro miesięcznie. Dlaczego?

Paul Pogba, który już wcześniej był zawieszony za wysokie poziomy testosteronu, ponownie nie zdał testu antydopingowego po meczu Serie A z Udinese 20 sierpnia, a tym samym nadal pozostaje zawodnikiem zawieszonym w rozgrywkach.

Według informacji Goal, Juventus obniżył pensję Francuza do 2000 € miesięcznie. W przypadku zawieszenia jakiego zawodnika kluby mogą płacić im minimalną pensję ustaloną w umowie zbiorowej z Włoskim Stowarzyszeniem Piłkarzy.

FAME Reborn: Zakład bez ryzyka w Betclic!
FAME Reborn: Zakład bez ryzyka w Betclic!

Oryginalny kontrakt Pogby z Juventusem – ważny do 2026 roku – przewiduje zarobki w wysokości niemal 10,48 miliona euro rocznie, ale teraz zostaną one zredukowane do 42 177 euro brutto rocznie.

Obecnie zawodnik jest zawieszony na czas nieokreślony, ale jego sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Jeżeli zostanie uznany winnym popełnienia przestępstwa związanego z dopingiem, może mu grozić długotrwała dyskwalifikacja, a jego kontrakt może zostać rozwiązany w wyniku rozprawy sportowej.

Koniec kariery Paula Pogby?

Paul Pogba, urodzony 15 marca 1993 roku we Francji, zawsze uważany był za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy swojego pokolenia. Jego potencjał zauważono już w młodym wieku, a w 2009 roku dołączył do akademii młodzieżowej Manchesteru United. Szybko zwrócił na siebie uwagę swoimi umiejętnościami i w wieku 19 lat zadebiutował w pierwszym zespole.

Po trzech udanych sezonach w Manchesterze United, Pogba przeniósł się do włoskiej drużyny Juventus w 2012 roku. Tam stał się jednym z kluczowych graczy, przyczyniając się do zdobycia czterech kolejnych tytułów mistrza Włoch.

W Superbet bonus 3754 PLN

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce Superbet oferuje nowym graczom najwyższy bonus 3754 PLN. Bonus z kodem promocyjnym BETONLINE.

Superbet oceny graczy - czy to dobry bukmacher?

W 2016 roku Pogba powrócił do Manchesteru United za rekordowe 105 milionów euro, stając się tym samym najdroższym piłkarzem na świecie. To było ogromne wyróżnienie dla Francuza, ale również wiązało się z dużymi oczekiwaniami. Niestety, pomimo swojego talentu, Pogba często był krytykowany za brak stabilności i nierówną formę. Często tylko błyszczał na boisku, a innym razem znikał w cieniu. Był również obiektem kontrowersji, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Kontrowersje związane z dopingiem to temat, który przyniósł Pogbie najwięcej negatywnego rozgłosu w ostatnich latach. Już w 2016 roku został zawieszony na 30 dni po pozytywnym wyniku testu na obecność testosteronu. Wówczas francuski pomocnik tłumaczył, że wynik był wynikiem przypadkowego spożycia zanieczyszczonej próbki.

Teraz, po kolejnym pozytywnym teście antydopingowym, sytuacja Pogby jest znacznie poważniejsza. Jeśli zostanie uznany winnym, może mu grozić długotrwała dyskwalifikacja, a jego kariera może być poważnie zagrożona.

4.9 / 5. Ocen: 104

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x