Igrzyska Europejskie 2023: Medale Polaków i klasyfikacja medalowa

W niedzielę 2 lipca dobiegły końca III Igrzyska Europejskie! Największa w 2023 roku międzynarodowa impreza multidyscyplinarna, której gospodarzem był Kraków i Małopolska, była okazją do medalowych żniw dla reprezentacji Polski. W tym artykule znajdziesz informacje o wszystkich medalach wywalczonych przez Biało-Czerwonych. Sam konkret bez zbędnego lania wody. [Artykuł aktualizowany: 02.07.2023, 18:40]

Ile medali zdobyła Polska na Igrzyska Europejskich 2023? (Fot.: @eg2023pl on Twitter)

Polscy medaliści Igrzysk Europejskich Kraków 2023

Właśnie tutaj znajdziesz informacje o wszystkich medalowych sukcesach reprezentantów Polski podczas III Igrzysk Europejskich 2023. Zapraszamy do lektury.

Dzień 11 (02.07.2023)

Klaudia Zwolińska z drugim medalem w kajakarstwie

Po srebrze w kajakarstwie górskim, w niedzielę Klaudia Zwolińska wywalczyła medal w slalomie. Polka atakowała z dziewiątego miejsca po półfinale i dała się wyprzedzić tylko jednej rywalce, Niemce Elenie Lilik. To pierwszy krążek dla Polski w ostatnim dniu III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 i łącznie 48. medal podczas całej imprezy.

Duszak i Pokwap z brązowym medalem w teqballu

Adrian Duszak i Marek Pokwap wywalczyli w Krakowie brązowy medal w deblu podczas turnieju teqballa rozgrywanego w ramach IE 2023. W meczu o miejsce na najniższym stopniu podium wygrali z Rumunami Aporem Gyoergydeakiem i Szabolcsem Ilyesem 2:1 (12:1, 8:12, 12:10). To 49. medal krakowskich igrzysk dla Polski, więc mamy już pewność, że będzie ich co najmniej pięćdziesiąt, bo w godzinach popołudniowych jeden z naszych kickbokserów powalczy o złoto.

Robert Krasoń ze złotem na zakończenie igrzysk

Robert Krasoń ostatniego dnia III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 wywalczył krążek z najcenniejszego kruszcu. Polski kickbokser w finale formuły full contact pokonał Hiszpana Mohammeda Hamdi Hajjiego. Złoty medal Krasonia jest 50. i zarazem ostatnim dla Polski podczas tegorocznej edycji igrzysk europejskich.

Dzień 10 (01.07.2023)

Polscy kickbokserzy z brązowymi medalami igrzysk

Mamy kolejne medale dla Polski podczas Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 i to od razu cztery! Wszystkie brązowe. Ich autorami kickbokserzy. Oskar Sobański przegrał z Włochem Damiano Tramontaną w półfinale full contact w kategorii do 63,5 kilogramów i tym samym wywalczył brązowy medal. Jego los podzielili też Jakub Pokusa, który przegrał z Gruzinem Lukiem Shoniyą w kategorii do 75 kilogramów, oraz Kinga Szlachcic, która przegrała rywalizację w kategorii do 60 kilogramów z Irlandką Amy Wall, a także Karolina Juja, która musiała uznać wyższość Niemki Aline Sodjinou w kategorii do 70 kilogramów. Piąty medal dla Biało-Czerwonych wywalczył też Robert Krasoń, ale jeszcze nie wiadomo jaki, bo zawodnik awansował do finału (kategoria do 80 kilogramów).

Klaudia Zwolińska ze srebrem w kajakarstwie górskim

Jest 45. medal dla Polski podczas IE Kraków-Małopolska 2023. Srebro w kajakarstwie górskim (K1) wywalczyła Klaudia Zwolińska.

Bartnicka i Kamińska z brązowym medalem w teqballu

Alicja Bartnicka i Ewa Kamińska w mecz u o brązowy medal w teqballu pokonały dwóch setach francuski duet i tym samym wywalczyły 46. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 dla Polski.

Dawid Kubacki ze złotem w Igrzyskach Europejskich 2023

Dawid Kubacki został złotym medalistą III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023! Najlepszy obecnie polski skoczek wygrał rywalizację na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Pierwsze miejsce dały mu skoki na odległość 139 i 134,5 metra.

Dzień 9 (30.06.2023)

Bartnicka i Pokwap z medalem w teqballu

Mamy pierwszy krążek Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w dziewiątym dniu imprezy. Brązowy medal dla Polski w teqballu wywalczyła para Alicja Bartnicka – Marek Pokwap. To 38. podium Biało-Czerwonych podczas europejskich igrzysk.

Bereźnicki z brązem w boskie

Mateusz Bereźnicki zdobył dla Polski 39. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023! Nasz reprezentant zajął trzecie miejsce w turnieju bokserskim kategorii do 92 kilogramów.

Elżbieta Wójcik z brązowym medalem w boksie

Jest trzeci dziś brązowy medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 dla Polski! Zdobyła go w boksie pięściarka Elżbieta Wójcik w kategorii do 75 kilogramów. To już czterdziesty krążek Biało-Czerwonych!!!

Dzień 8 (29.06.2023)

Kajakarze ze srebrem w drużynie

Już 36. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 dla Polski wywalczyła drużyna kajakarzy slalomowych: Mateusz Polaczyk, Michał Pasiut, Dariusz Popiela.

Duszak wicemistrzem w teqballu

Adrian Duszak zdobył srebrny medal w teqballu podczas III Igrzysk Europejskich. To już nasz 37. medal na imprezie organizowanej w południowych województwach naszego kraju.

Dzień 7 (28.06.2023)

Polki ze srebrem w strzelectwie drużynowym

Pierwszy dziś i już 35. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 dla Polski wywalczyła drużyna pań w konkurencji pistolet szybkostrzelny 25 m w składzie: Klaudia Breś, Julita Borek, Joanna Wawrzonowska. Biało-Czerwone rywalizację zakończyły na drugiej pozycji.

Dzień 6 (27.06.2023)

Oskar Siegert ze srebrem w muaythai

Oskar Siegert zdobył srebrny medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w muaythai (-67 kg). Pierwszy dla Polski we wtorek 27 czerwca. W finałowej walce reprezentant Biało-Czerwonych musiał uznać wyższość Igora Liubczenki z Ukrainy.

Roksana Dargiel srebrną medalistką IE Kraków-Małopolska 2023

Również Roksana Dargiel musiała uznać wyższość swojej finałowej rywalki i zdobyła srebrny medal podczas III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Polka w walce o złoto w kategorii do 51 kilogramów turnieju mauythai nie sprostała Gulistan Turan z Turcji.

Martyna Kierczyńska ze złotem w muaythai

Mamy pierwsze złoto dla Polski we wtorek 27 czerwca! Martyna Kierczyńska wywalczyła złoty medal w boksie tajskim (kategoria do 54 kg), pokonując na punkty Axanę Depypere z Belgii. Polka zdominowała rywalkę, wygrywając jednogłośnie na punkty (30:27, 29:27, 30:27).

Rugbistki ze srebrnym rywalem

34. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 dla Polski wywalczyła drużyna kobiet w rugby 7-osobowym, która w finale turnieju zgodnie z przewidywaniami ekspertów wysoko przegrała z Brytyjkami (0:33).

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

Dzień 5 (26.06.2023)

Kochańska ze srebrem w strzelectwie

Natalia Kochańska zdobywa dla Polski 25. medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023!!! Polka specjalizująca się w strzelectwie sportowym stanęła na drugim stopniu podium w konkurencji – karabin 50 m 3 pozycje.

Swatowska-Wenglarczyk srebrną medalistką IE 2023

Szpadzistka Martyna Swatowska-Wenglarczyk zdobyła dla Polski 26. medal Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Po zaciętym boju Polka niestety przegrała w finale z Ukrainką Dżoan Bedurą (12:15) i tym samym ostatecznie zdobyła srebrny medal.

Siess mistrzem Igrzysk europejskich

Jest kolejne złoto Biało-Czerwonych podczas III Igrzysk Europejskich rozgrywanych w Polsce! W turnieju florecistów najlepszy okazał się Michał Siess, syn polskiego brązowego medalisty olimpijskiego z Barcelony 1992 Cezarego Siessa. Polak w boju o złoto pokonał Duńczyka Jonasa Winterberga-Poulsena w stosunku 15:13.

Kowalczuk wicemistrzynią igrzysk w taekwondo

Poniedziałkowe zmagania podczas Igrzysk Europejskich 2023, które odbywają się w południowych województwach naszego kraju, zakończyły się kolejnym miłym akcentem. Aleksandra Kowalczuk po ambitnej walce w finale z Turczynką Nafią Kus z Turcji zdobyła srebrny medal w taekwondo (kategoria +73 kg).

Rajewski i Filec z brązowymi medalami w boksie tajskim

W poniedziałek toczyły się również kluczowe pojedynki w muai-thai. W kategorii do 71 kilogramów Jakub Rajewski przegrał w półfinale z Goncalo Da Costą, a Dominik Filec nie sprostał Astridowi Grentsowiw w 1/2 finału w kategorii do 60 kg. Tym samym obaj Polacy wywalczyli brązowe medale Igrzysk Europejskich 2023. Medale nr 29 i 30 dla Polski.

Dzień 4 (25.06.2023)

Komański wicemistrzem w biegu na 200 metrów

Albert Komański z czasem 20.50 sekundy zajął drugie miejsce w biegu na 200 metrów podczas Drużynowych Mistrzostw Europy na Stadionie Śląskim w Chorzowie i tym samym wywalczył srebrny medal Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. To pierwszy krążek Biało-Czerwonych wywalczony w niedzielę 25 czerwca i dziewiętnasty sumarycznie.

Kobielski z brązem w skoku wzwyż

Norbert Kobielski zakończył konkurs skoku wzwyż podczas DME 2023 drugim strąceniem na wysokości 2.29 metra, które było jego czwartym podczas całych zawodów, i z wynikiem 2.26 m wywalczył brąz Igrzysk Europejskich 2023! To już dwudziesty medal dla Polski!!!

Sztafeta mieszana 4×400 metrów ze srebrnymi medalami

W ostatniej konkurencji Drużynowych Mistrzostw Europy 2023 sztafeta mieszana 4 x 400 metrów – Maks Szwed, Anna Kiełbasińska, Igor Bogaczyński i Natalia Kaczmarek – uzyskała 3:12.87, czyli drugi czas dnia i tym samym zdobyła srebro III Igrzysk Europejskich, ustępując tylko biegnącym we wcześniejszej serii Czechom. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie kapitalna postawa Natalii Kaczmarek na ostatniej zmianie, która z szóstego miejsca wyprzedziła wszystkie rywalki.

Walczyk-Klimaszyk ze złotem we florecie

Julia Walczyk-Klimaszyk wywalczyła złoty medal Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 we florecie! Polka w wielkim finale pokonała Węgierkę Florę Paaztor w stosunku 15:10.

Kaczkowski ze srebrem w szabli

Swojego reprezentanta mieliśmy również w finale szabli mężczyzn. Znalazł się w nim Krzysztof Kaczkowski, ale on niestety musiał uznać wyższość Gruzina Sandro Bazadze, przegrywając finałowy bój 13:15. Tym samym na szyi Polaka pojawił się srebrny krążek.

Polscy lekkoatleci ze srebrem Igrzysk Europejskich 2023

Jak poinformował w poniedziałek rano Polski Komitet Olimpijski (PKOl), 24. medal dla Polski podczas III IE Kraków-Małopolska 2023 zdobyła dla naszego kraju reprezentacja lekkoatletów, co jest dla wszystkich sporym zaskoczeniem, bo praktycznie wszyscy byli przekonani, że medale igrzysk europejskich są przydzielane tylko za poszczególne starty, a nie również za klasyfikację generalną Drużynowych Mistrzostw Europy 2023.

Dzień 3 (24.06.2023)

Szczerbińska i Kitewski ze srebrem w kanadyjkowym mikście

Jest pierwszy medal dla Polski podczas trzeciego dnia Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023! Kajakarze Sylwia Szczerbińska i Aleksander Kitewski wywalczyli srebrny medal w rywalizacji kanadyjkowych mikstów na dystansie 500 metrów.

Nowicki złotym medalistą w rzucie młotem

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów i komentatorów, Wojciech Nowicki dzięki próbie na odległość 79.61 metra wygrał konkurs rzutu młotem podczas tegorocznej odsłony Drużynowych Mistrzostw Europy i tym samym sięgnął też po złoto IE.

Skrzyszowska ze złotem na 100 metrów przez płotki

Pia Skrzyszowska z czasem 12.77 sekundy wygrała bieg na 100 metrów przez płotki podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2023 i poza 16 punktami dla Polski wywalczyła również złoty medal III Igrzysk Europejskich. Już ósmy dla naszego kraju.

Stankiewicz, Piotrowska i Kochańska z brązowymi medalami

Piąty brąz dla Polski podczas III Igrzysk Europejskich 2023 wywalczyły polskie strzelczynie w konkurencji karabin pneumatyczny 10 metrów w składzie: Aneta Stankiewicz, Julia Piotrowska, Natalia Kochańska. To już szesnasty krążek dla naszej reprezentacji.

Polskie sprinterki ze srebrnym medalem

Polska sztafeta 4×100 metrów kobiet wywalczyła srebrny medal Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Biało-Czerwone wystartowały w składzie: Marika Popowicz-Drapała, Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda.

Polscy koszykarze z brązowym medalem

W meczu o trzecie miejsce turnieju w koszykówce 3×3 reprezentacja Polski pokonała drużynę narodową Niemiec w stosunku 21:18 i tym samym sięgnęła po brązowy medal Igrzysk Olimpijskich 2023.

Superbet TV darmowe transmisje meczów online
Superbet TV darmowe transmisje meczów online

Dzień 2 (23.06.2023)

Naja i Puławska z drugim złotem na Igrzyskach Europejskich

Mamy pierwsze złoto dla Polski podczas drugiego dnia rywalizacji na III Igrzyskach Europejskich! Kajakarki Karolina Naja i Anna Puławska najlepsze w finale sprintu K2 (500 metrów). To drugie złote krążki tych zawodniczek na IE Kraków-Małopolska 2023. W czwartek nasze „Atomówki” wygrały wyścig „czwórek”.

Dorota Borowska złotą medalistką IE Kraków – Małopolska 2023

Kanadyjkarka Dorota Borowska wywalczyła dla Polski już piąty złoty medal Igrzysk Europejskich 2023. Polka triumfowała w wyścigu na dystansie 200 metrów. To trzeci złoty krążek dla Biało-Czerwonych wyłowiony z wody.

Michał Bąbos brązowym medalistą w karate kumite

Karateka Michał Bąbos (kumite, kategoria do 84 kilogramów) zdobył brązowy medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023! To dziewiąty medal dla Biało-Czerwonych.

Natalia Kaczmarek ze srebrnym medalem na 400 metrów

Natalia Kaczmarek podczas Drużynowych Mistrzostw Europy uzyskała 50.34 sekundy w biegu na 400 metrów. To drugi rezultat w całej stawce, a to oznacza, że Polka zdobyła tym samym srebro Igrzysk Europejskich. To pierwszy krążek polskich lekkoatletów na tej imprezie i dziesiąty medal naszej reprezentacji w IE 2023.

Ewa Swoboda ze złotem na 100 metrów

Ewa Swoboda wynikiem 11.09 sekundy, który jest nowym rekordem Drużynowych Mistrzostw Europy, wygrała rywalizację w biegu na 100 metrów i tym samym wywalczyła szósty złoty medal Igrzysk Europejskich 2023 dla Polski!!!

Marcin Dzieński brązowym medalistą we wspinaczce

Marcin Dzieński poszedł w ślady Natalii Kałuckiej i Aleksandry Mirosław, zdobywając medal III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 w rywalizacji wspinaczkowej. Polak stanął na najniższym stopniu podium we wspinaczce na czas.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Dzień 1 (22.06.2023)

Zezula i Kitewski z brązem kanadyjkowych dwójek

Już pierwszy czwartkowy finał rywalizacji na torze kajakowym na zalewie Kryspinów dostarczył nam powodów do radości. Po pierwsze złoto w tegorocznej edycji Igrzysk Europejskich sięgnęli co prawda Włosi Carlo Tacchini i Gabriele Casadei, ale na podium znalazło się również miejsca dla Polaków, Normana Zezuli i Aleksandra Kitewskiego, którzy do ostatnich metrów walczyli o srebro z Cayetano Garcią i Pablo Martinezem, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Hiszpanów.

Naja, Puławska, Putto i Kąkol z pierwszym złotem dla Polski

Polskie „Atomówki”, jak nazywane są podopieczne Tomasza Kryka, były murowanymi faworytkami do zwycięstwa w wyścigu kobiecych „czwórek” i ze swojej roli wywiązały się wzorowo, zdobywając dla naszego kraju pierwsze złoto III Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023. Karolina Naja, Anna Puławska, Dominika Putto i Adrianna Kąkol nie dały najmniejszych szans przeciwniczkom, potwierdzając swoją dominację nad resztą stawki.

Klaudia Breś mistrzynią w strzelectwie

Na medalach polskich kajakarek i kajakarzy w czwartek się nie skończyło. Po drugi złoty medal dla Polski podczas IE Kraków-Małopolska 2023 sięgnęła Klaudia Breś, która wygrała rywalizację w pistolecie pneumatycznym (10 metrów). Polka w eliminacjach uzyskała 579 punktów, co dało jej drugie miejsce. W finale okazała się jednak lepsza od Francuzki Camille Jedrzejewski (17:13) i tym samym mogła wskoczyć na najwyższy stopień podium!

Miłosz Sabiecki z brązowym krążkiem

Karateka Miłosz Sabiecki czwartym polskim medalistą Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Reprezentant Biało-Czerwonych w walce o finał uległ Turalowi Aghalarzadzie w stosunku 3:4 i tym samym wywalczył brązowy medal w karate kumite (kategoria do 67 kg). Na drodze do strefy medalowej nasz zawodnik wygrał dwie z trzech walk.

Kałucka i Mirosław z medalami we wspinaczce na czas

Pierwszy dzień Igrzysk Europejskich Kraków – Małopolska 2023 reprezentacja Polski zakończyła z sześcioma medalami. Dwa ostatnie zdobyły Natalia Kałucka i Aleksandra Mirosław we wspinaczce sportowej na czas. W finale Mirosław, która jest rekordzistką świata, sensacyjnie przegrała bezpośredni pojedynek z Kałucką. Koniec końców dwa najcenniejsze krążki pozostały jednak w Biało-Czerwonej rodzinie.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Medale Polaków na Igrzyskach Europejskich 2023

Złote:

 • 1. K.Naja, D.Putto, A.Kąkol, A.Puławska (kajakarstwo, K4 – 500 metrów)
 • 2. K.Breś (strzelectwo, pistolet pneumatyczny – 10 metrów)
 • 3. N.Kałucka (wspinaczka sportowa, wspinanie na czas)
 • 4. K.Naja, A.Puławska (kajakarstwo, K2 – 500 metrów)
 • 5. D.Borowska (kajakarstwo, C1 – 200 metrów)
 • 6. E.Swoboda (lekkoatletyka, 100 metrów)
 • 7. W.Nowicki (lekkoatletyka, rzut młotem)
 • 8. P.Skrzyszowska (lekkoatletyka, 100 metrów przez płotki)
 • 9. J.Walczyk-Klimaszyk (szermierka, floret)
 • 10. M.Siess (szermierka, floret)
 • 11. M.Kierczyńska (muaythai, kategoria do 54 kilogramów)
 • 12. D.Kubacki (skoki narciarskie, duża skocznia)
 • 13. R.Krasoń (kickboxing, kategoria do 80 kilogramów)

Srebrne:

 • 1. A.Mirosław (wspinaczka sportowa, wspinanie na czas)
 • 2. N.Kaczmarek (lekkoatletyka, 400 metrów)
 • 3. S.Szczerbińska, A.Kitewski (kajakarstwo, C2 mikst – 500 metrów)
 • 4. M.Popowicz-Drapała, M.Romaszko, M.Stefanowicz, E.Swoboda (lekkoatletyka, 4×100 metrów)
 • 5. A.Komański (lekkoatletyka, 200 metrów)
 • 6. M.Szwed, A.Kiełbasińska, I.Bogaczyński, N.Kaczmarek (lekkoatletyka, mix 4×400 metrów)
 • 7. K.Kaczkowski (szermierka, szabla)
 • 8. Lekkoatleci (lekkoatletyka, drużynowo)
 • 9. N.Kochańska (strzelectwo sportowe, karabin 50 m 3 pozycje)
 • 10. M.Swatowska-Wenglarczyk (szermierka, szpada)
 • 11. A.Kowalczuk (taekwondo, kategoria 73+ kilograma)
 • 12. O.Siegert (muaythai, kategoria do 67 kilogramów)
 • 13. R.Dargiel (muaythai, kategoria do 51 kilogramów)
 • 14. Rugbistki (rugby 7)
 • 15. K.Breś, J.Borek, J.Wawrzonowska (strzelectwo, drużynowo – pistolet szybkostrzelny 25 metrów)
 • 16. M.Polaczyk, M.Pasiut, D.Popiela (kajakarstwo slalomowe, drużynowo)
 • 17. A.Duszak (teqball)
 • 18. K.Zwolińska (kajakarstwo górskie, K1)
 • 19. K.Zwolińska (kajakarstwo slalomowe, K1)

Brązowe:

 • 1. N.Zezula, A.Kitewski (kajakarstwo, C2 – 500 metrów)
 • 2. M.Sabiecki (karate, kumite – kategoria do 67 kilogramów)
 • 3. M.Bąbos (karate, kumite – kategoria do 84 kg)
 • 4. M.Dzieński (wspinaczka, wspinanie na czas)
 • 5. A.Stankiewicz, J.Piotrowska, N.Kochańska (strzelectwo, pistolet pneumatyczny – 10 metrów)
 • 6. A.Bogucki, M.Szlachetka, Sz.Rduch, i P.Zamojski (koszykówka, 3×3)
 • 7. N.Kobielski (lekkoatletyka, skok wzwyż)
 • 8. J.Rajewski (muay-thai, kategoria do 71 kilogramów)
 • 9. D.Filec (muay-thai, kategoria do 60 kilogramów)
 • 10. A.Bartnicka, M.Pokwap (teqball, mikst)
 • 11. M.Bereźnicki (boks, kategoria do 92 kilogramów)
 • 12. E.Wójcik (boks, kategoria do 75 kilogramów)
 • 13. O.Sobański (kickboxing, kategoria do 63,5 kilogramów)
 • 14. J.Pokusa (kickboxing, kategoria do 75 kilogramów)
 • 15. K.Szlachcic (kickboxing, kategoria do 60 kilogramów)
 • 16. K.Juja (kickboxing, kategoria do 70 kilogramów)
 • 17. A.Bartnicka, E.Kamińska (teqball, gra podwójna kobiet)
 • 18. A.Duszak. M.Pokwap (teqball, gra podwójna mężczyzn)

Łącznie: 50 (13+19+18)

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Igrzyska Europejskie 2023: Klasyfikacja medalowa

Reprezentacja Polski na Igrzyskach Europejskich 2023 zdobył 50 medali: 13 złotych, 19 srebrnych i 18 brązowych. Dało to szóste miejsce w klasyfikacji medalowej. Na pierwszym miejscu tego zestawienia znaleźli się Włosi z aż 100 medalami na koncie (35, 26, 39). Przed Biało-Czerwonymi znaleźli się również: Hiszpanie (21, 17, 19), Ukraińcy ( 21, 12, 8), Niemcy (20, 16, 27) i Francuzi (17, 19, 26).

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

Źródło: European-Games.org

5 / 5. Ocen: 7

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X