Betclic- najciekawsze informacje o bukmacherze

Stawiając na obstawianie, jako sposób uzyskania pieniędzy na swoim ulubionym sporcie, najczęściej mamy do czynienia z wybranym przez siebie bukmacherem. W naszym kraju wielu buków znajduje się w topce, a jednym z nich jest właśnie Betclic. Jeśli stawiacie kupony właśnie w tej firmie, to warto nieco się o niej dowiedzieć. Już teraz nie czekajcie i czym prędzej poznajcie najciekawsze informacje o bukmacherze Betclic.

historia betclic

Betclic – Najważniejsze informacje na temat firmy

Aby odpowiednio zapoznać się z bukmacherem Betclic, warto skupić się na najważniejszych informacjach na jego temat, czyli oczywiście podstawowych informacji oraz jego historii. Jak się okazuje, jest to francuskie przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest spółka BEM Operations Limited. Firma powstała w 2005 roku w Londynie i właśnie od tego czasu pnie się w górę na skalę międzynarodową w bukmacherce.

Co ciekawe, marka działa na kilku rynkach europejskich i idzie jej naprawdę świetnie. W naszym kraju ma ona swoje korzenie dopiero od lipca 2019. Oczywiście może legalnie działać na w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.11.2017 z dnia 26 września 2018 roku. Betclic nigdy nie zawodzi swoich klientów oraz tych, którzy przymierzają się do obstawiania u nich. Z tego też względu warto je śledzić.

Jak wiadomo, Betclic jest jednym z przodujących buków na rynku. Wszyscy legalni bukmacherzy, którzy znajdują się na takiej pozycji, dbają o swoich klientów oraz przyszłych typerów. Z tego też względu podczas rejestracji na ich stronie powinniście koniecznie wykorzystać Betclic kod promocyjny. Jego atrakcyjna oferta pozwala użytkownikom na otrzymanie takich bonusów jak zakład bez ryzyka, czy też późniejszy nim obrót.

Betclic – Historia firmy i jej obecność na rynku

Jak już wspomnieliśmy, to 2005 rok był momentem, w którym w Londynie powstało omawiane przedsiębiorstwo. Miał on dwóch założycieli, a mianowicie Nicolasa Bérauda i Erica Moncadę. Zaledwie trzy lata po powstaniu firmy, Mangas Gaming postanowiło wykupić aż 75% jej udziałów. Ceną tego przedsięwzięcia było 50 milionów dolarów. Rok później 50% udziałów przypadło SBM. W tym momencie warto wspomnieć o rynku francuskim.

Okazuje się, że w 2010, Bukmacher posiadał niemal 40% udziałów w tym zakresie. Oznaczało to wówczas, że Betclic był w tym kraju liderem zakładów sportowych. Co ciekawe, Euro 2012 wygenerowało firmie aż 12 milionów euro przychodu. Wszystko za sprawą aż dwóch milionów kuponów, które zostały wówczas postawione. Był to zdecydowanie złoty czas dla przedsiębiorstwa, którego Betclic zdecydowanie nie zmarnował.

Patrząc na ostatni czas, firma radzi sobie całkiem nieźle. W 2017 roku bukmacher postanowił przenieść swoją siedzibę. Z urokliwego Paryża postanowił on przenieść się do Bordeaux, czyli stolicy regionu Nowa Akwitania, w departamencie Żyronda. Druga z siedzib przypadła oczywiście biurze, które znajduje się w Londynie. Z pewnością był to ukłon w stronę miasta, w którym cała działalność firmy przecież się rozpoczęła.

Jaką ofertę ma Betclic? – Poznaj jego ofertę

Jak wiadomo, rozpoczynanie kariery w typowaniu musi być całkowicie przemyślane. Dlatego też warto znać bukmachera, do którego się przychodzi w celu obstawiania. Jednym z ogromnych plusów bukmachera Betclic jest oczywiście aplikacja. Pozwala ona na zakładnie typów również przez telefon. Na dodatek jest intuicyjna i przejrzysta. Okazjonalnie możecie także liczyć na otrzymanie opcji, jaką jest bonus od depozytu.

Nie można zapomnieć o fakcie, że Betclic jest na bieżąco z popularnymi wydarzeniami. Możecie więc obstawiać na przykład gale Fame MMA. Pamiętajcie, że jeśli chcecie wykorzystać kod promocyjny, to musicie dodać go w odpowiednim polu podczas dokonywania rejestracji.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x