Gdzie szukać stron dla graczy z Polski?

Przychodzi moment, w którym wytrawny gracz ma wrażenie, że zna już wszystkie najlepsze strony bukmacherskie w Polsce. Czy to oznacza, że już nic na niego nie czeka w ofercie polskich operatorów? Niezupełnie. Poniżej podpowiadamy, gdzie szukać nowych miejsc do obstawiania.

Gdzie szukać stron dla graczy z Polski

Podmioty online w Polsce — szalenie ważna wskazówka

Na początku musisz wiedzieć o jednej bardzo istotnej kwestii — w poszukiwaniu dostępnych  stron bukmacherskich w Polsce, nie masz pełnej swobody. Na pozór mogłoby się wydawać, że dzięki internetowi masz do dyspozycji wszystkie strony z zakładami na całym świecie. Nie jest tak — powodem jest tutaj wyjątkowo restrykcyjne prawo wobec firm zajmujących się organizacją zakładów. Konkretniej mówiąc, chodzi nam o kontrowersyjną Ustawę Hazardową.  

Firmy zagraniczne przez zapisy powyższego dokumentu mają wręcz uniemożliwioną organizację zakładów Polsce. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat świata zakładów w skali globalnej, możesz zerknąć pod ten adres: bestbettingsites.com/Poland/.

Poświęcając chwilę postanowieniom ustawy regulującej rynek stron bukmacherskich w Polsce, można w tym akcie doszukiwać się próby ochrony polskich podmiotów. Do roku 2017 najwięksi gracze z całego świata mieli ogromne możliwości finansowe — mogli traktować polski rynek zakładów bukmacherskich jak swoje własne podwórko.

Na mocy ustawy hazardowej sprawa wygląda (oczywiście w dużym skrócie) następująco:

  • Bukmacher online w Polsce może działać legalnie tylko wtedy, gdy ma ważną licencję Ministra Finansów;
  • Gra u operatorów, którzy nielegalnie działają w Polsce wiąże się z surową karą (bezwzględnie przestrzegamy przed próbą gry na takich stronach);
  • Reklama zakładów bukmacherskich w telewizji, radiu jest dozwolona tylko w godzinach od 22 do 6;
  • Zakłady mogą obstawiać tylko osoby, które ukończyły 18 lat;
  • Bukmacherzy pobierają podatek od gier (gracz nie musi się martwić kwestiami rozliczania zakładów);

Strony dla graczy z Polski — 5 ważnych cech oferty

Zanim zaczniemy poszukiwania konkretnych stron, musimy wiedzieć, jakie cechy oferty powinni spełniać najlepsi polscy bukmacherzy online. W skrócie — możliwość obstawiania wydarzeń powinna odbywać się w komfortowy sposób dzięki nowoczesnych technologiom. Czas rozwinąć to ogólnie brzmiące stwierdzenie.

Podmioty w Polsce na aplikacjach mobilnych

Strony internetowe to dla niektórych osób już przeżytek. Jest tak, odkład smartfon stał się nieodzownym gadżetem każdego użytkownika internetu. Coraz więcej osób (tendencja ta raczej już się nie zmieni), chce obstawiać wydarzenia sportowe na urządzeniach mobilnych.

Zgodnie z powyższym, najlepsze strony bukmacherskie w Polsce powinny być również dostępne na aplikacjach mobilnych. Najlepiej na oba systemy — Android (znacznie popularniejszy w naszym kraju) i iOS (dla użytkowników iPhone-ów).

Cechy idealnej aplikacji mobilnej to temat na osobny artykuł, musimy tylko wspomnieć, że taki program powinien funkcjonować bez żadnych niedociągnięć. Oznacza to, że bukmacher online w Polsce, który udostępnia aplikacje, dba o prawidłowe wyświetlanie wszystkich elementów na ekranie telefonu.

Ważne też, aby taka aplikacja nie zawieszała się. Najlepsi polscy bukmacherzy robią wszystko, aby oprogramowanie funkcjonowało zgodnie z oczekiwaniami ich klientów. 

Bonus po założeniu konta u polskich bukmacherów

Każda działająca strona bukmacherska w Polsce wie, że bez atrakcyjnych promocji nie ma co marzyć o dużym zainteresowaniu jej ofertą. Z tym stwierdzeniem wiąże się pewien fakt. Niektórzy bukmacherzy online w Polsce próbują tutaj grać nie do końca uczciwie wobec graczy. 

Owszem, oferują promocje, ale ich zasady są mętne, przez co część osób pozbawia się szansy udziału w nich. Czy zatem takie strony zasługują na tytuł najlepszych polskich bukmacherów online? Zdecydowanie nie. 

Imponująca oferta zakładów na różne dyscypliny

Strona bukmacherska w Polsce, aby myśleć o tytule najlepszego miejsca do obstawiania, musi oferować bogatą ofertę wydarzeń sportowych. Co z tego, że na stronie możemy obstawić praktycznie każdy mecz piłkarski rozgrywany w dowolnej lidze na całym świecie, jak jesteśmy fanami formuły 1.

Z tego właśnie powodu, każda osoba będzie miała trochę inne kryteria, wybierając najlepsze storny bukmacherskie w Polsce. na szczęście sprawdzenie, czy na danej witrynie możemy typować nasz ulubiony sport zajmie dosłownie chwilę — witryny bukmacherskie są dziś bardzo przyjazne użytkownikom. Łatwo się odnaleźć w nawigacji serwisów.

Opinie branży (i zadowolonych graczy)

Jeśli wpisujesz w Google nazwę danego bukmachera i od razu bije w oczy długa lista negatywnych opinii na temat danej strony, jest to znak, że lepiej odpuścić grę u takiego buka. 

Jeśli jednak przeglądane strony bukmacherskie w Polsce cieszą się pozytywnymi opiniami, to znak, że warto spróbować. Można także zajrzeć do rankingów opracowanych przez strony poświęcone tematyce zakładów. 

Gdzie szukać stron w Polsce? 

Polscy gracze nie mogą narzekać na brak miejsc do obstawiania. Jeśli chcemy wykonać kompletną analizę oferty poszczególnych firm, wtedy trzeba wejść na stronę ministerstwa finansów. Lista ta jest regularnie aktualizowana, dzięki temu mamy pewność, że będą tam najlepsi bukmacherzy online w Polsce.

Pod tym adresem znajdują się wszystkie firmy, które mają ważną licencję na organizację zakładów w Polsce. Nie ma sensu zaglądać w inne miejsca, bo może się okazać, że trafimy pod adresy, które działają nielegalnie w kraju.

Jak już wyjaśniliśmy, najlepsze strony bukmacherskie w Polsce są łatwo dostępne na stronach rządowych. Co więcej, można sprawdzać, czy dana witryna internetowa ma w stopce informacje na temat numeru licencji — to również będzie informacja potwierdzająca legalność działalności w naszym kraju.

5 / 5. Ocen: 5

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x