Ładowanie...

Znicz - Pruszkow Cracovia: Gdzie oglądać? Status transmisji (02.09.2026)

Znicz
vs

02.09.2026

Pruszkow Cracovia

Gdzie oglądać Znicz vs Pruszkow Cracovia?

Pucharowe starcie w Pruszkowie zapowiada się jako klasyczna konfrontacja Dawida z Goliatem, w której Znicz spróbuje wykorzystać atut własnego boiska przeciwko ekstraklasowej Cracovii. Dla gospodarzy to szansa na pokazanie się szerszej publiczności i sprawienie niespodzianki kosztem wyżej notowanego rywala. Zespół z Krakowa podchodzi do tego spotkania z pozycji faworyta, musząc udźwignąć presję związaną z oczekiwaniami awansu do kolejnej rundy.

Rywalizacja w Pucharze Polski często rządzi się swoimi prawami, a mniejsze kluby szukają w tych rozgrywkach swojej szansy na historyczny sukces. Znicz Pruszków wielokrotnie udowadniał, że potrafi być niewygodnym przeciwnikiem dla drużyn z elity, szczególnie gdy mecz odbywa się przy wsparciu lokalnych kibiców. Goście z Krakowa będą musieli zachować pełną koncentrację, aby uniknąć wczesnego pożegnania się z turniejem, który dla wielu klubów jest najkrótszą drogą do europejskich pucharów.

Spotkanie zaplanowano na wczesne popołudnie, co może wpłynąć na tempo gry i intensywność działań w środkowej strefie boiska. Obie ekipy przystępują do tego meczu bez publicznie ogłoszonych osłabień kadrowych, co pozwala trenerom na wystawienie optymalnych jedenastek. Pierwszy gwizdek sędziego w Pruszkowie wybrzmi o godzinie 17:30.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Znicz - Pruszkow Cracovia na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: saldo z własnej wpłaty albo kupon z własnej wpłaty z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Znicz vs Pruszkow Cracovia?
Mecz Znicz - Pruszkow Cracovia zaplanowany jest na 02.09.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Gdzie legalnie oglądać Znicz vs Pruszkow Cracovia online?
Dla meczu Znicz - Pruszkow Cracovia brak potwierdzonej legalnej transmisji online u polskich bukmacherów i głównych nadawców. Sprawdź ponownie bliżej rozpoczęcia spotkania, prawa transmisyjne bywają aktualizowane.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Znicz - Pruszkow Cracovia?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Czy transmisja Znicz - Pruszkow Cracovia wymaga rejestracji lub wpłaty?
Jeśli transmisja jest tylko telewizyjna, obowiązują zasady danego nadawcy (pakiet TV lub serwis online nadawcy).

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama