Ładowanie...

Seattle Sounders - Fc La Galaxy: Gdzie oglądać? Status transmisji (17.05.2026)

Seattle Sounders
vs

17.05.2026

Fc La Galaxy

Gdzie oglądać Seattle Sounders vs Fc La Galaxy?

Starcie gigantów Konferencji Zachodniej na CenturyLink Field zapowiada się jako absolutny hit kolejki MLS, w którym Seattle Sounders FC podejmą rozpędzone LA Galaxy. Gospodarze od lat słyną z niezwykle szczelnej defensywy i umiejętności kontrolowania tempa gry przed własną publicznością, co czyni ich stadion jedną z najtrudniejszych twierdz w lidze. Zespół z Seattle będzie musiał jednak wznieść się na wyżyny swoich możliwości, aby zatrzymać ofensywny potencjał gości z Miasta Aniołów. Stawka tego spotkania jest wysoka, gdyż obie ekipy walczą o bezpośrednie rozstawienie w fazie play-off i dominację na Zachodzie.

LA Galaxy przyjeżdża do Seattle w roli drużyny, która w obecnej kampanii stawia na widowiskowy, ofensywny futbol oparty na szybkich przejściach z obrony do ataku. Kluczową rolę w ich układance odgrywają kreatywni pomocnicy, którzy potrafią jednym prostopadłym podaniem rozmontować linię obrony rywala. Historia bezpośrednich starć tych drużyn obfituje w bramki i emocje do ostatnich minut, a ostatnie spotkania kończyły się zazwyczaj minimalnymi zwycięstwami jednej ze stron. Trenerzy obu zespołów mają do dyspozycji niemal najsilniejsze składy, co gwarantuje najwyższy poziom sportowy widowiska w stanie Waszyngton.

Rywalizacja na CenturyLink Field to także pojedynek dwóch różnych filozofii budowania zespołu, gdzie doświadczenie weteranów Seattle zderzy się z polotem i młodością ofensywy Galaxy. Kibice zgromadzeni na trybunach mogą spodziewać się intensywnego pressingu od pierwszej minuty oraz walki o każdy metr boiska w środkowej strefie. W poprzednim sezonie mecze między tymi rywalami przyciągały rekordową widownię i generowały najwięcej sytuacji podbramkowych w całej lidze. Seattle Sounders FC nie przegrali u siebie z tym przeciwnikiem w trzech ostatnich ligowych konfrontacjach.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów, La Liga
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, Ligue 1, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Seattle Sounders - Fc La Galaxy na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: środki na koncie depozytowym albo kupon z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Seattle Sounders vs Fc La Galaxy?
Mecz Seattle Sounders - Fc La Galaxy zaplanowany jest na 17.05.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Czy mecz Seattle Sounders - Fc La Galaxy można obejrzeć za darmo?
Dla meczu Seattle Sounders - Fc La Galaxy nie mamy potwierdzonej darmowej transmisji. Bukmacherzy (m.in. Superbet po samej rejestracji) pokazują setki innych wydarzeń, ale tego spotkania nie ma w potwierdzonej ofercie — sprawdź ponownie bliżej pierwszego gwizdka.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Seattle Sounders - Fc La Galaxy?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama