Ładowanie...

San Jose Earthquakes - St Louis City: Gdzie oglądać? Status transmisji (16.08.2026)

San Jose Earthquakes
vs

16.08.2026

St Louis City

Gdzie oglądać San Jose Earthquakes vs St Louis City?

San Jose Earthquakes przystępują do rywalizacji na PayPal Park z nadzieją na powrót do zwycięskiej ścieżki po ostatniej, widowiskowej porażce 2:4 z FC Cincinnati. Drużyna prowadzona przez Bruce'a Arenę zajmuje obecnie trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej, tracąc zaledwie punkt do liderujących Vancouver Whitecaps oraz LAFC. W ofensywie gospodarze liczą przede wszystkim na Prestona Judda, który z ośmioma trafieniami jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu, oraz Timo Wernera, który wpisał się na listę strzelców w poprzednim spotkaniu.

St. Louis City przyjeżdża do Kalifornii w bardzo dobrej dyspozycji, będąc niepokonanym w czterech ostatnich meczach ligowych. Zespół Yoanna Dameta po przerwie na Mistrzostwa Świata 2026 zanotował zwycięstwa nad Sportingiem Kansas City, Los Angeles Galaxy oraz Colorado Rapids, a ostatnio zremisował 1:1 z Real Salt Lake. Goście, grający swój drugi sezon w MLS, zadomowili się w strefie play-off i prezentują solidną organizację gry, co potwierdza ich bilans bramkowy oraz fakt, że w przeszłości potrafili wygrać sześć z siedmiu bezpośrednich starć z Earthquakes.

Sytuacja kadrowa przed tym starciem jest bardziej wymagająca dla gospodarzy, którzy muszą radzić sobie bez pięciu zawodników, w tym Daniela Jonesa, Jonathana Gonzaleza oraz Earla Edwardsa Jr. Po stronie przyjezdnych zabraknie jedynie dwóch graczy – Bena McSorleya i Kyle'a Hieberta. San Jose będzie chciało wykorzystać atut własnego boiska, by utrzymać kontakt z czołówką tabeli, podczas gdy St. Louis celuje w podtrzymanie serii punktowej.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać San Jose Earthquakes - St Louis City na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: saldo z własnej wpłaty albo kupon z własnej wpłaty z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz San Jose Earthquakes vs St Louis City?
Mecz San Jose Earthquakes - St Louis City zaplanowany jest na 16.08.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Gdzie legalnie oglądać San Jose Earthquakes vs St Louis City online?
Dla meczu San Jose Earthquakes - St Louis City brak potwierdzonej legalnej transmisji online u polskich bukmacherów i głównych nadawców. Sprawdź ponownie bliżej rozpoczęcia spotkania, prawa transmisyjne bywają aktualizowane.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla San Jose Earthquakes - St Louis City?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Czy transmisja San Jose Earthquakes - St Louis City wymaga rejestracji lub wpłaty?
Jeśli transmisja jest tylko telewizyjna, obowiązują zasady danego nadawcy (pakiet TV lub serwis online nadawcy).

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama